DZIAŁAMY BEZ ZMIAN! Zamawiaj online lub zadzwoń: 58 326 40 40! Większość salonów otwarta. Szczegóły
Cyfrowe.pl

Streamujesz lub myślisz, żeby zacząć? Te zestawy są stworzone specjalnie dla Ciebie

Zestaw Canon EOS R dodatkowo zawiera:
1 x Softbox 4 Świetlówkowy 60x90cm, 4 x Świetlówkę 85W 5400K, 3x statyw, oprawkę, parasol, dodatkową świelówkę, nadajnik (TX), odbiornik (RX), klips do kabla/mikrofonu,osłonę mikrofonu (pop), osłonkę mikrofonu (Rode Deadkitten), mikrofon krawatowy micon-1, pokrowiec na mikrofon krawatowy, 2x adapter zimnej stopki, przewód mini jack-mini jack z gwintem, szybkozłączkę QB-6RL, pokrowiec, obiektyw, dekielki na przód i tył.

EOS R body - zestaw do streamowania

  • zaawansowany zestaw do streamowania
  • pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon EOS R
  • obiektyw CanonRF 24-240 mm f/46.3 IS USM

Zestaw do streamowania oparty o profesjonalnego bezlusterkowca wykorzystującego pełnoklatkową matrycę Canon EOS R. W połączeniu z tym aparatem i dołączonymi w zestawie akcesoriami do filmowania uda Ci się zorganizować wysokiej jakości transmisje, które pozwolą dostarczyć Twoim widzom świetne obrazy wsparte doskonałym dźwiękiem. W zestawie znajduje się uniwersalny, świetny obiektywm Canon RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM, który pozwoli Ci na tworzenie różnorodnych kadrów i zajmowanie się zróżnicowaną tematyką.

Cena: 13 799.00

                                                Kup teraz

Zestaw Canon EOS 90D dodatkowo zawiera:
1 x Softbox 4 Świetlówkowy 60x90cm, 4 x Świetlówka 85W 5400K, 3x statyw, oprawka, parasol, dodatkowa świetlówka, nadajnik (TX), odbiornik (RX), klips do kabla/mikrofonu, osłonkę mikrofonu (pop), osłonkę mikrofonu (Rode Deadkitten), mikrofon krawatowy micon-1, pokrowiec na mikrofon krawatowy, 2x adapter zimnej stopki, przewód mini jack-mini jack z gwintem, szybkozłączkę QB-6RL, pokrowiec, obiektyw, dekielki na przód i tył

EOS 90D -- zestaw do streamowania

  • zaawansowany zestaw do streamowania
  • lustrzanka Canon EOS 90D
  • obiektyw Canon 18-55 mm f/3.55.6 EFS IS STM

Zestaw do streamowania oparty o lustrzankę Canon EOS 90D. W połączeniu z tym aparatem i dołączonymi w zestawie akcesoriami do filmowania uda Ci się zorganizować wysokiej jakości transmisje, które pozwolą dostarczyć Twoim widzom świetne obrazy wsparte doskonałym dźwiękiem. W zestawie znajduje się uniwersalny, świetny obiektyw Canon 18-55 mm f/3.5-5.6 EF-S IS STM, który pozwoli Ci na tworzenie różnorodnych kadrów i zajmowanie się zróżnicowaną tematyką.

Cena: 8 377.00
 

  Kup teraz

Zestaw Canon EOS RP dodatkowo zawiera:
1 x Softbox 4 Świetlówkowy 60x90cm, 4 x Świetlówka 85W 5400K, 3x statyw, oprawka, parasol, dodatkowo świetlówka, nadajnik (TX), odbiornik (RX), klips do kabla/mikrofonu, osłonka mikrofonu (pop), osłonkę mikrofonu (Rode Deadkitten), mikrofon krawatowy micon-1, pokrowiec na mikrofon krawatowy, 2x adapter zimnej stopki, przewód mini jack-mini jack z gwintem, szybkozłączka QB-6RL, pokrowiec, obiektyw, dekielki na przód i tył

EOS RP body - zestaw do streamowania

  • zaawansowany zestaw do streamowania
  • pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon EOS RP
  • obiektyw CanonRF 24-240 mm f/46.3 IS USM

Zestaw do streamowania oparty o profesjonalnego bezlusterkowca wykorzystującego pełnoklatkową matrycę Canon EOS RP. W połączeniu z tym aparatem i dołączonymi w zestawie akcesoriami do filmowania uda Ci się zorganizować wysokiej jakości transmisje, które pozwolą dostarczyć Twoim widzom świetne obrazy wsparte doskonałym dźwiękiem. W zestawie znajduje się uniwersalny, świetny obiektywm Canon RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM, który pozwoli Ci na tworzenie różnorodnych kadrów i zajmowanie się zróżnicowaną tematyką.

Cena: 11299.00

                                             Kup teraz

Oferta ważna do 31.05.2020 lub do wyczerpania zapasów.

Nasze autoryzacje: