Liczba produktów: 4
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
System mocowania kamery Rollei Bullet pozwala na jej obrót o 360 stopni. Uniwersalna podstawka montażowa, posiada u dołu nakrętkę 1/4 cala -20 do mocowania z dowolnym uchwytem lub statywem posiadającym własną śrubę 1/4 cala -20. W zestawie znajdują się: uniwersalna podstawka montażowa, element montażowy kamery oraz dwa regulowane paski silikonowe.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Mocowanie przeznaczone do współpracy z kamerami Rollei Bullet. Uchwyt samochodowy dzięki silnej przyssawce pozwana na zamontowanie kamery bezpośrednio na szybie samochodu lub płaskiej powierzchni karoserii. Ponadto uchwyt został wyposażony w metalową kulę o zakresie obrotu 720 stopni, która pozwoli na filmowanie pod dowolnym kątem. Zacisk jest bezpośrednio połączony z ramieniem i posiada stalowa gwintowaną nakrętkę 1/4 cala -20, do której pasuje każdy standardowy gwint zewnętrzny.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uchwyt cynkowy ze śrubą U, zaprojektowany do mocowania kamery Rollei Bullet na wielu typach kierownic jak rowery górskie czy wózki golfowe.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Mocowanie przeznaczone do współpracy z kamerami Rollei Bullet. Możliwość montowania kamery na płaskich powierzchniach jak szyba, karoseria samochodowa czy powierzchnia motocykla. Zacisk jest bezpośrednio połączony z ramieniem i posiada stalowa gwintowaną nakrętkę 1/4 cala-20, do której pasuje każdy standardowy gwint zewnętrzny. Ponadto dźwiękowa pokrywka umożliwia lepsze nagrywanie dźwięku.