Cyfrowe.pl

Darmowy e-book Spotkanie z błyskiem

Promocja zakończona
Promocja trwała do 2024-02-29 23:59:00

E-BOOK Spotkanie z błyskiem. Sztuka oświetlenia w fotografii

Darmowe kompendium wiedzy

Kupiłeś nowy sprzęt i nie wiesz, co teraz? Chcesz robić czarujące zdjęcia, które oglądasz na Instagramie i w najlepszych magazynach, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Wychodzimy Ci naprzeciw! Doskonale wiemy, że aparat i obiektyw to nie wszystko! Nasz e-book pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas i sprawi, że w krótkim czasie zdobędziesz wiedzę, którą musiałbyś kolekcjonować latami. Już teraz przy zakupie poszczególnych produktów, otrzymasz od nas darmowy e-book po brzegi wypełniony ogromną dawką wiedzy o oświetleniu i błysku. E-book Spotkanie z błyskiem to ponad 150 stron profesjonalnej wiedzy i doświadczenia autorek, to najlepsze sesje pokazane od kuchni, to mnóstwo wskazówek i zdradzonych tajników!

E-book docenią zarówno amatorzy zaczynający przygodę z błyskiem, jak i profesjonaliści. Daj się zaskoczyć!

Portret modelki
Portret modelki

 

E-book od środka

Psssst! Zdradzamy Ci wnętrze e-booka, żebyś sam zobaczył, jak wiele treści na Ciebie czeka. Wznieś swoją fotografię na wyższy poziom i nadaj jej nowej, profesjonalnej jakości.

 

 

E-book na przykładzie konkretnych zdjęć posiada omówienie, jak zostały one wykonane. Krok po kroku, razem z autorkami przechodzisz przed wszystkie etapy sesji. Od wyboru niezbędnego sprzętu, przez ustawienie modela oraz oświetlenia, aż po efekt końcowy i cenne rady.

Na końcu e-booka umieszczony został słowniczek pojęć. Dzięki temu będziesz mógł w pełni oddać się lekturze, bez konieczności odrywania się od niej w celu sprawdzenia znaczenia danego słowa. E-book Spotkanie z błyskiem zawiera wszystko, czego potrzebujesz!

 

Po przeczytaniu e-booka będziesz wiedział, jak krok po kroku wykonać poniższe zdjęcia:

 

O autorkach

Aleksandra Łyźniak

Ekspert w dziedzinie przetargów, wniosków o dotacje i granty. Od 12 lat zawodowy fotograf ślubny. Jej fotografie publikowano m.in. w Vogue Polska, Gazecie Wyborczej, Magazynie Prestiż, Krytyce Politycznej, Slowhop, ZankYou. Dużo eksperymentuje z lampami w reportażu.

Anna Kudra

Starszy specjalista ds. sprzedaży, a po godzinach fotograf ślubny i portretowy z 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Jej prace publikowano m.in. w Vogue Polska, Slowhop, ZankYou, abcslubu.pl. czy Shuba Magazine. Specjalista w dziedzinie wniosków o dotacje, leasingu, rat i ubezpieczeń. Bawi się lampami błyskowymi zarówno podczas reportażu, jak i w plenerze.

Backstage zdjęć omawianych w e-booku

 

E-book otrzymasz przy zakupie wybranych produktów:

1. Kup wybrany produkt objęty promocją do 31.01.2024

2.
Zapisz się do newslettera Cyfrowe.pl podczas składania zamówienia

3.
Po zakupie i zapisie otrzymasz maila z linkiem do ściągnięcia E-boooka

Profoto

Canon

Sony

Nikon

FujiFilm 

Sigma

Panasonic 

Nasze autoryzacje: