10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
System pasków do aparatów, lornetek z termoplastycznym zaczepem pasującym do większości modeli dostępnych na rynku. Miękkie ramię zapewni jeszcze większy komfort użytkowania. Możliwość regulacji długości do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ramiączka mogą być wydłużone do noszenia sprzętu na ramieniu lub skrócone do noszenia na wysokości klatki piersiowej. Model w kolorze czarnym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Praktyczny system zaczepu aparatu, kamery lub lornetki, nylonowa pętla pasuje do każdego typu mocowania przy sprzęcie. Opaska na nadgarstek zapewnia komfort użytkowania, nie krępuje ruchów, posiada możliwość regulacji obwodu. System szybkiego odłączenia opaski od sprzętu zapewnia klamra łącząca dwa elementy. Model w kolorze czarnym.
9/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Pro Strap 3/8 cala to pasek dla profesjonalistów. System redukcji wagi, czyli odpowiedniego rozłożenia ciężaru sprzętu i Non Slip Grip (obszar z kropelkami silikonowymi od wewnątrz), który zabezpiecza przed przesuwaniem się paska w czasie jego użytkowania, zapewniają komfort pracy przy dłuższym używaniu ciężkiego aparatu.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Super Classic Strap 3/8cala posiada te same cechy co pasek Classic Strap 3/8cala. Dodatkowo jest wyposażony w system Non Slip Grip (od wewnętrznej strony obszar z kropelkami silikonowymi), który zabezpiecza przed przesuwaniem się paska w czasie jego użytkowania. Idealnie nadaje się do noszenia ciężkiego aparatu, kamery lub lornetki.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Tripod Strap to pasek z systemem redukcji masy czyli odpowiedniego rozłożenia ciężaru przenoszonego statywu. Dzięki zastosowaniu systemu Non Slip Grip (obszar z kropelkami silikonowymi od wewnątrz), który zabezpiecza przed przesuwaniem się paska w czasie jego użytkowania, umożliwia bezpieczny i wygodny transport statywu nawet przez dłuższy czas
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pasek do aparatu, lornetki, posiada kilka możliwości połączenia, dzięki czemu z łatwością można go dostosować do własnych potrzeb. Ramiączka mogą być wydłużone do noszenia sprzętu na ramieniu lub skrócone do noszenia na wysokości klatki piersiowej. Paski zostały wykonane z wytrzymałego nylonu, zakończone klamrą. Model w kolorze czarnym.