Liczba produktów: 0
Nie znaleziono ofert spełniających zadane kryteria.
Usuń wybór z niektórych filtrów lub wyłącz wszystkie.

Czy warto kupić wideorejestrator?


Wideorejestrator samochodowy to bezpieczeństwo Twojej podróży. Przyda się w niejednej sytuacji na drodze: na co dzień w prywatnym aucie jak i w pracy firm transportowych. Kamera samochodowa to niezbędne wyposażenie w samochodzie ciężarowym i taksówce. Postaw na jeden z oferowanych przez nas rejestratorów jazdy, żeby mieć nagranie video z kolizji drogowej, wypadku lub innych szkód wyrządzonych na Twoim mieniu. Kamera samochodowa to również świetny sposób na zapisanie trasy i prowadzenie pomiarów w trakcie jazdy.

Najlepszy wideorejestrator samochodowy – co kupić?


Jakie parametry powinien posiadać dobry rejestrator jazdy? W zależności od ceny i marki urządzenia znajdziesz kamery samochodowe Full HD i 4K. Im wyższa rozdzielczość filmu, tym lepiej, gdyż umożliwi to, np. rozpoznanie tablic rejestracyjnych przejeżdżających obok pojazdów. W sklepie Cyfrowe.pl sprzedajemy on-line wiele ciekawych modeli kamerek, które wyróżniają się na tle konkurencji wyjątkowo dobrym nagraniem z jazdy np. Media Tech, Blaupunkt, Xblitz oraz Xiaomi.

Fajne i przydatne gadżety do samochodu


Oprócz rozdzielczości warto również zwrócić uwagę na wideorejstratory z GPS, które oferują pomiar prędkości, np. Xblitz Go. Kamera do samochodu z czujnikiem ruchu to natomiast rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o bezpieczeństwo auta podczas postoju na parkingu oraz w nocy. Wyposażone w baterie modele, np. Xblitx Professional mogą bowiem działać także wtedy, kiedy silnik jest wyłączony. Dostępne są również rejestratory jazdy w lusterku wstecznym, np. Xblitz Park View oraz kamery cofania nagrywające to, co dzieje się z tyłu i z przodu auta (Media-tech U-Drive). Dla jeszcze lepszego komfortu kierowcy i bezpieczeństwa pasażerów warto postawić na kamerkę z wbudowanym mikrofonem, która nagra otaczające nas dźwięki, na przykład wideorejestrator Blaupunkt. Najbardziej wymagającym spodoba się także kamera do samochodu z akcelerometrem.

Jakie parametry brać pod uwagę, kupując rejestartor samochodowy?


Sprawdzając ranking wideorejestratorów, porównaj nie tylko dostępność nowoczesnych funkcji opisanych wyżej, lecz także parametry świadczące o jakości samej kamery, np. pole widzenia obiektywu, czułość mikrofonu, jakość obrazu podczas nocnej jazdy, widoczność wstrząsów, obsługę różnych formatów kart pamięci itp. Niektóre kamery wyposażone są w specjalny tryb nocny i diody IR (pracujące w podczerwieni). Ważny jest także sposób montażu i rodzaj uchwytu.

Kamera samochodowa w lusterku


Rejestrator jazdy w lusterku posiada wiele zalet. Przede wszystkim nie ogranicza pola widzenia przez przednią szybę samochodu, co niestety ma miejsce w przypadku tradycyjnych wideorejestratorów. Umieszczona w wygodnym miejscu kamera umożliwia zerknięcie na ustawienia menu bez ryzyka. Sporym jej atutem jest również gustowny wygląd, który nie rzuca się w oczy, a funkcjonalność ukryta jest w klasycznym elemencie wyposażenia auta.

Gdzie kupić kamerkę do samochodu?


Jeśli zastanawiasz się, jaki wideorejstrator kupić do swojego samochodu skontaktuj się z obsługą naszego sklepu, która pomoże Ci wybrać odpowiedni model. Fachowe doradztwo pozwoli Ci poznać swoje potrzeby i oczekiwania względem kamery do auta, a następnie wybrać odpowiednie, nowoczesne funkcje i cenę nieprzekraczającą budżetu. Nasza oferta dostępna jest on-line oraz stacjonarnie w sklepach w Warszawie, Poznaniu, Katowicach oraz Gdańsku.