0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Sony Xperia XA1 to stylowy telefon z imponującym aparatem o rozdzielczości 23 megapikseli. Wyposażony został w 2 sloty na karty SIM w formacie nano, do tego wydajny, ośmiordzeniowy procesor oraz pojemną baterię. A wszystko to w niemal bezramkowej obudowie. Dzięki temu 5-calowy ekran zajmuje praktycznie całą szerokość telefonu. Tu dostępny jest w kolorze złotym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zwróć uwagę na Sony Xperia XA1. Ten stylowy telefon z imponującym aparatem o rozdzielczości 23 megapikseli wyposażony został w 2 sloty na karty SIM w formacie nano, do tego wydajny, ośmiordzeniowy procesor oraz pojemną baterię. A wszystko to w niemal bezramkowej obudowie. Dzięki temu 5-calowy ekran zajmuje praktycznie całą szerokość telefonu. Tu dostępny jest w kolorze różowym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Myślisz o wymianie swojego smartfona? Sony Xperia XA1 Dual SIM powinien przypaść Ci do gustu. To stylowy telefon z imponującym aparatem o rozdzielczości 23 megapiksele. Do tego wyposażony jest w 2 sloty na karty SIM w formacie nano, wydajny, ośmiordzeniowy procesor oraz pojemną baterię. Producent zamknął to wszystko w niemal bezramkowej obudowie. Dzięki temu 5-calowy ekran zajmuje praktycznie całą szerokość telefonu. Tu dostępny jest w kolorze białym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Jeśli myślisz o wymianie swojego smartfona, to poniższy model powinien Cię zainteresować. Sony Xperia XA1 Dual SIM to stylowy telefon z imponującym aparatem o rozdzielczości 23 megapiksele. Posiada 2 sloty na karty nanoSIM, wydajny, ośmiordzeniowy procesor oraz pojemną baterię, a wszystko w bezramkowej obudowie, dzięki czemu 5-calowy ekran zajmuje praktycznie całą szerokość telefonu. Tu dostępny jest w klasycznej czerni.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chcesz wymienić swojego smartfona? Poniższy model powinien Cię zainteresować. Sony Xperia XA1 Ultra Dual SIM to stylowy telefon z imponującym aparatem o rozdzielczości 23 megapikseli. Posiada 2 sloty na karty SIM w formacie nano, wydajny, ośmiordzeniowy procesor oraz pojemną baterię. Wszystko w niemal bezramkowej obudowie, dzięki czemu 6-calowy imponujący wyświetlacz Full HD zajmuje praktycznie całą szerokość telefonu. Tu dostępny jest w klasycznej czerni.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Jeśli szukasz nowego smartfona to jesteś w odpowiednim miejscu. Przyjrzyj się modelowi Xperia XA1 Ultra Dual SIM od Sony. Ten stylowy telefon z imponującym aparatem o rozdzielczości 23 megapikseli wyposażony został w 2 sloty na karty SIM w formacie nano, wydajny, ośmiordzeniowy procesor oraz pojemną baterię. Wszystko w niemal bezramkowej obudowie, dzięki czemu 6-calowy wysokiej jakości wyświetlacz Full HD zajmuje praktycznie całą szerokość telefonu. Tu dostępny jest w eleganckim białym kolorze.