Liczba produktów: 9
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uniwersalny softbox o wymiarach 10x10 cm do reporterskich lamp błyskowych. Posiada kompaktową, składaną konstrukcję, która pozwala mieć go zawsze przy sobie. Umożliwia zmiękczanie światła i redukowanie efektu czerwonych oczu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uniwersalny softbox o wymiarach 15x20 cm do reporterskich lamp błyskowych. Posiada kompaktową, składaną konstrukcję, która pozwala mieć go zawsze przy sobie. Umożliwia zmiękczanie światła i redukowanie efektu czerwonych oczu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dodaj precyzyjną kontrolę tego, gdzie światło pada na obiekt i scenę, używając strumienicy z siatką o strukturze plastra miodu od Godox na swojej lampie. Ta wersja jest dostępna z mocowaniem Bowens typu S, a strumienica zawęzi wiązkę światła do koła o miękkich krawędziach. Dodatkowo dołączona siatka jeszcze bardziej ograniczy rozprzestrzenianie się wiązki.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uniwersalny softbox o wymiarach 20x30 cm do reporterskich lamp błyskowych. Posiada kompaktową, składaną konstrukcję, która pozwala mieć go zawsze przy sobie. Umożliwia zmiękczanie światła i redukowanie efektu czerwonych oczu.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Zestaw do fotografii plenerowej obejmujący softbox 50x50 cm, uchwyt Holder S i torbę transportową.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Godox SFUV8080 80x80cm + holder Godox S + grid + torba to zestaw do fotografii plenerowej obejmujący softbox 80x80 cm, grid, holder S-bracket i torbę transportową. Uchwyt ma kompatybilny z Bowens pierścień speed light. Szybkie rozkładanie i składanie softboxa przyspiesza pracę na planie zdjęciowym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Snoot do reporterskich lamp błyskowych umożliwia skoncentrowanie wiązki światła i pozwala na selektywne oświetlanie wybranych obiektów. Składana konstrukcja zapewnia łatwy montaż i demontaż.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw uniwersalnych akcesoriów do lamp reporterskich, który obejmuje sotfbox, odbłyśnik, grid, snoot, uchwyt statywowy, mocowanie Magic Tape i filtry kolorowe. Umożliwia kreatywne modyfikowanie światła, aby zwiększyć potencjał fotografowania ze światłem błyskowym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Mobilna octa z systemem szybkiego montażu typu Snap dedykowana do lamp Profoto z serii A. Zapewnia równomierne i miękkie oświetlenie. Lekka i kompaktowa konstrukcja pozwalają z łatwością zabrać ją w każdą podróż.

Najczęściej kupowane

Porady

Jaką lampę kupić do aparatu?

Zobacz krok po kroku, jakie parametry uwzględnić przy zakupie reporterskiej lampy błyskowej.