Liczba produktów: 5
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uchwyt lampy błyskowej pozwalający na odsunięcie zewnętrznej lampy błyskowej od aparatu, z którym lampa współpracuje. Można w nim montować aparaty o różnej szerokości. Posiada neoprenowy uchwyt, który pozwala na komfortowe i pewne trzymanie. Kąt nachylenia można dostosowywać w zakresie 180 stopni, a mocne zaciski sprawiają, że elementy bracketu pozostają w zaplanowanej pozycji.
4/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Bracket umożliwia zamontowanie dodatkowego oświetlenia LED lub lampy błyskowej, w celu doświetlenia fotografowanej i filmowanej sceny. Mocowanie następuje poprzez gwint 1/4 cala, dzięki czemu bracket można wykorzystywać z wieloma modelami aparatów i akcesoriów, a dodatkowo mocować na statywie. Mocna śruba gwarantuje pewne i stabilne trzymanie, zapewniając tym samym bezpieczeństwo sprzętu. Zmiany kąta ustawienia oświetlenia można dokonać za pomocą ruchomej kostki, natomiast nacięcie w szynie umożliwia zmianę odległości oświetlenia od aparatu lub kamery w zakresie 9 cm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Nasadka rozpraszająca do lampy błyskowej. Sprawia, że światło z błysku jest bardziej miękkie i rozproszone w sposób równomierny, co skutkuje złagodnieniem cieni w tle oraz lepszym doświetleniem drugiego planu. Kompatybilna z lampą Canon 420EX.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dyfuzor tekstylny rozprasza światło lampy błyskowej. Dyfuzor ten wykonany jest ze specjalnego materiału silnie rozpraszającego światło. Jedna z powierzchni wewnętrznych jest powierzchnią odblaskową, od której odbija się światło po wyjściu z lampy błyskowej. Gumka przy dyfuzorze pozwala na założenie go na praktycznie każdą lampę.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przewód synchronizacyjny mini jack o długości 5 metrów. Umożliwia swobodne podłączenie lamp, aparatów i kostek. Wysoka trwałość i elastyczność gwarantują swobodę i komfort podczas konfigurowania oświetlenia w studiu.

Porady

 Lampy błyskowe Canon Speedlite

Dowiedz się, jakie zalety i wady ma każda lampa z serii Speedlite Canona.

Który model najbardziej Ci się przyda? Który z nich jest najlepszy na początek? Pomożemy Ci wybrać.

Strobing. Błyskanie pod słońce

Zgranie lamp błyskowych i słońca na planie zdjęciowym nie należy do najłatwiejszych rzeczy w fotografii.  

Gdzie ustawić lampę? Z jaką mocą powinna świecić?

Podstawą jest używanie światłomierza, ale warto też poznać kilka trików, które to przyspieszą.