Cyfrowe.pl

Vloguj i streamuj wraz z Canon - wygraj nawet do 4500 zł zwrotu!

 

Jak możesz wygrać nawet do 4500 zł zwrotu za zakupiony sprzęt Canon? 

1.  Kup jeden z poniższych zestawów Canon lub skonfiguruj własny!  Zakup zestaw składający się z co najmniej trzech elementów: jednego Produktu (M50 Mark II, G7X Mark III, M6 Mark II, XA11 oraz mikrofonu i statywu (dowolnej marki).
2.  Nagraj wideo, na którym pokażesz lub opowiesz, jak sprawdza się Twój zestaw Canon. Udostępnij film na swoim kanale YouTube, w tytule podając nazwę zakupionego aparatu lub kamery.
3.  Dwóch autorów najlepszych filmów otrzyma nawet 4500 zł zwrotu pieniędzy za zakupiony zestaw, a każde poprawne zgłoszenie to gwarantowane 100 zł!

Ale to nie wszystko!

Każdy, kto wypełni zgłoszenie na stronie, otrzyma bezpłatna konsultację z naszymi ekspertami w sprawie wyboru odpowiedniego zestawu do vlogowania lub/i streamowania.

Po zakupie zestawu, każda zarejestrowana osoba otrzyma link do filmu instruktażowego nt.  instalacji zakupionego zestawu. Jeśli ktoś nadal będzie miał problemy z instalacją, oferujemy kolejną bezpłatną konsultację z naszymi doradcami.

Więcej informacji znajdziesz pod TYM linkiem.

Canon EOS M50 Mark II
Streaming kit

Wykorzystaj zaawansowanego bezlusterkowca Canon EOS M50 II z uniwersalnym obiektywem Canon 15-45 mm f/3.5-6.3 do zrealizowanie wysokiej jakości streamingów. Aparat i obiektyw dostępne są w zestawie, który pozwala wykorzystać ich pełnię potencjału i łatwo oraz sprawnie zrealizować streaming. Ustaw aparat w dowolnej pozycji dzięki mini statywowi Joby GorillaPod 1K, skorzystaj z niemal nieskończonego zasilania za pomocą adaptera zasilania sieciowego, nagraj znakomitej jakości dźwięk i wykorzystaj konwerter Atomos HDMI do połączenia aparatu z zewnętrznym ekranem lub rejestratorem. 

 • aparat Canon EOS M50 II
 • obiektyw Canon 15-45 mm f/3.5-6.3
 • mini statyw Joby GorillaPod 1K
4559

Kup teraz

Canon EOS M50 Mark II
Vlogger kit

Wykorzystaj zaawansowanego bezlusterkowca Canon EOS M50 II z uniwersalnym obiektywem Canon 15-45 mm f/3.5-6.3 do zrealizowania wysokiej jakości odcinków Twojego vloga. Aparat i obiektyw dostępne są w zestawie, który pozwala wykorzystać ich pełnię potencjału i łatwo oraz sprawnie zrealizować materiały wideo. Ustaw aparat w dowolnej pozycji dzięki mini statywowi Joby GorillaPod 1K i uzyskaj świetnej jakości audio dzięki mikrofonowi Rode Videomicro. W zestawie znajduje się także karta pamięci o pojemności 32 GB.

 • aparat Canon EOS M50 II
 • obiektyw Canon 15-45 mm f/3.5-6.3
 • mini statyw Joby GorillaPod 1K
3649

Kup teraz

Canon PowerShot G7 X Mark III czarny
Zestaw dla vlogerów II

Zestaw stworzony z myślą o vlogerach. Łączy w sobie dedykowany dla twórców vlogów aparat kompaktowy Canon PowerShot G7 X Mark III z zestawem akcesoriów, niezbędnych do kreatywnej i swobodnej realizacji pomysłów. Zestaw obejmuje bezprzewodowy system audio Rode Wireless GO, kartę pamięci SanDisk SDXC EXTREME PRO 64GB 170MB/s V30 UHS-I U3, zapasowy akumulator Canon NB-13L i mini statyw Canon HG-100TBR

 • zestaw dla vlogerów
 • aparat Canon PowerShot G7 X Mark III
 • Saramonic Blink500 B1 (RX + TX) bezprzewodowy system audio
4431

Kup teraz

Canon PowerShot G7 X Mark III czarny
Zestaw dla vlogerów

Zestaw stworzony z myślą o vlogerach. Łączy w sobie dedykowany dla twórców vlogów aparat kompaktowy Canon PowerShot G7 X Mark III z zestawem akcesoriów, niezbędnych do kreatywnej i swobodnej realizacji pomysłów. Zestaw obejmuje mikrofon Rode VideoMic GO, lampę Yongnuo  YN-0906 Daylight 5600, zapasowy akumulator Canon NB-13L, kartę pamięci SanDisk SDXC EXTREME PRO 64GB 170MB/s V30 UHS-I U3 i uchwyt stabilizujący Ulanzi.

 • zestaw dla vlogerów
 • aparat Canon PowerShot G7 X Mark III
 • mikrofon Rode VideoMic GO
3970

Kup teraz

Canon EOS R + RF 24-105
Zestaw dla Vlogera

Zestaw stworzony specjalnie z myślą o vlogowaniu. Zawiera zaawansowany pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon EOS R, który stanowi świetną kamerą zdolną nagrywać profesjonalne filmy w jakości 4K. W połączeniu z uniwersalnym obiektywem Canon RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM pokażesz wszystko, czym chcesz podzielić się w swoim vlogu - od recenzji, przez podróże, po wywiady i reportaże. Ponadto w zestawie znajdują się niezbędne akcesoria, które umożliwią sprawną i profesjonalną realizację odcinków. 

 • zestaw dla vlogera
 • aparat Canon EOS R z możliwością nagrywania w 4K
 • uniwersalny obiektyw Canon RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM
9894

Kup teraz

Canon EOS M6 MKII
Zestaw dla Vlogera

Zestaw stworzony z myślą o vlogerach. Obejmuje mobilny bezlusterkowiec Canon EOS M6 Mark II wraz z obiektywem Canon EF-M 15-45 mm IS STM, wizjerem elektronicznym Canon EVF-DC2, bezprzewodowym systemem audio Saramonic Blink500 B1 (RX + TX), kartą pamięci SanDisk SDXC EXTREME PRO 64GB 170MB/s V30 UHS-I U3, zapasowym akumulatorem Canon LP-E17 i z mini statywem Canon HG-100TBR.

 • zestaw do vlogowania
 • aparat Canon EOS M6 Mark II
 • obiektyw Canon EF-M 15-45 mm IS STM

 

5058

Kup teraz

Canon EOS M6 MKII + ob. 15-45
Zestaw do streamowania

Zestaw do streamowania wykorzystujący zaawansowanego bezlusterkowca Canon EOS M6 MKII z uniwersalnym obiektywem EF-M 15-45 mm IS STM. Zestaw da Ci kompleksowe rozwiązanie, dbając o znakomite oświetlenie, udźwiękowienie, stabilne zasilanie sprzętu, bezpieczne i stabilne jego rozmieszczenie, łatwą konfigurację połączenie przewodowego i bezprzewodowego czy bezproblemowy zapis wszystkich materiałów.

 • zestaw do streamowania
 • Canon EOS M6 MKII
 • obiektyw Canon EF-M 15-45 mm IS STM
5831

Kup teraz

Canon XA11
Zestaw do streamowania

Zestaw stworzony z myślą o streamingu. W jego skład wchodzi kamera Canon XA11, kontroler wizyjny BlackMagic AtenMini, wydajna karta pamięci SanDisk, lampa LED Newell Air Artha Bi-Color 3200-5600 K Round, statyw GlareOne Stork, statyw wideo Benro KH-25P i kabel Ugrenn HDMI HD131 2.0  o długości 10 m.

 

 • zestaw do streamingu
 • kamera Canon XA11
 • kontroler wizyjny BlackMagic Atem Mini
10242

Kup teraz

 

Promocja ważna do 31.12.2021 lub do wyczerpania zapasów.

Kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z pełnym  regulaminem promocji. 

Nasze autoryzacje: