0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wysokiej jakości płaski skaner do dokumentów, który cechuje się wysoką rozdzielczością skanowanego obrazu (4800 x 1200 dpi) oraz szybkością skanowania wyższą niż w przypadku urządzeń wielofunkcyjnych. Zdigitalizowane materiały charakteryzują się bogactwem kolorów i odcieni. Aby użytkowanie skanera było możliwie wygodne wyposażono go w 4 przyciski funkcyjne znacznie przyspieszające wykonywanie standardowych czynności.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wysokiej jakości płaski skaner do dokumentów, który cechuje się wysoką rozdzielczością skanowanego obrazu (4800 x 4800 dpi) oraz szybkością skanowania wyższą niż w przypadku urządzeń wielofunkcyjnych. Zdigitalizowane materiały charakteryzują się bogactwem kolorów i odcieni. Aby użytkowanie skanera było możliwie wygodne wyposażono go w 5 przycisków funkcyjnych znacznie przyspieszających wykonywanie standardowych czynności. W zestawie znajduje się podstawka pozwalająca na przechowywanie i używanie skanera w pozycji pionowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przenośny skaner, który z łatwością zabierzesz ze sobą w podróż. Canon imageFORMULA P-208II pozwala na skanowanie dokumentów, gdziekolwiek przebywasz. Urządzenie zostało wyposażone w podajnik ADF na 10 arkuszy i oferuje funkcję szybkiego skanowania dwustronnego. Współpracuje z aplikacją CaptureOnTouch, która ułatwia skanowanie, oferując funkcje automatycznego rozpoznawania kierunku tekstu, wykrywania koloru i uwydatniania tekstu. Dodatkowo skaner może wykorzystywać aplikację mobilną CaptureOnTouch Mobile i opcjonalny adapter Wi-Fi WU10.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przenośny skaner, który znajdzie zastosowanie zarówno w biurze lub w domu, jak i w podróży. Canon imageFORMULA P-215II pozwala na skanowanie dokumentów, gdziekolwiek przebywasz. Urządzenie zostało wyposażone w podajnik ADF na 20 arkuszy i oferuje funkcję szybkiego skanowania dwustronnego z prędkością do 30 obrazów/min. Skaner wykorzystuje wbudowaną aplikacją CaptureOnTouch Lite, która ułatwia skanowanie, oferując funkcje automatycznego rozpoznawania orientacji tekstu i wykrywania koloru przydatne podczas tworzenia plików PDF za pomocą funkcji OCR.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Kompaktowe urządzenie o wielkich możliwościach. Szybkość skanowania jest równie imponująca jak mobilność skanera i umożliwia zapisanie nawet 16 obrazów w ciągu minuty. Natomiast automatyczny podajnik dokumentów ADF pozwala umieszczać materiały przeznaczone do digitalizacji w pakietach po 10 arkuszy, aby zwiększyć wydajność Twojej pracy. Do największych zalet można zaliczyć również wagę skanera, która wynosi zaledwie 600 g, a jego obudowa (w rzucie z góry) nie przekracza rozmiarami linijki. Do zasilania urządzenia wykorzystywany jest port USB, dzięki czemu może być używany w domu jak i poza nim.