Cyfrowe.pl

Otwarcie Canon STORE

Już 17 września nastąpi wielkie otwarcie nowego salonu Cyfrowe.pl w Warszawie.
W lokalu przy ul. Sokołowskiej 9 na klientów czekać będą rewelacyjne rabaty nawet do 50% na produkty marki Canon oraz inne atrakcje – warsztaty, testy i konsultacje z ekspertami.

Pierwszy salon Canon STORE w Polsce

Canon Store to pierwszy w Polsce salon pod szyldem tego producenta i jeden z nielicznych na świecie. Łączy w sobie ideę sklepu i showroomu. Sklep działa w ramach sieci salonów stacjonarnych Cyfrowe.pl.

Na dwupoziomowej przestrzeni salonu zaaranżowano bogatą ekspozycję produktów marki Canon. Aparaty, obiektywy, kamery oraz projektory można samodzielnie testować dzięki nowoczesnym standom demo. Do dyspozycji klientów oddano również studio fotograficzne wyposażone w profesjonalny sprzęt oświetleniowy Profoto oraz salę warsztatowo-wykładową z najlepszymi rozwiązaniami AV. W Canon Store sprzedawane są również akcesoria marki Peak Design i statywy 3 Legged Thing.

Promocje na otwarcie:

Koniecznie bądź tego dnia razem z nami! Tylko kilkadziesiąt pierwszych osób skorzysta z rewelacyjnych obniżek -50%, -30% i -20% na wybrane modele sprzętu Canon. Codziennie aż do końca tygodnia do puli trafiać będą inne hity dnia. Wszyscy, którzy do końca września zrobią zakupy stacjonarnie otrzymają również bony na zakupy w Cyfrowe.pl. Brak gotówki Ci nie przeszkodzi – sprzęt weźmiesz na raty 0%.

Sprawdź dostępne promocje

Spotkania inspiracyjne:

"Fotografia mody: ruch, dynamika, emocje. Jak stworzyć piękny obraz?"

Prowadzący: Maria Eriksson

Maria Eriksson to fotografka mody, kursująca między Warszawą a Paryżem. Absolwentka Łódzkiej Filmówki oraz New School University w Nowym Yorku. Zaczynała od współpracy z marką Avon, dziś fotografuje dla magazynów takich jak „Harper’s Bazaar” i „Zwierciadło”. W swojej pracy stara się osiągnąć najwyższe standardy estetyczne.
https://mariaerikssonstudio.com

 

Zapisz się

"Fotograficzne przygody na krańcach świata"
 

Prowadzący: Marcin Jamkowski

Marcin Jamkowski jest fotografem i filmowcem, którego interesują ekstrema. Wspina się, nurkuje i szuka bezcennych zabytków. A nade wszystko poluje na dobre historie na pięciu kontynentach. Opowie o swoich przygodach w poszukiwaniu dobrych foto-opowieści na afrykańskich turniach i greckich klifach, o wyprawach do najgłębszej podwodnej jaskini świata i w wiślane odmęty. I o tym jak przy użyciu sprzętu fotograficznego i filmowego buduje się niezapomniane historie. http://www.adventurepictures.eu/

Zapisz się

Brak wolnych miejsc? Zapisz się na listę rezerwową. Napisz na: hanna.dalka@cyfrowe.pl

Harmonogram dnia

10.00 – Otwarcie salonu dla klientów, start konsultacji z ekspertami i testów demo
11.30-12.30 – Spotkanie inspiracyjne z Marią Eriksson,
„Fotografia mody: ruch, dynamika, emocje. Jak stworzyć piękny obraz?”
14.30-15.30 – Spotkanie inspiracyjne z Marcinem Jamkowskim, „Fotograficzne przygody na krańcach świata”
18.00 – Zakończenie konsultacji, testów sprzętu, zamknięcie salonu

Najważniejsze infromacje:

 • Data: 17.09.2019
 • Godzina: Otwarcie dla klientów - konsultacje i obsługa - godz. 10.00
 • Miejsce: Canon STORE - Warszawa, ul. Sokołowska 9 lokal U34
  Salon znajduje się za kawiarnią Alta Qualita Caffe. Przejście do salonu znajduje się za szlabanem pomiędzy budynkami Sokołowska 9 oraz Sokołowska 11.
 • Atrakcje: Wykłady inspiracyjne, rabaty, konsultacje i testy sprzętu
 • Zapisy: Zapisy przez portal Evenea
  Spotkanie inspiracyjne z Marią Eriksson - Zapisz się
  Spotkanie inspiracyjne z Marcinem Jamkowskim - Zapisz się

Nasze autoryzacje: