Liczba produktów: 15
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
HUB USB-C 7w1 od Green Cell pozwala rozszerzyć możliwości laptopa i zwiększyć jego użyteczność. Rozszerza on jeden port USB-C na aż 7 portów w tym: USB Type C PD (87W), USB 3.0, 2xUSB 2.0, HDMI (4K 30Hz, FullHD 60Hz) oraz czytnik kart microSD i SD. Dzięki technologiom pass-through oraz Power Delivery (PD) możliwe jest szybkie ładowanie smartfona przy jednoczesnym zasilaniu komputera przez HUB. Urządzenie to jest kompatybilne z każdym laptopem wyposażonym w USB-C.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pracując na każdym Macu wyposażonym w złącze możesz z łatwością korzystać z zewnętrznych monitorów lub projektorów - wystarczy zastosować dedykowaną przejściówkę. Dzięki temu możesz użyć zewnętrzny wy ekran do wyświetlania zawartości Twojego pulpitu lub rozszerzenia obszaru roboczego. W przypadku pracy z projektorem zastosuj tryb reprodukcji wideo, co pozwoli Ci na podglądanie tego, co widzi publika. Przejściówka z Mini Display na DVI pozwala na stosowanie zaawansowanych ekranów i jest dedykowana do komputerów wyposażonych w porty Mini DisplayPort oraz Thunderbolt.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Połącz ze sobą urządzenia wykorzystujące technologię Thunderbolt różnych generacji. Przejściówka z Thunderbolt i Thunderbolt 2 na Thunderbolt 3 (USB-C) umożliwia podłączania dysków twardych, stacji dokujących, monitorów i komputerów do MacBooka Pro.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przejściówka z USB-C na USB A to prosty sposób na podłączenie do Twojeg MacBooka z portem USB-C lub Thunderbolt 3 urządzeń ze standardowym złączem USB. Akcesorium da Ci dostęp do pendrive'a, aparatu fotograficznego, kamery, czytnika e-booków itp. Ponadto możesz podłączyć przewód Lightning z USB i ładować lub synchronizować urządzenia mobilne iPhone, iPada oraz iPod.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wykorzystaj potencjał złącza USB-C dostępnego w Twoim MacBooku i iMacu za pomocą przejściówki ze złączami VGA oraz USB. Pozwoli Ci ona nie tylko na przesłanie zawartości ekranu do telewizorów czy projektorów, ale również na zasilanie Twojego komputera. Przejściówka została wyposażona w 3 złącza: USB-C, USB 3.1. Gen 1 i VGA.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przesyłaj dane z prędkością do 40 Gb/s, wykorzystując port Thunderbolt 3 lub do 10 Gb/s przy pomocy portu USB 3.1 drugiej generacji. Podłącz dyski twarde, monitory, stacje dokujące i inne komputery. Ponadto możesz skorzystać z wyjścia wideo DisplayPort (HBR3) i ładować urządzenia mocą nawet do 100 W. Możesz połączyć kaskadowo nawet do 6 urządzeń z Thunderbolt 3.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Połącz 2 komputery Mac tak, aby skorzystać z jednego z nich w trybie dysku twardego, co umożliwi Ci natychmiastowe skorzystanie z danych lub transfer systemu. Kabel Thunderbolt pozwala również na połączenie 2 komputerów Mac w sieć. Technologia Thunderbolt pozwala na szybkie i płynne przesyłanie danych z prędkością 10 Gb/s (Thunderbolt) lub 20 Gb/s (Thunderbolt 2). Kabel ten umożliwia łączenie komputerów Mac obsługujących obydwa interfejsy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pracując na każdym Macu wyposażonym w złącze możesz z łatwością korzystać z zewnętrznych monitorów lub projektorów - wystarczy zastosować dedykowaną przejściówkę. Dzięki temu możesz użyć zewnętrzny wy ekran do wyświetlania zawartości Twojego pulpitu lub rozszerzenia obszaru roboczego. W przypadku pracy z projektorem zastosuj tryb reprodukcji wideo, co pozwoli Ci na podglądanie tego, co widzi publika. Przejściówka z Mini Display na DVI Dual-Link pozwala na stosowanie zaawansowanych ekranów i jest dedykowana do komputerów wyposażonych w porty Mini DisplayPort oraz Thunderbolt.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zyskaj większa swobodę w trakcie ładowania komputera Mac za pośrednictwem zasilaczy MagSafe i MagSafe 2 dzięki przedłużaczowi o długości 1,8 m. Kabel przyda się także w trakcie korzystania z komputera bez baterii. Przedłużacz może być stosowany z zasilaczami USB-A o mocy 10 W i 12 W oraz z zasilaczami USB-C o mocy 29 W, 30 W, 61 W i 87 W.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Rodzaj złącza : USB
Oryginalny zasilacz 45 W Apple MagSafe dedykowany do komputerów Apple MacBook Air. Magnetyczne złącze zapewnia bezpieczeństwo w trakcie użytkowania, zapobiegając przypadkowemu wyrwaniu kabla lub zrzuceniu laptopa na podłogę. Ponadto akcesorium ma oryginalną konstrukcję, która ułatwia zwijanie kable, przechowywanie i transportowanie. W zestawie znajduje się kabel umożliwiający uzyskać dłuższy zasięg kabla i wtyczka ścienna przydatna w podróży.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Rodzaj złącza : USB
Oryginalny zasilacz 60 W Apple MagSafe 2 dedykowany do komputerów Apple MacBook Air z gniazdem zasilania MagSafe 2. Magnetyczne złącze zapewnia bezpieczeństwo w trakcie użytkowania, zapobiegając przypadkowemu wyrwaniu kabla lub zrzuceniu laptopa na podłogę. Ponadto akcesorium ma oryginalną konstrukcję, która ułatwia zwijanie kable, przechowywanie i transportowanie. W zestawie znajduje się kabel umożliwiający uzyskać dłuższy zasięg kabla i wtyczka ścienna przydatna w podróży.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Rodzaj złącza : USB
Oryginalny zasilacz 60 W Apple MagSafe 2 dedykowany do komputerów Apple MacBook Pro z wyświetlaczem Retina 13''. Magnetyczne złącze zapewnia bezpieczeństwo w trakcie użytkowania, zapobiegając przypadkowemu wyrwaniu kabla lub zrzuceniu laptopa na podłogę. Ponadto akcesorium ma oryginalną konstrukcję, która ułatwia zwijanie kable, przechowywanie i transportowanie. W zestawie znajduje się kabel umożliwiający uzyskać dłuższy zasięg kabla i wtyczka ścienna przydatna w podróży.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Rodzaj złącza : USB
Oryginalny zasilacz 85 W Apple MagSafe 2 dedykowany do komputerów Apple MacBook Pro z wyświetlaczem Retina. Magnetyczne złącze zapewnia bezpieczeństwo w trakcie użytkowania, zapobiegając przypadkowemu wyrwaniu kabla lub zrzuceniu laptopa na podłogę. Ponadto akcesorium ma oryginalną konstrukcję, która ułatwia zwijanie kable, przechowywanie i transportowanie. W zestawie znajduje się kabel umożliwiający uzyskać dłuższy zasięg kabla i wtyczka ścienna przydatna w podróży.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Rodzaj złącza : USB
Oryginalny zasilacz 60 W Apple MagSafe dedykowany do komputerów MacBook i MacBook Pro 13''. Magnetyczne złącze zapewnia bezpieczeństwo w trakcie użytkowania, zapobiegając przypadkowemu wyrwaniu kabla lub zrzuceniu laptopa na podłogę. Ponadto akcesorium ma oryginalną konstrukcję, która ułatwia zwijanie kable, przechowywanie i transportowanie. W zestawie znajduje się kabel umożliwiający uzyskać dłuższy zasięg kabla i wtyczka ścienna przydatna w podróży.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Rodzaj złącza : USB
Oryginalny zasilacz 85 W Apple MagSafe dedykowany do komputerów Apple MacBook Pro 15'' i 17''. Magnetyczne złącze zapewnia bezpieczeństwo w trakcie użytkowania, zapobiegając przypadkowemu wyrwaniu kabla lub zrzuceniu laptopa na podłogę. Ponadto akcesorium ma oryginalną konstrukcję, która ułatwia zwijanie kable, przechowywanie i transportowanie. W zestawie znajduje się kabel umożliwiający uzyskać dłuższy zasięg kabla i wtyczka ścienna przydatna w podróży.

Najczęściej kupowane