Liczba produktów: 16
Sortowanie:
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Wysokiej jakości, wykonane z metalu wrota Quantuum do studyjnych lamp błyskowych. Poprzez regulację ustawienia skrzydeł, wrota w kontrolowany sposób ograniczają rozproszenie światła. W zestawie są również 4 kolorowe filtry a także plaster miodu. Wrota są mocowane bezpośrednio na reflektorze, pasują do lamp Serii R+, S, DP/Move/Pulse/Move Pro/Pulse Pro.
9/10 (2 opinie) Czytaj opinie
Zestaw 3 w 1 - wrota, plaster miodu i filtry do lamp serii K oraz CY 300 JZL (Powermate) oraz do lamp VC.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw specjalnie zaprojektowany do głowicy typu A lampy Quadralite Reporter 200 TTL. Zawarte w nim elementy pozwalają w łatwy sposób modyfikować światło. Wrota umożliwiają kontrolowanie rozproszenia światła. Plaster miodu pozwala na ukierunkowanie strumienia światła. Dzięki filtrom kolorowym możliwe jest zmienianie barwy światła i tworzenie ciekawych efektów. W zestawie znajdują się filtr czerwony, niebieski, zielony i żółty.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Niewielkich rozmiarów wrota służące do precyzyjnej kontroli nad światłem emitowanym przez lampę. Posiadają 4 przesłony które mogą być regulowane niezależnie od siebie, dzięki czemu można modelować światło na niemal niezliczoną ilość sposobów. Wykonanie z włókna szklanego sprawia, że całość jest trwała i lekka.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wrota uniwersalne Bowens pasują do praktycznie każdego reflektora. Dzięki oddzielnemu systemowi mocowania można wykonać dowolną konfigurację, tak by w pełni ujarzmić światło.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uchwyt na filtry żelowe z wrotami do czaszy reflektora Maxilite, pozwala na zamocowanie filtrów kolorowych zmieniających charakterystykę i barwę światła błyskowego.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Czarne wrota zakładane na czaszę 60 z kieszenią na barwne filtry. Pozwalają ograniczać kąt rozsyłu światła w czterech płaszczyznach.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Skrzydło to podstawowy element wrót - akcesorium niezwykle przydatnego i popularnego w studiach fotograficznych. Stosując niniejszy produkt zyskujesz możliwość precyzyjnego modelowania światła, które potrafi diametralnie zmienić wygląd danej sceny. Może służyć jako element zapasowy lub wymienny do wrót firmy Elinchrom. Skrzydło ma kształt trapezu i wymiary: 20 x 15 cm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Skrzydło to podstawowy element wrót - akcesorium niezwykle przydatnego i popularnego w studiach fotograficznych. Stosując niniejszy produkt zyskujesz możliwość precyzyjnego modelowania światła, które potrafi diametralnie zmienić wygląd danej sceny. Może służyć jako element zapasowy lub wymienny do wrót firmy Elinchrom. Skrzydło ma kształt prostokątny i wymiary: 21 x 15 cm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Skrzydło to podstawowy element wrót - akcesorium niezwykle przydatnego i popularnego w studiach fotograficznych. Stosując niniejszy produkt zyskujesz możliwość precyzyjnego modelowania światła, które potrafi diametralnie zmienić wygląd danej sceny. Może służyć jako element zapasowy lub wymienny do wrót firmy Elinchrom. Skrzydło ma kształt prostokątny i wymiary: 26 x 16 cm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Skrzydło to podstawowy element wrót - akcesorium niezwykle przydatnego i popularnego w studiach fotograficznych. Stosując niniejszy produkt zyskujesz możliwość precyzyjnego modelowania światła, które potrafi diametralnie zmienić wygląd danej sceny. Może służyć jako element zapasowy lub wymienny do wrót firmy Elinchrom. Skrzydło ma kształt prostokątny i wymiary: 44 x 35 cm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zaawansowany zestaw składający się ze specjalnego uchwytu oraz dwóch modeli skrzydeł różniących się rozmiarem. Pozwala na bardzo precyzyjne modelowania światła poprzez skupienie go na odpowiedniej części kadru. Idealny zestaw do fotografii studyjnej i plenerowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Profesjonalny zestaw składający się ze specjalnego uchwytu oraz trzech modeli skrzydeł różniących się rozmiarem i kształtem. Pozwala on na bardzo precyzyjne modelowanie światła poprzez skupienie go na odpowiedniej części kadru. Idealny zestaw do fotografii studyjnej i plenerowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
4-częściowe wrota do doskonałej regulacji toku światła, odpowiednie do reflektora standard.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wysokiej jakości, wykonane z metalu wrota do studyjnych lamp błyskowych. Poprzez regulację ustawienia skrzydeł, wrota w kontrolowany sposób ograniczają rozproszenie światła. W zestawie znajdują się 3 kolorowe filtry, kalka rozpraszająca a także plaster miodu.