Liczba produktów: 9
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Średnica [cm]: 130
Głęboka parasolka paraboliczna do pracy w studiu i plenerze. Doskonale sprawdzi się jako główne światło na planie, dające miękki i naturalny intensywny efekt. Jak wszystkie akcesoria Profoto wykonana z najwyższej jakości tkanin, metalowe elementy zabezpieczone przed rdzą. Rozmiar L o średnicy 130 cm. Torba na parasolkę w zestawie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dyfuzor do parasoli Profoto w rozmiarze L, zarówno płytkich jak i parabolicznych. Umożliwia zamienienie parasoli studyjnych w softboxy. Tworzy miękkie, rozproszone światło, zmniejszając przy tym jego moc wyjściową o ok. 1,5 stopnia przysłony. W zestawie z etui.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Średnica [cm]: 130
Głęboka parasolka paraboliczna do pracy w studiu i plenerze. Doskonale sprawdzi się jako główne światło na planie, dające wyrazisty i kontrastowy efekt. Jak wszystkie akcesoria Profoto wykonana z najwyższej jakości tkanin, jej metalowe elementy są zabezpieczone przed rdzą i przebarwieniami. Rozmiar L o średnicy 130 cm doskonale sprawdzi się w fotografii fashion i beauty. Torba na parasolkę w zestawie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Średnica [cm]: 85
Głęboka parasolka paraboliczna do pracy w studiu i plenerze. Doskonale sprawdzi się jako główne światło na planie, dające wyrazisty i kontrastowy efekt. Jak wszystkie akcesoria Profoto wykonana z najwyższej jakości tkanin, metalowe elementy zabezpieczone przed rdzą. Rozmiar S o średnicy 85 cm. Torba na parasolkę w zestawie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Średnica [cm]: 167
Głęboka parasolka paraboliczna do pracy w studiu i plenerze. Doskonale sprawdzi się jako główne światło na planie, dające wyrazisty i kontrastowy efekt. Jak wszystkie akcesoria Profoto wykonana z najwyższej jakości tkanin, jej metalowe elementy są zabezpieczone przed rdzą i przebarwieniami. Rozmiar XL o średnicy 165 cm doskonale sprawdzi się w fotografii fashion i beauty. Torba na parasolkę w zestawie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Średnica [cm]: 105
Głęboka parasolka paraboliczna do pracy w studiu i plenerze. Doskonale sprawdzi się jako główne światło na planie, dające miękki i jednocześnie naturalny efekt. Jak wszystkie akcesoria Profoto wykonana z najwyższej jakości tkanin, metalowe elementy zabezpieczone przed rdzą. Rozmiar M o średnicy 105 cm. Torba na parasolkę w zestawie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Średnica [cm]: 105
Dyfuzor do parasoli Profoto w rozmiarze M, zarówno płytkich jak i parabolicznych. Umożliwia zamienienie parasoli studyjnych w softboxy. Tworzy miękkie, rozproszone światło, zmniejszając przy tym jego moc wyjściową o ok. 1,5 stopnia przysłony. W zestawie z etui.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Średnica [cm]: 165
Głęboka parasolka paraboliczna do pracy w studiu i plenerze. Doskonale sprawdzi się jako główne światło na planie, dające miękki i naturalny intensywny efekt. Jak wszystkie akcesoria Profoto wykonana z najwyższej jakości tkanin, metalowe elementy zabezpieczone przed rdzą. Rozmiar XL o średnicy 165 cm. Torba na parasolkę w zestawie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Średnica [cm]: 104
Srebrna parasolka odbijająca o średnicy 105 cm pozwalająca uzyskać wyraziste, kontrastowe światło. Została wykonana z materiałów termoodpornych, a metalowe elementy są lakierowane tak, aby zapobiec powstawaniu korozji i odbarwianiu. W zestawie znajduje się torba ułatwiająca przechowywanie i transport. 

Najczęściej kupowane