Liczba produktów: 11
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Apple TV 4K łączy to, co najlepsze w telewizorze z Twoimi ulubionymi usługami i urządzeniami Apple. Zapewnia przy tym niezwykle realistyczne wrażenia dzięki obsłudze dźwięku Dolby Atmos. Pilot Siri Remote zapewni Ci ultra płynną i szybką obsługę domowego centrum rozrywki.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przesyłaj strumieniowo swoje ulubione multimedia z urządzeń mobilnych (Android lub iOS) na zewnętrzne ekrany. Wystarczy podłączyć Chromecast 3 do złącza HDMI i rozpocząć strumieniowanie w jakości Full HD 60 Hz.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przesyłaj strumieniowo multimedia do telewizorów HD. Urządzenie obsługuje rozdzielczości do 1080p. Możesz cieszyć się także zdumiewającym dźwiękiem za sprawą obsługi technologi Dolby Atmos.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Z łatwością przesyłaj strumieniowo multimedia i ciesz się jakością 4K Ultra UHD z Dolby Vision, HDR10 i HDR10+. Dodatkowo urządzenie gwarantuje doskonały dźwięk dzięki obsłudze Dolby Atmos.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przesyłaj strumieniowo multimedia do telewizorów. Urządzenie obsługuje rozdzielczości do 4K Ultra HD. Możesz cieszyć się także zdumiewającym dźwiękiem za sprawą obsługi technologi Dolby Atmos.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przesyłaj z łatwością strumieniowo ulubione multimedia do kompatybilnych telewizorów. Urządzenie pozwala na głosowe sterowanie za pomocą funkcji Alexa. Obsługuje maksymalną rozdzielczość obrazu 4K Ultra HD i technologie Dolby Vision, HDR czy HDR10+.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Apple TV 4K 32 GB to telewizja internetowa. Apple TV zapewnia fantastyczną jakość obrazu 4K HDR, mnóstwo ostrych detali i żywe kolory. Pilot Apple TV Remote pozwala na sterowanie nawet z drugiego końca pokoju. Oglądaj rożne gatunki na różnych urządzeniach używając wielu aplikacji, bez ograniczeń.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Apple TV 4K 32 GB to telewizja internetowa czwartej generacji. Apple TV zapewnia fantastyczną jakość obrazu 4K HDR, mnóstwo ostrych detali i żywe kolory. Potężny procesor A10X Fusion dostarcza wyjątkowych wrażeń, a pilot Apple TV Remote pozwala na sterowanie nawet z drugiego końca pokoju. Oglądaj rożne gatunki, bez ograniczeń.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Apple TV HD łączy to, co najlepsze w telewizorze z Twoimi ulubionymi usługami i urządzeniami Apple. Zapewnia przy tym niezwykle realistyczne wrażenia dzięki obsłudze dźwięku Dolby Atmos. Pilot Siri Remote zapewni Ci ultra płynną i szybką obsługę domowego centrum rozrywki.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Urządzenie, które zmieni Twój telewizor HD w centrum domowej rozrywki. Zyskaj dostęp do tysięcy aplikacji z AppStore i uruchamiaj je na ekranie telewizora. Pozwoli Ci to na granie w gry mobilne czy oglądanie filmów, seriali i transmisji sportowych znacznie przyjemniej niż na urządzeniu mobilnym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Odtwarzacz multimedialny napędzany systemem operacyjnym Android 8.1 i obsługujący obraz 4K HDR z prędkością odtwarzania 60 kl./s. Audio klasy Premium i rozwiązania umożliwiające natychmiastowe strumieniowanie zapewniają niezwykle łatwy dostęp do cyfrowej rozrywki.

Najczęściej kupowane