0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Laserowy dalmierz Nikon Aculon AL11 dzięki swoim niewielkim wymiarom z łatwością zmieści się w każdej kieszeni. Pozwala na błyskawiczne zmierzenie odległości obiektów znajdujących się do 500m od obserwatora z dokładnością do 1m.
4/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Wysokiej klasy dalmierz laserowy Nikon COOLSHOT 20, o 6-krotnym powiększeniu, zapewnia precyzyjny i jasny pomiar odległości do 500 metrów z dokładnością do 1 metra. Model posiada obiektyw pokryty wielowarstwową powłoką, która zapewnia jasny, wyraźny obraz. Duża soczewka okularu, szerokie 6 stopniowe pole widzenie oraz szeroki zakres temperatur pracy: -10 do +50 stopni Celsjusza to kolejne zalety tego modelu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dalmierz laserowy Nikon Coolshot 20 GII zapewnia niewiarygodnie szybkie i dokładne pomiary w zakresie od 5 do 730 m, nawet w przypadku nachylenia terenu. Model ten został stworzony w szczególności z myślą o wykorzystaniu na polach golfowych. Urządzenie umożliwia wykonywanie pojedynczych lub ciągłych pomiarów przez maks. 8 s. Zaawansowane algorytmy umożliwiają rozpoznawanie nawet zachodzących na siebie obiektów i obecnych na pierwszym planie, dzięki czemu możliwe jest dokładne zmierzenie odległości do chorągiewki zlokalizowanej na tle drzew.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dalmierz laserowy Nikon COOLSHOT AS to precyzyjne urządzenie o 6-krotnym powiększeniu, zapewnia błyskawiczny pomiar w zakresie 4.5-550 m. Model posiada technologię kompensacji kąta pionowego, dwa tryby pomiaru odległości oraz podświetlany wyświetlacz LED.
10/10 (2 opinie) Czytaj opinie
Forestry Pro to unowocześniony model dalmierza laserowego Forestry 550. Szczególnie polecany w leśnictwie dalmierz laserowy Forestry Pro, aby sprostać wymaganiom rynku, oferuje pomiar trzypunktowy. Funkcja ta pozwala użytkownikowi uzyskać wysokość drzewa, nawet gdy wierzchołek lub podstawa drzewa są zasłonięte gałęziami lub krzakami, które uniemożliwiają użycie konwencjonalnego pomiaru wysokości, w którym wiązka laserowa musi mieć dostęp do tych miejsc.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dalmierz laserowy o zasięgu do 915 metrów. Wyróżnia się aktywną kontrolą jasności — automatycznie włącza i reguluje jasność wyświetlacza LED w świetle o niskim natężeniu. Ponadto został on wyposażony w możliwość korzystania z trybu priorytetu pierwszego obiektu oraz trybu priorytetu obiektu oddalonego. Dalmierz dedykowany dla graczy w golfa, dzięki specjalnemu trybowi zapewnia pomoc przy doborze kija, obliczając równoczesną odległość z uwzględnieniem pochyłości i rzeczywistą odległość.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dalmierz laserowy o zasięgu do 1200 jardów (ok. 1100 m). Posiada Priorytet Pierwszego Celu, pozwalający odczytać odległość do najbliższego obiektu oraz Priorytet Dalekiego Celu, umożliwiający pomiar odległości do najdalszego z widocznych punktów - bardzo przydatny podczas polowania.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Dalmierz laserowy o zakresie pomiaru odległości 10 - 500 m. Posiada priorytet pierwszego planu, pozwalający odczytać odległość do najbliższego obiektu oraz priorytet drugiego planu, umożliwiający pomiar odległości do najdalszego z widocznych punktów - bardzo przydatny podczas polowań w gęstym lesie oraz na polu golfowym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wysokiej klasy dalmierz laserowy Nikon LRF COOLSHOT 40, o 6-krotnym powiększeniu, zapewnia precyzyjny i jasny pomiar odległości od 7.5 do 590 metrów z dokładnością do 0.75 metra. Duża soczewka okularu, szerokie 7.5 stopniowe pole widzenie oraz szeroki zakres temperatur pracy: -10 do +50 stopni Celsjusza to kolejne zalety tego modelu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wysokiej klasy dalmierz laserowy Nikon LRF COOLSHOT 40i, o 6-krotnym powiększeniu, zapewnia precyzyjny i jasny pomiar odległości od 7.5 do 590 metrów z dokładnością do 0.75 metra. Duża soczewka okularu, szerokie 7.5 stopniowe pole widzenie oraz szeroki zakres temperatur pracy: -10 do +50 stopni Celsjusza to kolejne zalety tego modelu. COOLSHOT 40i pozwala na korzystanie z technologii kompensacji kąta, wyświetlając odległość z uwzględnieniem nachylenia.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wysokiej klasy dalmierz laserowy stworzony z myślą o grze w golfa. Charakteryzuje się 6-krotnym powiększeniem, zapewniającym precyzyjny i jasny pomiar odległości od 7,5 do 1200 metrów z dokładnością do 0,75 metra. Dalmierz wykorzystuje dużą soczewkę okularu i zapewnia szerokie 7,5 stopniowe pole widzenia.Ponadprzeciętny komfort użytkowania i niespotykaną jakość optyczną osiągnięto dzięki dużemu doświadczeniu firmy Nikon w produkcji instrumentów optycznych.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wysokiej klasy dalmierz laserowy Nikon PROSTAFF 5, o 6-krotnym powiększeniu, zapewnia precyzyjny i błyskawiczny pomiar odległości do 550 metrów z dokładnością do 0,1 metra. Wewnętrzny wyświetlacz podświetlany oświetleniem LED - doskonała widoczność w każdych warunkach. Model posiada obiektyw pokryty wielowarstwową powłoką, która zapewnia jasny, wyraźny obraz. Duża soczewka okularu, szerokie pole widzenia 7,5 stopnia oraz szeroki zakres temperatur pracy: -10 do +50 stopni Celsjusza to kolejne zalety tego modelu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wodoszczelny dalmierz laserowy Nikon Prostaff 7i, zapewnia błyskawiczny pomiar w zakresie 7.3 - 1200 m. Charakteryzuje się najmniejszym krokiem wyświetlania (0.1 m) i jest jednym z najlżejszych dalmierzy laserowych dużego zasięgu na rynku. Ponadto dzięki funkcji HYPER READ możliwe jest szybkie wyświetlanie pomiaru (ok. 0.5 sek.) niezależnie od odległości od celu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dalmierz laserowy Nikon PROSTAFF 1000 zapewnia niewiarygodnie szybkie i dokładne pomiary w zakresie od 5 do 910 m, nawet w przypadku nachylenia terenu. Model ten oferuje system przełączania priorytetów pomiaru.  Urządzenie umożliwia wykonywanie pojedynczych lub ciągłych pomiarów przez maks. 8 s. Zaawansowane algorytmy umożliwiają rozpoznawanie nawet zachodzących na siebie obiektów i obecnych na pierwszym planie. Wysokiej jakości, jasny monokular z 6-krotnym powiększeniem zapewnia doskonały obraz. Antyodblaskowe, wielowarstwowe soczewki zapewniają komfortową pracę nawet przy dużym natężeniu światła słonecznego. Lekka i kompaktowa konstrukcja sprawia, że korzystanie z Nikona PROSTAFF 1000 jest bardzo praktyczne i wygodne.