0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw uzupełniający do Cyber Clean CameraCare All in 1. Zawiera pakiet wymiennych akcesoriów, które pozwalają na wykorzystanie pełni możliwości zestawu Cyber Clean CameraCare. Pozwala na sprawną wymianę zużytych nakładek z mikrofibry do głowicy czyszczącej i przywrócenie antystatycznych właściwości szczoteczki. Ponadto umożliwia uzupełnienie żel Cyber Clean bez konieczności nabywania podstawowych przyborów tworzących zestaw All In 1. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Cyber Clean The Original to unikalny, pochłaniający brud zaawansowany technologicznie środek czyszczący. Ma unikatową formę masy żelowej, która sprawia, że idealnie sprawdza się do czyszczenia drobnych zakamarków różnorodnych sprzętów elektronicznych. Ta wersja żelu została opracowana specjalnie z myślą o czyszczeniu wnętrza samochodu. Pozwala na dbanie o czystość deski rozdzielczej, otworów wentylacyjnych, zagłębień przy dźwigni zmiany biegów, zagłębień siedzeń, schowków i innych zakamarków, w których gromadzi się brud. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Cyber Clean The Original to unikalny, pochłaniający brud zaawansowany technologicznie środek czyszczący. Ma unikatową formę masy żelowej, która sprawia, że idealnie sprawdza się do czyszczenia drobnych zakamarków różnorodnych sprzętów elektronicznych. Można go stosować nie tylko z elektroniką, ale także na codzień podczas czyszczenia powierzchni biurowej czy domowej. Preparat został opracowany na podstawie naturalnych składników, zapewnia maksimum bezpieczeństwa przy maksymalnej skuteczności i jest wielokrotnego użytku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Żel czyszczący do płyt winylowych. Cechuje się zaawansowaną technologicznie recepturą, która pozwala na wielokrotne jego wykorzystanie. Czyszczenie tym środkiem jest bezproblemowe i bardzo łatwe.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Cyber Clean The Original to unikalny, pochłaniający brud zaawansowany technologicznie środek czyszczący. Ma unikatową formę masy żelowej, która sprawia, że idealnie sprawdza się do czyszczenia drobnych zakamarków różnorodnych sprzętów elektronicznych. Można go stosować nie tylko z elektroniką, ale także na co dzień podczas czyszczenia powierzchni biurowej czy domowej. Preparat został opracowany na podstawie naturalnych składników, zapewnia maksimum bezpieczeństwa przy maksymalnej skuteczności i jest wielokrotnego użytku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw zawiera głowicę z mikrofibrą do czyszczenia obiektywów, antystatyczną szczoteczkę z włókien węglowych, silikonową gruszkę do czyszczenia matrycy, 110 g. masy czyszczącej oraz Saszetka Zip Bag - 80g Cyber Clean. Wszystkie elementy są zintegrowane w unikalnej i funkcjonalnej konstrukcji, umożliwiającej łatwe przechowywanie i przenoszenie w torbie fotograficznej oraz zapewniają maksymalne bezpieczeństwo oraz skuteczność.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw zawiera głowicę z mikrofibrą do czyszczenia obiektywów, antystatyczną szczoteczkę z włókien węglowych, silikonową gruszkę do czyszczenia matrycy oraz 110 g. masy czyszczącej CYBER CLEAN. Wszystkie elementy są zintegrowane w unikalnej i funkcjonalnej konstrukcji, umożliwiającej łatwe przechowywanie i przenoszenie w torbie fotograficznej.