Liczba produktów: 5
Sortowanie:
1/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Sony Vegas Pro 14 Edit umożliwia edycję i montaż profesjonalnych nagrań wideo i audio, także w jakości 4K. Wbudowane narzędzie umożliwia profesjonalną edycję ścieżki dźwiękowej, poprzez miksowanie kanałów oraz tworzenie audio w systemie Surround.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Sony Vegas Pro 14 umożliwia edycję i montaż profesjonalnych nagrań wideo i audio, także w jakości 4K. Zoptymalizowane do płynnej pracy wtyczki umożliwiają stabilizację obrazu, funkcję projektowanie napisów oraz możliwość tworzenia własnych płyt DVD i Blu-Ray za pomocą VEGAS DVD Architect.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
ACID Music Studio 10 to program oparty o docenione zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów oprogramowanie Sony ACID Pro. Przeznaczony jest do komponowania muzyki i posiada rozbudowaną bazę narzędzi do obróbki dźwięku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Sound Forge Audio Studio 10 to aplikacja znajdująca swoje zastosowanie w amatorskich i półprofesjonalnych projektach muzycznych. Jest jedną z odmian najbardziej cenionego, wręcz legendarnego i profesjonalnego programu do przechwytywania i masteringu dźwięku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Sony Vegas Pro 14 Suite umożliwia edycję i montaż profesjonalnych nagrań wideo i audio, także w jakości 4K. Zoptymalizowane do płynnej pracy wtyczki umożliwiają stabilizację obrazu, śledzenie ruchu, manipulację modelami 3D, funkcję projektowanie napisów oraz możliwość tworzenia własnych płyt DVD i Blu-Ray za pomocą VEGAS DVD Architect.