Liczba produktów: 5
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw dwóch interaktywnych piór dedykowany do projektorów Canon LV-WX300USTi. Dzięki bezprzewodowej łączności pozwala na wygodne prowadzenie prezentacji z elementami interakcji.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Bezprzewodowe pióro interaktywne Casio do zastosowania z projektorami XJ-ST145, XJ-ST155, XJ-H1650.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Półka na pisaki do tablic myBoard. W sytuacji, gdy użytkownik podniesie więcej niż jeden pisak może być aktywowany tryb multikolor. Stosowanie niniejszego produktu pozwala na trzymanie wszystkich akcesoriów w zasięgu ręki, co znacznie podnosi komfort użytkowania tablicy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Umożliwia uzyskanie bezprzewodowego połączenia tablic myBoard Silver z komputerem PC. Jest to szczególnie istotne, gdy tablica znajduje się w znacznej odległości od komputera, uniemożliwiającej zastosowanie kabla. Urządzenie wykorzystuje łączność 2.4 GHz pozwalającą uzyskać bardzo duży zasięg oraz stabilny sygnał.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw, którego najważniejszym zadaniem jest zapewnienie nagłośnienia. Za odpowiednią jakość dźwięku odpowiadają głośniki o łącznej mocy 40 W. Tak duża moc sprawia, iż emitowany dźwięk będzie doskonale słyszany nawet w bardzo dużych pomieszczeniach. Akcesorium posiada sporo portów pozwalających na podłączenie do tablic myBoard wielu akcesoriów. Do sterowania głośnością można wykorzystać przyciski funkcyjne na hubie lub systemowy suwak.