Liczba produktów: 21
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Inteligentny statyw z kamerą HD 2w1 z funkcją śledzenia świetnie sprawdzi się podczas prowadzenia webinaru, wideokonferencji, prezentacji, wykładu, warsztatów, rozmów z bliskimi i podczas sprzedawania rzeczy online. Zasięg modułu do 8 m daje dużą swobodę kompozycji i poruszania się przed kamerą. Wydajny akumulator pozwala aż na 5 godzinną pracę. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania. Gwinty 1/4'' pozwalają na zastosowanie dodatkowych akcesoriów takich jak mikrofon.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Regulowane mocowanie (8-15 mm) do deskorolek, desek surfingowych, snowboardowych itp. Kompatybilne z większością dostępnych na rynku modeli kamer sportowych, m.in. GoPro Hero, Xiaomi Yi, Campark czy DJI Osmo Action. Kamera może być obracana w zakresie 180 stopni, dopasowując dzięki temu perspektywę Twoich coraz ciekawszych ujęć.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Zwiększ ochronę swojej kamery sportowej GoPro Hero 9 dzięki aluminiowej ramce. Idealnie dopasowane akcesorium zapewnia zwiększone bezpieczeństwo a dodatkowo posiada standardowy gwint 1/4'' i złącze typu zimna stopka. Dzięki nim możliwe jest rozbudowanie funkcjonalności kamery o dodatkowe akcesoria, takie jak np. lampa LED czy zewnętrzny mikrofon. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Niezwykle praktyczna i funkcjonalna obudowa podwodna do kamery sportowej GoPro Hero 9. Pozwala na wykonywanie ujęć jednocześnie nad i pod wodą. Może być też oczywiście użytkowana na powierzchni lub w całkowitym zanurzeniu. Kopuła obudowy została wykonana z niemieckiego szkła akrylowego, a antypoślizgowy uchwyt z przyjemnego w dotyku materiału TPE.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Zanurz się ze swoją kamerą sportową GoPro Hero 9 nawet na głębokość do 45 m. Dzięki wodoodpornej obudowie Telesin GP-WTP-901 jest to możliwe! Transmitacja światła na poziomie 95% zagwarantuje obrazy o zdumiewającej jakości. Osłona na obiektyw została wykonana ze szkła hartowanego. Obudowa zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami, wstrząsami czy zarysowaniami kamery.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Jeżeli chcesz uzyskać świetną pierwszoosobową perspektywę podczas nagrywania filmów kamerą sportową, to sięgnij po opaskę na głowę. Jej konstrukcja zapewnia wygodne noszenie. Jednocześnie kamera będzie stabilnie przymocowana i będzie pozostawała na swoim miejscu nawet w trakcie intensywnej aktywności. Opaska sprawdzi się na nartach, podczas jazdy na rowerze, w trakcie biegania, nurkowania czy wędrówek. Jest kompatybilna z kamerami sportowymi różnych producentów, takimi jak np. GoPro Hero 8, 7 czy 6, Xiaomi YI, DJI Osmo Action itp. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Opaska na rękę z mocowaniem do kamer sportowych umożliwia obracanie kamerą, tak aby z łatwością uzyskać pożądaną perspektywę. Opaskę można zamocować na nadgarstku. Jej konstrukcja i wysokiej jakości materiał zapewniają komfortowe noszenie. Dzięki niej uzyskasz niepowtarzalną pierwszoosobową perspektywę podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Posiada mocny rzep, która zapewnia stabilne mocowanie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Przymocuj swoją kamerę sportową do plecaka. Pasek z mocowaniem pozwoli Ci skorzystać z różnych modeli kamer sportowych, uzyskując nową, ciekawą perspektywę. Dzięki zastosowaniu antypoślizgowych podkładek Twoje zamontowane urządzenia będą pozostawały na zaplanowanych pozycjach. Jest kompatybilny z urządzeniami GoPro, DJI Osmo Action, XiaoYi czy SJCAM.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Podwójne mocowanie typu J-Hook ze standardowym gwintem 1/4'' daje wiele możliwości w zakresie montowanie kamer sportowych. Mocowanie to można wykorzystać z różnymi modelami kamer sportowych, takimi jak GoPro czy DJI Osmo Action. Pozwala na połączenie kamery sportowej z różnymi akcesoriami takimi jak np. statywy, selfie stick, mocowanie na plecak czy na kask itp.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Ramka zaprojektowana specjalnie dla kamery sportowej GoPro Hero 9. Perfekcyjnie dopasowana daje dostęp do wszystkich elementów sterujących i ekranów. Zwiększa bezpieczeństwo Twojej kamery sportowej GoPro Hero 9. W zestawie znajduje się pasek na nadgarstek, który umożliwia wygodne noszenie kamery sportowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Jeśli poszukujesz godnego zaufania selfie sticka, to z pomocą przychodzi Telesin GP-MNP-90T. Jego długość wynosi 0,9 m a wykonanie z włókna węglowego zapewnia właściwą sztywność, lekkość i wytrzymałość. Został zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi, jednakże może być także z powodzeniem z innymi sprzętami. W zestawie z mini trójnogiem, który umożliwia przekształcenie selfie sticka w statyw lub statyw stołowy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Jeśli poszukujesz naprawdę długiego selfie sticka to z pomocą przychodzi Telesin IS-MNP-300. Jego długość wynosi aż 3 m (w 4 wariantach długości) a wykonanie z włókna węglowego zapewnia właściwą sztywność, lekkość i wytrzymałość. Został zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi, jednakże może być także z powodzeniem z innymi sprzętami.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Godny zaufania, aluminiowy selfiestick do GoPro i SJCAM o długości 0,9 m i nośności 1kg. Zapewnia właściwą sztywność, lekkość i wytrzymałość. Został zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi, jednakże może być wykorzystywany z powodzeniem z innymi sprzętami. Dołączony w zestawie mini trójnóg i uchwyt na smartfon poszerzają jego funkcjonalność.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Mini tripod Telesin GP-AAT-001 został wykonany z solidnego aluminium, które gwarantuje mu wytrzymałość, sztywność i lekkość. Pozwala na wykonywanie stabilnych ujęć, autoportretów czy zdjęć grupowych za pomocą smartfonów lub kamer sportowych. Kompaktowa budowa i niska waga pozwalają go mieć stale przy sobie. W zestawie z wygodną smyczą na nadgarstek.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Ładowarka typu box pozwala na kompleksowe ładowanie i przechowywanie akumulatorów do kamery sportowej GoPro Hero 9. Dodatkowo cechuje się wodoodpornością zgodną z normą IP54. To sprawia, że możesz mieć ją zawsze przy sobie i nie martwić się, że przebywając w plecaku na plaży czy na śniegu dojdzie do jej uszkodzenia. Pozwala na szybkie ładowanie nawet do 3 akumulatorów jednocześnie. Poza możliwością ładowania pozwala także na przesyłanie danych z kart pamięci za pośrednictwem interfejsu USB-C.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Zastosuj zaczepy montażowe do kamer GoPro Hero, aby zwiększyć swoje możliwości w trakcie nagrywania. Dzięki nim możesz zamocować jeszcze większą  liczbę akcesoriów do kamer GoPro Hero. Zastosuj podwójny interfejs z otworem śrubowym 1/4'', aby przymocować kamerę do wysięgników, statywów, mini statywów czy kijków do selfie. Zaczepy zostały wykonane z metalu i są kompatybilne z kamerami sportowymi GoPro Hero 9, GoPro Hero 8 oraz GoPro Hero Max.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Mocowanie jest kompatybilne z kamerami najpopularniejszych producentów kamer sportowych. Pozwalana na bezpieczne mocowanie m.in. GoPro Hero, Xiaomi Yi, Campark czy DJI Osmo Action. Uzyskaj świetną pierwszoosobową perspektywę podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Przymocuj swoją kamerę sportową do kasku za pomocą zestawu montażowego. Dzięki niskiej wadze korzystanie z mocowania zapewnia komfort użytkownikom. Prosty montaż, duża wytrzymałość i solidne mocowanie zapewniają, że możesz skupić się na swoich ujęciach. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Ładowarka typu box pozwala na kompleksowe ładowanie i przechowywanie akumulatorów do kamery sportowej GoPro Hero 9. Pozwala na szybkie ładowanie nawet do 3 akumulatorów jednocześnie. Wykorzystuje podczas ładowania rozbudowane systemy zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczne i bezproblemowa ładowanie akumulatorów. Dzięki niskiej wadze wynoszącej zaledwie 68,31 g i kompaktowej budowie możesz ją z łatwością zabrać ze sobą w każdą podróż. Ładowarka posiada silikonową przegródkę, w której możesz schować np. 2 karty pamięci. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Zestaw obejmujący trójkanałową ładowarkę typu box i 2 zapasowe akumulatory do kamery sportowej GoPro Hero 9. Ładowarka typu box pozwala na kompleksowe ładowanie i przechowywanie akumulatorów do kamery sportowej GoPro Hero 9. Pozwala na szybkie ładowanie nawet do 3 akumulatorów jednocześnie. Wykorzystuje podczas ładowania rozbudowane systemy zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczne i bezproblemowa ładowanie akumulatorów. Dzięki niskiej wadze wynoszącej zaledwie 68,31 g i kompaktowej budowie możesz ją z łatwością zabrać ze sobą w każdą podróż. Ładowarka posiada silikonową przegródkę, w której możesz schować np. 2 karty pamięci. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 • Wi-Fi: nie
Wydajną ładowarka trójkanałowa do GoPro Hero 9, która pozwala na szybkie ładowanie nawet do 3 akumulatorów jednocześnie. Wykorzystuje podczas ładowania rozbudowane systemy zabezpieczeń. Dzięki niskiej wadze wynoszącej zaledwie 27,5 g i kompaktowej budowie możesz ją z łatwością zabrać ze sobą w każdą podróż.