Liczba produktów: 5
Sortowanie:
9/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Ceramiczny kubek w kształcie obiektywu to najlepsze rozwiązanie dla każdego fotografa, który potrzebuje zastrzyku kofeiny lub zrelaksować się przy ulubionej herbacie. Będzie naprawdę świetnie prezentować się na biurku fotografa, który podczas pracy w cyfrowej bądź tradycyjnej ciemni zapragnie zrobić sobie chwilę przerwy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wyjątkowy biały kubek imitujący swoim wyglądem obiektywy fotograficzny. Doskonały jako gadżet dla każdego miłośnika fotografii. Może służyć do picia zimnych lub gorących napoi. Zdejmowana pokrywka w kształcie dekielka z osłona przeciwsłoneczną może służyć jako talerzyk. Kubek można również wykorzystać jako pojemnik do przechowywania długopisów. Kubek nie nadaje się do mycia w zmywarkach ani używania w kuchenkach mikrofalowych.
7/10 (3 opinie) Czytaj opinie
Wyjątkowy kubek imitujący swoim wyglądem obiektyw fotograficzny. Doskonały jako gadżet dla każdego miłośnika fotografii. Może służyć do picia zimnych lub gorących napoi. Zdejmowana pokrywka w kształcie dekielka z osłona przeciwsłoneczną może służyć jako talerzyk. Kubek można również wykorzystać jako pojemnik do przechowywania przyborów piśmienniczych.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wyjątkowy kubek termiczny z zaparzaczem logo Canon. Kubek wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, Wspaniałe rozwiązanie na plenery, długie podróże do pracy, idealny w domu czy nawet w biurze. Umożliwia wypicie świeżo zaparzonej kawy niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Pojemność: 350ml.
6.3/10 (3 opinie) Czytaj opinie
Kubek, który ujmuje wyglądem i szeroką gamą zastosowań. Z dużą wiernością odwzorowuje nawet drobne szczegóły prawdziwego obiektywu. Jest oryginalny, można w nim przechowywać przybory do pisania lub inne przedmioty. Model czarny posiada metalowe wypełnienie. W zestawie znajduje się pokrowiec na kubek i szczelna pokrywka imitująca szkło soczewki. Pojemność: 350 ml.
Kubek imitujący obiektyw Canona to gratka dla każdego miłośnika fotografii – zarówno dla tych, którzy zajmują się nią zawodowo, jak i dla tych, którzy robią zdjęcia jedynie dla własnej przyjemności. W tej kategorii znajdziesz doskonałe pomysły na prezent – lub po prostu wymarzony gadżet dla samego siebie. Oprócz kubka-obiektywu nieustannie powiększamy ten dział o dopasowane produkty. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i wygodzie, dlatego też dbamy o to, żeby wszystkie kubki z tego działu były designerskie, praktyczne i jednocześnie łatwe w utrzymaniu w czystości. Dodatkowo znajdziesz tu kubki, które również pełnią funkcję termosu. Praca fotografa często wymaga wielu poświęceń. Całodniowe sesje zdjęciowe, często w niskich temperaturach wręcz wymagają posiadania przy sobie gorącej kawy czy herbaty. Napicie się jej w takiej chwili z obiektywu fotograficznego będzie budziło zainteresowanie wszystkich obecnych. Nasze kubki nadają się do używania zarówno na zewnątrz, jak i w biurze, na uczelni czy w domu.