Liczba produktów: 27
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Wi-Fi: nie
Ulanzi 49 to wyjątkowo wszechstronna lampa LED. Zastosowano w niej 3 złącza zimnej stopki, które umożliwiają podłączenie dodatkowych akcesoriów. Lampa łączy więc w sobie 2 funkcje - źródła światła i adaptera do akcesoriów. Co więcej możesz łączyć w jeden zestaw kilka lamp LED Ulanzi. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obudowa ochronna na kamerą GoPro Hero 8 Black. Zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami, kurzem i pyłem. Idealne dopasowanie i wykonanie z wysokiej jakości silikonu gwarantują 100% satysfakcję. Silikon posiada właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu zwiększa żywotność akumulatora w trakcie użytkowania kamery przy skrajnych, ujemnych temperaturach (silikonowa obudowa może wydłużyć żywotność akumulatora nawet o 25%). W zestawie z silikonową osłoną na obiektyw i paskiem na nadgarstek.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obudowa stworzona przez firmę Ulanzi została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Produkt dedykowany jest do kamer GoPro Hero 7/6/5 Black. Głównym zadaniem obudowy jest zabezpieczenie kamery przed uszkodzeniami jednak zapewnia ona dodatkowe możliwości, które zwiększają możliwości GoPro. Specjalne miejsca montażowe pozwalają podłączyć dodatkowe akcesoria takie jak mikrofon czy lapmę.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Klatka operatorska pozwala na rozbudowanie kamery sportowej o dodatkowe akcesoria filmowe. Dzięki niej zamienisz swoją kamerę GoPro Hero 8 Black w rozbudowane narzędzie do filmowania. Opcje te przydadzą się w szczególności osobom realizującym odcinki vlogów czy chcącym jeszcze dokładniej przedstawić swoje sportowe wyczyny. Wykonanie z solidnego aluminium zapewnia wytrzymałość i niską wagę akcesorium. 
10/10 (2 opinie) Czytaj opinie
PowerBee Roll Bar to mocowanie do kierownic rowerowych, rurek, itp. W komplecie znajdują się przeguby do kamer z serii GoPro Hero.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obudowa podwodna Ulanzi gwarantuje wodoszczelność aż do 60 m głębokości. Dzięki niej z łatwością zarejestrujesz wszystkie podwodne ujęcia i bez przeszkód użyjesz swoją kamerę GoPro Hero 8 Black na plaży czy podczas spływu kajakowego. Zapewnia ochronę sprzętu nie tylko w zakresie wilgoci, ale także niskich temperatur czy uszkodzeń mechanicznych. Dodatkowo obudowa posiada osłonę na obiektyw wykonaną ze szkła hartowanego 9H, która jest pokryta powłokami antyrefleksyjnymi i zapobiegającą parowaniu powłoką Nano Anti-Fog. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Aluminiowa zaślepka do komory baterii kamery sportowej GoPro Hero 8 Black umożliwia podłączenie kabla USB-C. Została wykonana z dużą precyzją, tak aby idealnie pasować do kamery. Dodatkowo posiada piankowe wykończenie, które jeszcze bardziej spasowuje ją z kamerą. Zaślepka posiada specjalny otwór, który umożliwia podłączenie kabla USB-C. Kompaktowe rozmiary zaślepki i niska waga sprawiają, iż nie wpływa ona znacznie na mobilność kamery. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obiektyw makro do kamery DJI Osmo Action zapewniający 15-krotne powiększenie. Umożliwia filmowanie i fotografowanie miniaturowych obiektów. Zapewnia wysoką jakość obrazu i oferuje możliwość ostrzenia w zakresie od 25 mm do 40 mm. Soczewka ze szkła optycznego gwarantuje świetne rezultaty wizualne. Konstrukcja optyczna obejmuje 2 elementy ułożone w 2 grupach. Dodatkowo w obiektywie zastosowano powłoki ochronne Multi-Coated Lens. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dzięki obiektywowi typu makro do gimbala DJI Osmo Pocket możesz uzyskać wyjątkowe efekty wizualne i przyjrzeć się z bliska miniaturowym obiektom. Akcesorium zapewnia wysoką jakość obrazu, o której świadczy szkło optyczne. Szybkie i wygodne mocowanie, które jednocześnie  gwarantuje pozostawanie obiektywu na zaplanowanym miejscu zwiększa komfort użytkowania.  
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dzięki temu adapterowi możliwe jest zamontowanie gimabla DJI Osmo Pocket wraz ze stacją dokującą na dowolnym statywie, monopodzie czy sliderze (każde akcesorium wyposażone w śrubę 1/4''). Adapter może być wykorzystany jako podstawka pozwalająca na bezpośrednie postawienie gimbala na biurku czy blacie. Poza tym podstawka umożliwia podłączenie kabla USB-C do bazy bez konieczności zdejmowania adaptera. Niewielkie rozmiary i waga sprawiają, iż akcesorium nie wpływa znacząco na gabaryty DJI Osmo Pocket, pozwalając na zachowanie jego mobilności. 
10/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Uchwyt z 2 mocowaniami typu zimna stopka umożliwia rozbudowanie zestawu filmowego o dodatkowe akcesoria, takie jak np. mikrofon czy lampa LED. Dodatkowo posiada gwint 1/4'', który umożliwia bezpośrednie zamocowanie tego adaptera na statywie lub monopodzie. 
8/10 (2 opinie) Czytaj opinie
PowerBee Head Strap Mount umożliwia mocowanie kamery GOPRO na głowie lub kasku. Sprawdzi się w wielu sportach, w sytuacji kiedy chcemy uzyskać perspektywę ujęć z oczu. Paski są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewniają pewne i komfortowe mocowanie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Poszerz możliwości swojej kamery sportowej GoPro Hero 8 Black i zastosuj filtry optyczne, osłony przeciwsłoneczne, konwertery itp. Wszystko za sprawą uniwersalnego adaptera na gwint 52 mm. Możesz go z łatwością zamontować na obudowie kamery. Pozwoli Ci na uzyskanie ciekawych efektów podczas korzystania z filtrów połówkowych, CPL czy kolorowych. Co więcej możesz stosować soczewki makro czy typu rybie oko, aby przyjąć interesujący punkt widzenia. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Adapter pozwalający na przymocowanie kamery sportowej do stabilizatora (gimbala). Dzięki temu uchwytowi możliwe jest wykorzystanie gimbala dedykowanego do smartfonów wraz z kamerą sportową. Pozwoli to na uzyskanie niezwykle płynnych ujęć. Wykonanie z wysokiej jakości aluminium zapewnia wytrzymałość i niską wagę adaptera. Waga wynosząca zaledwie 95 g sprawia, iż korzystanie z adaptera nie wpływa znacząco na nośność gimbala. Mocuje się go podobnie jak smartfon. Dodatkowo adapter posiada miejsce na zewnętrzny adapter mikrofonu GoPro AAMIC-001.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Adapter wyposażony w 2 typy mocowania, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o gimbalu DJI Osmo Pocket. Oferuje mocowanie statywowe 1/4'' i kompatybilne z systemem GoPro. Dzięki temu możliwe jest połączenie DJI Osmo Pocket z różnego rodzaju statywami, wysięgnikami czy kijkami, a także podłączenie do niego różnorodnych akcesoriów, takich jak np. mikrofony czy oświetlenie LED. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Filtr pełny szary został zaprojektowany specjalnie dla kamery sportowej DJI Osmo Action. Nakłada się go bezpośrednio na obiektyw. Akcesorium zostało wykonane ze szkła optycznego (Schott). Wielopowłokowa konstrukcja zapewnia znakomitą ostrość obrazu i brak refleksów. Poza funkcją filtra oferuje także dodatkową ochronę obiektywu kamery. Filtr szary ND16 redukuje ilość światła docierającego do sensora kamery o 4 działki przysłony.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw filtrów do nurkowania stworzonych z myślą o kamerze sportowej DJI Osmo Action. Sprawdzi się idealnie podczas realizacji filmów podwodnych. Filtry zostały wykonane ze szkła optycznego Schott, co gwarantuje znakomitą jakość obrazu. Nakłada się je bezpośrednio na obiektyw, co zapewnia szybki i łatwy montaż. Wielopowłokowa konstrukcja sprawia, iż filtry wolne są od refleksów. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Ramka dedykowana do kamery Insta360 One X powstała z myślą o vlogerach czy osób realizujących live-streaming oraz transmisje w YouTube. Dzięki niej możliwe jest połączenie kamery Insta360 One X ze standardowymi mocowaniami systemu GoPro. Możesz więc zamontować kamerę na statywach, tyczkach czy wysięgnikach, tak aby zapewnić sobie odpowiednią perspektywę. Dodatkowo w zestawie znajduje się dekielek ochronny na oba obiektywy kamery.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Gąbka wypornościowa specjalnie zaprojektowana z myślą o kamerze DJI Osmo Action, dzięki czemu jest do niej idealnie dopasowana. Można ją stosować bezpośrednio na kamerze lub z zamocowaną ramką Frame Mount. Gąbka cechuje się nietonącą konstrukcją,  która gwarantuje bezpieczeństwo kamery w trakcie pływania. Dodatkowo gąbka charakteryzuje się jaskrawą kolorystyką, która sprawia, iż wyróżnia się na tle toni wodnej. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Lampa LED zapewniające kompleksowe i równomierne oświetlenie podczas realizacji wideo. Emituje światło o zasięgu do 10 m i można ją wykorzystywać nawet pod wodą (klasa szczelności IP67). Z łatwością można dostosować emitowane przez nią światło za pośrednictwem regulowanej mocy (4 poziomy) i 20 filtrów kolorowych, znajdujących się w zestawie, które umożliwiają zmianę koloru światła. Wydajny akumulator zapewnia do 60 minut pracy przy pełnej mocy urządzenia.