0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Popularny, uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy formatu DX z zoomem 11,1 x. Obiektyw jest wyposażony w system redukcji drgań firmy Nikon i wyjątkowy silnik SWM (Silent Wave Motor), co zapewnia doskonałe działanie w słabych warunkach oświetleniowych, stabilny obraz na przetworniku i w wizjerze oraz szybki i cichy autofokus.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Znakomitej jakości teleobiektyw zmiennoogniskowy przeznaczony do lustrzanek jednoobiektywowych firmy Nikon formatu DX. Obiektyw posiada Autofocus typu Silent Wave Moto - AF-S. Oferuje 5,5-krotny zoom i wszechstronny zakres ogniskowych 55-300 mm. Druga generacja systemu redukcji drgań firmy Nikon zapewnia ostre zdjęcia nawet w przypadku zdjęć wykonywanych przy długiej ogniskowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Wysokiej jakości teleobiektyw o ogniskowej 70-200mm oraz stałym świetle f/4. Przeznaczony do użytku z matrycami pełnoklatkowymi i APS-C. System optycznej redukcji drgań (VR) zapewnia możliwość fotografowania z czasami dłuższymi nawet o 5 stopni. Cichy i precyzyjny silnik falowy szybko i bezbłędnie ustawia ostrość w wybranym miejscu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Kompaktowy obiektyw Nikkor Z 24-70 mm f/4 S zapewnia doskonały obraz w pełnoklatkowych aparatach Nikon Z. Sprawdzi się świetnie zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania. Nikkor Z 24-70mm f/4 S wykorzystuje ostry, bezgłośny i precyzyjny system wielokrotnego ustawiania ostrości i wiele silników AF. Zapewnia doskonałą jakość obrazu w całym obszarze kadru.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Standardowy obiektyw Nikkor Z 50 mm f/1.8 S zapewnia doskonały obraz w pełnoklatkowych aparatach Nikon Z. Sprawdzi się świetnie zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania. Nikkor Z 50 mm f/1.8 S wykorzystuje ostry, bezgłośny i precyzyjny system wielokrotnego ustawiania ostrości oraz wiele silników AF. Zapewnia doskonałą jakość obrazu w całym obszarze kadru.