Cyfrowe.pl

Sony ZV1 z uchwytem taniej 450 zł!

Promocja trwa od 2021-02-01 do 2021-03-28

ZV1 (ZV1BDI) – aparat do wideoblogów

  • aparat dla wideoblogerów
  • nagrywanie filmów w jakości 4K HDR
  • obiektyw ZEISS z zakresem ogniskowych 2470 mm

Sony ZV-1 to aparat stworzony z myślą o tych, którzy prowadzą vloga i chcą zapewnić swoim widzom wysoką jakość prezentowanych materiałów. Został zaprojektowany tak, aby ułatwiać tworzenie treści. Aparat ten oferuje intuicyjne i proste w obsłudze menu, które pozwala na tworzenie wysokiej jakości filmów nawet osobom bez specjalnej wiedzy technicznej z zakresu filmowania.  

Cena: 3499.00

Kup teraz

Uchwyt taniej o 450 zł!

GP-VPT2BT do robienia zdjęć

  • Pasuje do aparatów Sony
  • Zdalna obsługa przez Bluetooth
  • Filmowanie i fotografowanie bez dotykania aparatu

Uchwyt umożliwiający wygodne operowanie wybranymi aparatami Sony. Komunikuje się z aparatem za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Bluetooth, umożliwiając tym samym zdalne obsługiwanie funkcji aparatu.

Cena: 899.00
Cena promocyjna: 449 zł!

Promocja ważna do 28.03.2021 lub wyczerpania zapasów.

Produkty w promocji

10/10 (2 opinie) Czytaj opinie
Sony ZV-1 to aparat stworzony z myślą o vlogerach, Youtuberach i innych twórcach wideo, którzy pragną zapewnić swoim widzom wysoką jakość prezentowanych materiałów. Wyposażony w obiektyw Zeiss 24-70 mm oraz mikrofon kierunkowy z osłoną przeciwwietrzną w zestawie. Zaprojektowany tak, aby ułatwiać tworzenie treści (intuicyjne i proste w obsłudze menu), które umożliwi pracę nawet osobom bez specjalnej wiedzy technicznej z zakresu filmowania.  

Nasze autoryzacje: