0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Solidna, aluminiowa obudowa, która została wyposażona w magnetyczne mocowanie. Umożliwia ona zarówno zwiększenie bezpieczeństwa smartfona, jak i zamontowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak lampy LED, mikrofony, monitory podglądowe itp. Dodatkowo ramka pozwala na montaż obiektywów z gwintem 17 mm. Ramka została zaprojektowana specjalnie z myślą o smartfonie iPhone 11.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Solidna, aluminiowa obudowa, która została wyposażona w magnetyczne mocowanie. Umożliwia ona zarówno zwiększenie bezpieczeństwa smartfona, jak i zamontowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak lampy LED, mikrofony, monitory podglądowe itp. Dodatkowo ramka pozwala na montaż obiektywów z gwintem 17 mm. Ramka została zaprojektowana specjalnie z myślą o smartfonie iPhone XS.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Ulanzi Grip to wielofunkcyjny stabilizator do tabletów o przekątnej 7,9-10,5''. Nie tylko ułatwia trzymanie urządzenia i zwiększa jego stabilizację, ale również pozwala na zamontowanie dodatkowych akcesoriów wideo, takich jak np. mikrofony, lampy LED, lampy błyskowe, monitory podglądowe itp. Standardowe mocowania 1/4'' i 3/8'' pozwalają na zamontowanie stabilizatora na statywie, sliderze czy monopodzie. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Lampa zapewnia równomierne rozproszenie światła na dystansie do 7 m. Została wyposażona w 112 wydajnych diod LED i zapewnia do 8 godzin pracy. Dzięki temu możesz z łatwością zrealizować wszystkie zaplanowane ujęcia. Lampa Ulanzi oferuje standardowo światło o temperaturze barwowej wynoszącej 5500K, natomiast można zastosować nakładkę pomarańczową, która zmienia jej temperaturę na 3200K. Dodatkowo istnieje możliwość płynnej zmiany mocy lampy. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw obejmujący lampę LED Ulanzi 49, szynę mocującą z gwintem 1/4'' i adapterem statywowym kompatybilnym z kamerami typu GoPro. Lampa zapewnia równomierne rozproszenie światła na dystansie do 5 m. Została wyposażona w 49 wydajnych diod LEDi zapewnia do 8 godzin pracy. Dzięki temu możesz z łatwością zrealizować wszystkie zaplanowane ujęcia. Lampa Ulanzi oferuje światło o temperaturze barwowej wynoszącej 6000K. Dodatkowo istnieje możliwość płynnej zmiany mocy lampy. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obiektyw do smartfonów stworzony specjalnie z myślą o filmowcach czy realizatorach odcinków vloga. Obiektyw anamorficzny umożliwia uzyskanie szerszych i oryginalnych proporcji kadru w trakcie filmowania. Obraz staje się panoramiczny (1,33x) i jest pozbawiony efektu rybiego oka czy silnych zniekształceń. Zapewnia to wyjątkowo naturalne i wiarygodne, kinowe efekty. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obiektyw typu rybie oko zapewnia wyjątkowe efekty wizualne. W bardzo interesujący i wciągający sposób wykrzywiania perspektywę i pozwala na budowanie bardzo ciekawych relacji przestrzennych pomiędzy elementami obecnymi w kadrze. Dodatkowo zdecydowanie zwiększa pole widzenia standardowego obiektywu smartfona. W przypadku tego modelu kąt widzenia wzrasta aż do 238 stopni. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obiektyw Ulanzi 4K HD 65 mm zapewnia 2-krotne powiększenie obrazu względem tego, co zapewnia standardowy obiektyw smartfona. Jakość optyczna tego instrumentu pozwala na uzyskanie rozdzielczości 4K HD. Dodatkowo obiektyw posiada wielowarstwowe powłoki AR, które minimalizują refleksy i odbicia. Dzięki temu obiektyw świetnie sprawdza się nawet podczas fotografowania i filmowania przy trudniejszym oświetleniu. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obudowa z obiektywami do iPhone'a 11 została stworzona z myślą o fotografach i filmowcach mobilnych. Pozwala na zastosowanie 3 wbudowanych, profesjonalnych obiektywów. Akcesorium oferuje soczewkę typu makro (o 10-krotnym powiększeniu), rybie oko i z filtrem CPL. Całość została zamknięta w solidnej, aluminiowej obudowie. Dodatkowo akcesorium zabezpiecza smartfona. Kompaktowe rozmiary i niska waga pozwalają na zachowanie mobilności iPhone'a 11.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Ulanzi U-Rig Pro to wielofunkcyjny stabilizator do smartfonów o wymiarach od 50 mm do 85 mm szerokości. Nie tylko ułatwia trzymanie smartfona i zwiększa jego stabilizację, ale również pozwala na zamontowanie dodatkowych akcesoriów wideo, takich jak np. mikrofony, lampy LED, lampy błyskowe, monitory podglądowe itp. Standardowe mocowanie 1/4'' pozwala na zamontowanie stabilizatora na statywie, sliderze czy monopodzie. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wysokiej Jakości, Profesjonalny Uniwersalny uchwyt obrotowy do telefonów / smartfonów na statyw - gwint 1/4'' oraz gorącą stopkę aparatu typu ISO
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Funkcjonalność to największa zaleta tego produktu. Z kole użycie wysokiej jakość materiałów na dobre wpisało się w filozofię marki Ulanzi. Nowoczesny uchwyt dla vlogerów, live streaming'owców, youtuberów, osób publikujący swoje filmiki w sieci i amatorów chcących uzyskać dobrej jakości zdjęcia lub filmy. Uchwyt to idealny dodatek dla wszystkich osób uprawiających sporty ekstremalne, samochodowe, naziemne, wodne.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Funkcjonalność to największa zaleta tego produktu. Z kole użycie wysokiej jakości materiałów na dobre wpisało się w filozofię marki Ulanzi. Nowoczesny uchwyt dla vlogerów, live streaming'owców, youtuberów, osób publikujący swoje filmiki w sieci i amatorów chcących uzyskać dobrej jakości filmy wideo kręcone za pomocą kamery sportowej , aparatu lub wykorzystując gimbala.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Niezwykle uniwersalny uchwyt stabilizujący zapewni Ci płynne ujęcia podczas korzystania z dowolnego sprzętu. Możesz wykorzystać go z kamerami sportowymi, aparatami czy smartfonami (konieczne jest użycie sprzedawanego oddzielnie uchwytu z gwintem1/4''). Uchwyt ten pozwala na sprawne i szybkie zamontowanie urządzenia, tak aby już po chwili rozpocząć nagrywanie wideo. Zamontowane urządzenia mogą obracać się w zakresie 360 stopni, co pozwala na swobodne nagrywanie wszyskich scen.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Lampa LED wyposażona w magnetyczną obudowę, która umożliwia jej bezpośrednie przymocowanie do każdego metalowego elementu czy powierzchni bez stosowania dodatkowych uchwytów. Obudowa została wykonana z metalu, gwarantując tym samym trwałość urządzenia. Lampa została wyposażona w 96 wysokowydajnych diod LED. Model ten umożliwia płynną regulację temperatury barwowej w zakresie 3000-6500K (w skokach co 100K).