Liczba produktów: 2
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Ekran LCD: Nie
  • Rozdzielczość wideo: HD
  • Obsługa kart pamięci: Tak
  • WiFi: Tak
Kamera internetowa z wbudowanym mikrofonem wysokiej jakości. Ułatwi Ci kontakt z rodziną i przyjaciółmi niezależnie od tego gdzie jesteś. Ponadto została wyposażona w czujnik ruchu, dzięki czemu może pełnić funkcję prostego monitoringu Twojego domu. Obraz jest rejestrowany w rozdzielczości HD (720 p). Ponadto dodatkowa aplikacja pozwala śledzić widok z kamery na ekranie smartfona.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Ekran LCD: Nie
  • Rozdzielczość wideo: Full HD 1080p
  • Obsługa kart pamięci: Tak
  • WiFi: Tak
Kamera internetowa z wbudowanym mikrofonem wysokiej jakości, która sprawdzi się również w inteligentnym monitoringu. Rejestrowany obraz posiada rozdzielczość Full HD (1080 p) i obejmuje szeroki plan o kącie widzenia 130 stopni. Dodatkowy czujnik ruchu pozwala wykryć zmiany w otoczeniu, a dodatkowa aplikacja pozwala śledzić widok z kamery na ekranie smartfona.
Solidna kamera internetowa to sprzęt niezbędny w XXI wieku. Bezawaryjne i wygodne korzystanie z różnego rodzaju wideo komunikatorów wymaga tego, by użytkownik posiadał kamerkę wysokiej jakości, o bardzo dobrej rozdzielczości. Tylko taki sprzęt jest w stanie zapewnić, że przekaz wideo będzie niezakłócony i satysfakcjonujący. Takie właśnie kamery internetowe znajdziesz w naszej ofercie. Są niezawodnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o użytkowanie domowe, ale sprawdzą się także w firmach na potrzeby np. wideokonferencji. Prezentujemy modele o najlepszych parametrach – tylko sprawdzonych marek! Każdy zamówiony u nas produkt jest solidnie zapakowany, dzięki czemu masz gwarancję, że dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie. W ofercie znajdziesz kamery różnego rodzaju – dla różnych potrzeb i w różnych przedziałach cenowych. To dzięki temu możesz być pewien, że znajdziesz model, który w pełni Cię zadowoli. Potrzebujesz pomocy w dobrze odpowiedniego sprzętu? Żaden problem – z chęcią podpowiemy, co będzie dla Ciebie najlepsze.