Cyfrowe.pl

Zakochaj się w fotografii ślubnej - Twój plan na biznes

Jesteś fotografem i marzysz o sukcesie w branży ślubnej, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, jak pozyskać więcej klientów i zbudować markę, która przyciągnie uwagę? A może po prostu szukasz praktycznych wskazówek, które pozwolą Ci rozwinąć biznes?
Cyfrowe.pl wraz z markami Sony i Canon przygotowało dla Ciebie wydarzenie szyte na miarę w Warszawie, Łodzi i Katowicach!

To wyjątkowa okazja, aby spotkać się z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w fotografii ślubnej, którzy podzielą się swoją wiedzą i najlepszymi praktykami. Przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty program, w którym znajdziesz wszystko, co potrzebne do zbudowania udanego biznesu ślubnego. Obejmuje on kluczowe tematy, takie jak: dotacje, budowanie marki, tworzenie portfolio, czy komunikacja z klientem.

To doskonała szansa na rozwinięcie umiejętności, uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania i znalezienie inspiracji do dalszego działania.

Dajemy 3 szanse na wzięcie udziału. 3 lokalizacje, 3 dni, 3 różne miasta i ogrom wiedzy, nie może Cię zabraknąć!

Rozkład jazdy - 3 lokalizacje

Daty, miejsca, adresy:

 • 16.05.2024 (czwartek) - Canon Store - ul. Sokołowska 9/lokal U34, Warszawa
 • 17.05.2024 (piątek) - salon Cyfrowe.pl Łódź - ul. płk. Jana Kilińskiego 170, Łódź
 • 28.05.2024 (wtorek) - salon Cyfrowe.pl Katowice - ul. Chorzowska 108, Katowice

Agenda spotkań

16.05.2024 - Canon - Warszawa

 • 11:00 - Rozpoczęcie spotkania.
 • 11:15-12:00 - Spotkanie z Moniką Borowską - blok poświęcony tematyce pozyskania dotacji.
 • 12:00-12:15 - Przerwa.
 • 12:15-14:15 - "Oko nie widzi siebie – o warsztacie ślubnego reportażysty" - Adam Trzcionka (ambasador Canon).
 • 14:14-14:30 - Przerwa.
 • 14:30-16:30 - Jak odnieść sukces z branży? Blok poświęcony budowaniu marki fotografa, portfolio i komunikacji z klientami. Q&A.
 • 16:45 - Zakończenie spotkania.

Brak miejsc 

Adam Trzcionka

17.05.2024 - Sony - Łódź

 • 11:00 - Rozpoczęcie spotkania.
 • 11:15-12:00 - Spotkanie z Aleksandrą Łyźniak - blok poświęcony tematyce pozyskania dotacji.
 • 12:00-12:15 - Przerwa.
 • 12:15-14:15 - "Jak „przestać” być fotografem ślubnym i stworzyć wciągającą historię z dnia ślubu." - Time of Joy - Karolina i Adam Kozłowscy (ambasadorzy Sony). 
 • 14:14-14:30 - Przerwa.
 • 14:30-16:30 - Tworzenie kreatywnego portretu z wykorzystaniem lampy błyskowej podczas wesela. Jaki sprzęt wybrać do fotografii ślubnej? Q&A.
 • 16:45 - Zakończenie spotkania.

Zapisz się!

Time of Joy

28.05.2024 - Canon - Katowice 

 • 11:00 - Rozpoczęcie spotkania.
 • 11:15-12:00 - Spotkanie z Natalią Gmyrek - blok poświęcony tematyce pozyskania dotacji.
 • 12:00-12:15 - Przerwa.
 • 12:15-14:15 - "Oko nie widzi siebie – o warsztacie ślubnego reportażysty" - Adam Trzcionka (ambasador Canon).
 • 14:14-14:30 - Przerwa.
 • 14:30-16:30 - Jak odnieść sukces z branży? Blok poświęcony budowaniu marki fotografa, portfolio i komunikacji z klientami. Q&A.
 • 16:45 - Zakończenie spotkania.

Brak miejsc

Adam Trzcionka

Dlaczego warto?

Rozwiń skrzydła!

Event ślubny "Zakochaj się w fotografii ślubnej - Twój plan na biznes" to doskonała okazja dla wszystkich fotografów ślubnych, którzy działają w branży i chcą rozwinąć swój biznes lub dopiero stawiają w nim pierwsze kroki i nie wiedzą, od czego zacząć. Początki bywają trudne, a ilość różnych informacji może być przytłaczająca i niezrozumiała - dlatego właśnie powstał ten event! Wychodzimy naprzeciw potrzebom fotografów i pokażemy, jak od środka wygląda rozwijanie swojej marki.

To nie tylko doskonała okazja do nauki, ale także do poznania innych profesjonalistów z branży ślubnej. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami, zadać pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Podczas wydarzenia zgłębisz kluczowe tematy, takie jak:

 • Dotacje – Dowiesz się, jakie wsparcie finansowe jest dostępne dla nowych biznesów w branży ślubnej oraz jak przygotować biznes plan i z niego skorzystać.
 • Budowanie marki – Poznasz strategie tworzenia rozpoznawalnej i atrakcyjnej marki, która przyciągnie klientów.
 • Portfolio – Nauczysz się, jak zbudować swoje portfolio, które pokaże Twoje umiejętności i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.
 • Komunikacja z klientem – Eksperci podzielą się wskazówkami dotyczącymi skutecznej komunikacji i budowania relacji z klientami.

Zapisz się na wydarzenie i zdobądź wiedzę, która pomoże Ci nie tylko zbudować karierę w branży ślubnej, ale także odnieść w niej sukces. Czekamy na Ciebie z mnóstwem pomysłów i inspiracji!

Dodatkowo na miejscu, przez cały czas trwania eventów będzie dostępne wsparcie sprzętowe Canon (Warszawa i Katowice) i Sony (Łódź), więc będziesz miał okazję sprawdzenia najnowszego sprzętu i porównania parametrów najbardziej popularnych obiektywów w fotografii ślubnej.

Spotkania z ambasadorami

O wykładzie w Warszawie i Katowicach

Tytuł spotkania: Oko nie widzi siebie – o warsztacie ślubnego reportażysty

Podczas 1,5-godzinnego wykładu prowadzący opowie o tym, jak w reportażu ślubnym łączyć twarde kompetencje reporterskie z wrażliwym, życzliwym i czułym spojrzeniem na człowieka. Jakich technik percepcyjnych i jakich narzędzi sprzętowych używa oraz o tym, jakie są główne tropy jego fotograficznego konceptu, jako całości. A po wykładzie będzie czas na otwarty panel pytań i odpowiedzi.

O prowadzącym

Adam Trzcionka

Od 15 lat fotografuje ludzi w ważnych dla nich momentach. Głównym fotograficznym tematem są dla niego śluby i przyjęcia oraz sesje par, realizowane głównie w otwartej przestrzeni i w świetle zastanym.

Głównym celem jego pracy są nie tylko pojedyncze zdjęcia, ale większe historie opowiadające dzień ślubu możliwie wyczerpująco, ale przede wszystkim ciekawie. Pracuje nieinwazyjnie, bez aranżowania sytuacji, pozwalając ludziom przeżywać swój dzień tak, jak chcą i potrafią: rozbawieni albo skupieni, poważni, albo nie; na zewnątrz, lub do środka.

Od jesieni 2023 ambasador Canon Europa. Od ponad 10 lat prowadzi swoje autorskie warsztaty.

 

O wykładzie w Łodzi

Tytuł spotkania: Jak „przestać” być fotografem ślubnym i stworzyć wciągającą historię z dnia ślubu. 

TIME OF JOY przedstawią, jak wygląda reportaż ślubny ich oczyma. Karolina i Adam swoją energię przerzucają skutecznie na zlecenia i dzielą się nią z klientami. Wtapiają się w tłum, by stworzyć naturalne obrazy pełne życia i emocji tego jednego, wyjątkowego dnia. W czasie wykładu poznasz ich podejście do fotografowania, zobaczysz jak edytować materiał na bloga i dla klienta, sprawdzisz co zabierają ze sobą na zlecenia.

O prowadzących

Karolina i Adam Kozłowscy

Time of Joy to zgrany duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Nasza największa zajawka to fotografia, którą praktykujemy nieprzerwanie już od 17 lat. Poza fotografią lubimy poznawać nowe miejsca, jak również zagłębiać się w lokalne zaułki Trójmiasta, gdzie mieszkamy, no i napić się dobrej kawy, gdziekolwiek akurat jesteśmy.

Kochamy zdjęcia niepozowane, na których widać prawdziwe, niewymuszone emocje i charakter fotografowanych osób. Jesteśmy również miłośnikami naturalnego światła.

Naszą dewizą jest fotografować zgodnie z naszymi przekonaniami, tak jak czujemy, nie podążając ślepo za trendami, aby czuć nieprzerwaną radość z tego co robimy.

Galeria naszych ambasadorów

Adam Trzcionka - Canon

Adam Trzcionka - Canon

Adam Trzcionka - Canon

Adam Trzcionka - Canon

Adam Trzcionka - Canon

 Adam Trzcionka - Canon

 Adam Trzcionka - Canon

Time Of Joy - Sony 

Time Of Joy - Sony 

Time Of Joy - Sony 

Time Of Joy - Sony 

Time Of Joy - Sony 

Time Of Joy - Sony 

Time Of Joy - Sony 

Nasze autoryzacje: