Liczba produktów: 0
Nie znaleziono ofert spełniających zadane kryteria.
Usuń wybór z niektórych filtrów lub wyłącz wszystkie.
Jeśli chcesz uzyskać prosty dostęp do ulubionych multimediów za pomocą projektora lub telewizora, to skorzytaj z łatwych w obsłudze playerów TV, takich jak np. Apple TV czy Amazon TV. Właściwie ich użytkowanie ogranicza się do podpięcia ich pod odpowiednie złącze (np. HDMI) i sparowanie z urządzeniem zewnętrznym. To pozwoli Ci na łatwe przesyłanie strumieniowe do telewizora lub projektora.

Player TV - co to?


Playery do telewizorów takie jak np. Apple TV czy Amazon Firestick umożliwiają strumieniowe przesyłanie multimediów do telewizorów HD. Łączność odbywa się za pomocą dwuzakresowego Wi-Fi, umożliwiając przesyłanie nie tylko obrazów w jakości FullHD, ale również przestrzennego dźwięku Dolby Atmos. Playery multimedialne zapewniają dostęp do ulubionych multimediów, takich jak filmy, seriale, programy, klipy i usługi premium.

Netflix w Twoim telewizorze HD


Playery wideo takie jak np. Amazon TV umożliwiają łatwe przesyłanie ulubionych multimediów do Twojego telewizora HD lub innego kompatybilnego urządzenia. Oznacza to, iż możesz z łatwością oglądać na dużym ekranie platformy multimedialne takie jak np. Netflix, Player, HBO GO itp. Player da Ci dostęp do pełnej oferty ww. usługodawców, zapewniając wiele godzin rozrywki.

Jak stworzyć kino domowe dzięki Amazon TV czy Apple TV? 


Dzięki playerom filmowym możesz wykorzystać każdy telewizor HD do stworzenia kina domowego. Po prostu podłącz Amazon TV lub inny player do telewizora i rozpocznij strumieniowanie ulubionych multimediów. Możesz z łatwością przesyłać filmy, seriale, dokumenty, klipy itp. ze smartfona lub tabletu. Wysokiej jakości obrazom Full HD będzie towarzyszyć zaawansowany dźwięk. 

Apple TV - jakość 4K w kinie domowym


Player multimedialny Apple TV to prosty sposób na uzyskanie telewizji internetowej. Podłącz urządzenie do swojego telewizora lub projektora i uzyskaj łatwy dostęp do telewizji 4K HDR w Twoim kinie domowym. Apple TV umożliwia oglądanie ulubionych multimediów z Netflix, Disney+, Apple, YouTube itp. Urządzenie pozwala na oglądanie multimediów na telewizorach, konsolach do gier, innych urządzeniach Apple czy za pomocą komputerów. 

Sterowanie głosowe w kinie domowym


Playery takie jak np. Amazon Fire TV Stick umożliwiają łatwe sterowanie głosowe podczas oglądania ulubionych treści. Skorzystaj z funkcji takich jak np. Alexa, aby po prostu wydać polecenie głosowe urządzeniu i uzyskać błyskawiczny dostęp do filmów, klipów, seriali, dokumentów itp. 

Player do telewizora - jakie parametry


Playery Amazon TV posiadają przykładowo 4-rdzeniowy procesor, który pozwala na błyskawiczną pracę. Wybierając player warto zdecydować się na taki, który posiada dwuzakresowe Wi-Fi 5, które zagwarantuje stabilne i błyskawiczne przesyłanie. Co więcej dobrze jest, aby urządzenie do strumieniowego przesyłania obrazów posiadają wbudowaną pamięć 8GB czy więcej, tak aby umożliwić instalowanie własnych aplikacji. Świetne parametry ma również Apple TV.

Łatwe strumieniowe przesyłanie multimediów


Jeśli lubisz oglądać multimedia na smartfonie lub tablecie, to skorzystaj także z dużego ekranu. Po prostu podłącz transmiter bezprzewodowy taki jak np. Google Chromecast, aby natychmiast móc wyświetlić zawartość ekranu urządzenia mobilnego na dużym ekranie telewizora Smart TV lub projektora. Taki player TV jest kompatybilny z systemami Android i iOS.