Cyfrowe.pl

Tak wygląda nieuchwytne - przyjdź i sprawdź Sony A9 w sportowej fotografii

WARSZTATY FOTOGRAFII PROFESJONALNEJ

Warsztaty fotografii profesjonalnej to inicjatywa firmy Sony oraz Cyfrowe.pl mająca na celu zapoznanie osób profesjonalnie zajmujących się fotografią z najnowszymi produktami firmy skierowanymi na ten właśnie rynek. Podczas warsztatów uznani fotografowie korzystający na co dzień ze sprzętu Sony będą dzielili się swoimi doświadczeniami z uczestnikami warsztatów. Ponadto będzie to okazja do testowania całego systemu Sony E i możliwości samodzielnego wypróbowania pełnoklatkowych bezlusterkowców serii ILCE7RM2, ILCE7SM2 oraz najnowszego flagowego modelu ILCE9.

Przy okazji tej edycji warsztatów zorganizowanej na terenie Gdańskiej Akademii Tenisowej nasz Ambasador Adam Nurkiewicz podzieli się z Państwem swoimi doświadczeniami i wiedzą, jaką zdobył na wielu arenach sportowych fotografując zmagania sportowców.

Termin warsztatów: 24 lipca, godz. 10:00-17:00
Miejsce warsztatów: Gdańska Akademia Tenisowa przy ul. Kazimierza Górskiego 1


 Każdy uczestnik otrzyma atrakcyjny powitalny upominek od firmy Sony i Cyfrowe.pl
.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW

10:00 - 10:30 Przywitanie i przedstawienie oferty specjalnej Cyfrowe.pl
10:30 - 11:30 Pokaz zdjęć z ostatniego turnieju Rolanda Garros - Adam Nurkiewicz
11:30 - 11:45 Przerwa kawowa
11:45 - 14:00 Jak fotografować dynamiczne akcje (pokazowy mecz tenisa) - Adam Nurkiewicz, Rafał Wylegała
14:00 - 14:30 Przerwa obiadowa
14:30 - 15:30 "Bez lustra... czyli lepiej" - Rafał Wylegała
15:30 - 16:30 Stereotyp fotografii sportowej - bądź kreatywny - Adam Nurkiewicz, Rafał Wylegała
16:30 - 17:00 Omówienie zdjęć i wybór najlepszego ujęcia warsztatów - Adam Nurkiewicz, Rafał Wylegała

AMBASADORZY I EKSPERCI

 

Adam Nurkiewicz
Ambasador

Pracował, jako dziennikarz sportowy w Canal+, a następnie jako szef fotoedycji w Przeglądzie Sportowym. W 2001 roku założył Agencję Fotografii Sportowej MEDIASPORT. Jest współtwórcą Klubu Fotografii Prasowej. Należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Międzynarodowego Stowarzyszenia Dziennikarzy oraz Międzynarodowego Klubu Dziennikarzy Sportowych. Jego kolekcje fotografii znajdują się w Polskim Komitecie Olimpijskim i Paraolimpijskim. Od 15 lat pracuje dla Olimpiad Specjalnych Europa Eurazja. Jest współpracownikiem Międzynarodowej Federacji Tenisa oraz Polskiego Związku Tenisowego. Fotografował dla: golfistów, lekkoatletów, wioślarzy i wielu innych związków sportowych. Regularnie fotografuje dla Getty Images, Agence France Presse oraz Fresh Focus. Prowadzi wykłady w Związku Polskich Artystów Fotografików.

Rafał Wylegała
Ekspert Sony

W części produktowo-marketingowej firmy Sony prowadzonej przez specjalistę Rafała Wylegała i Piotra Parvi będziemy mogli się dowiedziecie wszystkiego o różnicach technologicznych, jakie występują pomiędzy lustrzankami i aparatami bez lustra. Pokażemy zaawansowane możliwości technologiczne aparatów na przykładzie flagowych modeli Sony ILCE7RM2, ILCE7SM2 oraz najnowszego aparatu Sony - ILCE9, która łamie kolejne bariery techniczne i wprowadza nowe możliwości do świata fotografii profesjonalnej. Rafał przedstawi również pozostałe aparaty Sony z wymiennymi obiektywami i dowiemy się wszystkiego o obiektywach Sony - zaprojektowane do współpracy z matrycami o wysokich rozdzielczościach.

ZAPISY NA WARSZATATY

Wszystkie osoby zainteresowane uczestniczeniem w warsztatach proszone są o wysłanie zgłoszenia z następującymi informacjami:

- imię i nazwisko
- dane kontaktowe: adres i telefon
- redakcja (opcja)

Zapisz się

Udział w warsztatach jest darmowy. Liczba miejsc ograniczona.

 

Nasze autoryzacje: