Liczba produktów: 8
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uniwersalny softbox o wymiarach 10x10 cm do reporterskich lamp błyskowych. Posiada kompaktową, składaną konstrukcję, która pozwala mieć go zawsze przy sobie. Umożliwia zmiękczanie światła i redukowanie efektu czerwonych oczu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uniwersalny softbox o wymiarach 15x20 cm do reporterskich lamp błyskowych. Posiada kompaktową, składaną konstrukcję, która pozwala mieć go zawsze przy sobie. Umożliwia zmiękczanie światła i redukowanie efektu czerwonych oczu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dodaj precyzyjną kontrolę tego, gdzie światło pada na obiekt i scenę, używając strumienicy z siatką o strukturze plastra miodu od Godox na swojej lampie. Ta wersja jest dostępna z mocowaniem Bowens typu S, a strumienica zawęzi wiązkę światła do koła o miękkich krawędziach. Dodatkowo dołączona siatka jeszcze bardziej ograniczy rozprzestrzenianie się wiązki.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uniwersalny softbox o wymiarach 20x30 cm do reporterskich lamp błyskowych. Posiada kompaktową, składaną konstrukcję, która pozwala mieć go zawsze przy sobie. Umożliwia zmiękczanie światła i redukowanie efektu czerwonych oczu.
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Zestaw do fotografii plenerowej obejmujący softbox 50x50 cm, uchwyt Holder S i torbę transportową.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Godox SFUV8080 80x80cm + holder Godox S + grid + torba to zestaw do fotografii plenerowej obejmujący softbox 80x80 cm, grid, holder S-bracket i torbę transportową. Uchwyt ma kompatybilny z Bowens pierścień speed light. Szybkie rozkładanie i składanie softboxa przyspiesza pracę na planie zdjęciowym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Snoot do reporterskich lamp błyskowych umożliwia skoncentrowanie wiązki światła i pozwala na selektywne oświetlanie wybranych obiektów. Składana konstrukcja zapewnia łatwy montaż i demontaż.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw uniwersalnych akcesoriów do lamp reporterskich, który obejmuje sotfbox, odbłyśnik, grid, snoot, uchwyt statywowy, mocowanie Magic Tape i filtry kolorowe. Umożliwia kreatywne modyfikowanie światła, aby zwiększyć potencjał fotografowania ze światłem błyskowym.

Najczęściej kupowane

Porady

Jaką lampę kupić do aparatu?

Zobacz krok po kroku, jakie parametry uwzględnić przy zakupie reporterskiej lampy błyskowej.