Cyfrowe.pl

Cyfrowa Sesja Backstage

Cyfrowa Sesja Backstage!
Przyjdź do Canon Store w Warszawie i zobacz, jak wygląda
proces powstawania naszej Cyfrowej Sesji od kuchni! 


Za nami 87 odcinków, to prawie 200 godzin materiału, 100 gości i niezliczona ilość testowych transmisji. Cyfrowa Sesja niedawno obchodziła swoje drugie urodziny, to dobra okazja, żeby pokazać Wam, jak to u nas wygląda od kuchni! Zapraszamy Was serdecznie do naszego studia w Canon Store przy Sokołowskiej 9. Nasz prowadzący i realizator opowiedzą Wam o tym, który kabelek gdzie i jak podłączyć, co ustawić i w jakim programie, żeby transmisja się odbyła. Jeżeli cały czas zastanawiacie się nad tym jak to się robi, to lepszej okazji nie będzie! 

Co się wydarzy?

Poza możliwością zobaczenia studia "od kuchni" opowiemy Wam co i jak skonfigurować, żeby postawić transmisję w domu. Sprzedamy Wam kilka ciekawostek dotyczących tego, jak poszczególne elementy ewoluowały w trakcie tworzenia programu. Postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące, obrazu, dźwięku i oprogramowania. Jeśli dalej boicie się występować przed kamerą, to warto odwiedzić nas tego dnia. Jakub opowie jaką drogę przeszedł od swojego pierwszego razu po dzień dzisiejszy i zdradzi Wam, jak odnaleźć się w nowej roli.  Nie zabraknie również specjalnych promocji dla odwiedzających nasze wydarzenie! Wpadnijcie, dobra kawa i słodki poczęstunek jak zawsze gwarantowane! Sprawdźcie poprzednie odcinki Cyfrowej Sesji. 

ProVideo!

Na miejscu będą czekali na Was specjaliści z naszego działu Pro Video, którzy poświęcą Wam czas i dopasują swoją ofertę do Waszych potrzeb i oczekiwań! Jeśli nie możecie pojawić się osobiście, zawsze możecie skorzystać z ich fachowego doradztwa on-line. 

Lepszy Streaming!

Sprzęt do streamingu potrzebny na już? Nie czekaj! Skorzystaj z naszych podpowiedzi.

Nasze autoryzacje: