0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY Szerokokątny zoom do wszystkich lustrzanek z bagnetem EF-s. Po podłączeniu do lustrzanki z matrycą APS-C kąt widzenia odpowiada obiektywom o zakresie ogniskowych 27-136 mm przy klatce formatu 35mm. Dzięki powłokom przeciwodblaskowym został zmniejszony poziom blików.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Profesjonalny obiektyw ultraszerkokątny do lustrzanek Canon Eos
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Profesjonalny obiektyw do codziennych zastosowań. Przyda się przy fotografowaniu m.in. architektury, przyrody, portretu. Jest on bardzo jasny f/2.8, więc będzie można wykonać zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Standardowy obiektyw stałoogniskowy 50 mm przeznaczony do wykonywania zdjęć makro. Skala odwzorowania wynosi 1:2! Jest kompatybilny z lustrzankami analogowymi jak i z cyfrowymi.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Profesjonalny obiektyw tele przeznaczony dla profesjonalnych fotografów. Doskonale sprawdzi się w fotografii sportowej i przyrodniczej. Po podłączeniu do lustrzanki z matrycą APS-C kąt widzenia odpowiada obiektywom o ogniskowej 800 mm przy klatce formatu 35mm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Teleobiektyw do lustrzanek pełnoklatkowych wyposażony w system stabilizacji Canon IS
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Praktyczny teleobiektyw o łatwym do przenoszenia i fotografowania kształcie. Zapewnia ostry obraz na wszystkich przysłonach, nawet tych najbardziej otwartych. Przysłona F/1.8 ułatwia fotografowanie w trudnych warunkach oświetleniowych i gwarantuje miękko rozmyte tło, tzw. efekt bokeh, wielce pożądany w fotografii portretowej. Posiada szybki i cichy silnik AF USM.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
PRODUKT UŻYWANY - NA PRODUKT WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT MARŻA Profesjonalny obiektyw do codziennych zastosowań. Przyda się przy fotografowaniu m.in. przyrody, portretu. Po podłączeniu do lustrzanki z matrycą APS-C kąt widzenia odpowiada obiektywom o zakresie ogniskowych 38-168 mm przy klatce formatu 35mm.