Liczba produktów: 8
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przycisk ClickShare pozwala na łatwe udostępnianie zawartości ekranu w salach konferencyjnych poprzez system ClickShare. Podłącza się go do komputera lub laptopa poprzez złącze USB-A.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Soundbar typu All-in-One, który zapewnia kinową jakość dźwięku Dolby Digital i niskoprofilowaną, kompaktową konstrukcję, która wpasuje się w każde pomieszczenie. Otocz się dźwiękiem i wprowadź nową jakość do Twojego kina domowego. Urządzenie zapewnia łatwą łączność bezprzewodową i strumieniowanie ulubionej muzyki.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Soundbar z mocnym bezprzewodowym subwoofer 6,5'', który zapewnia głęboki bas. Moc 300W wypełni dźwiękiem nawet duże pomieszczenie. Łatwa konfiguracja i łączność bezprzewodowa zapewniają komfortowe użytkowanie w Twoim kinie domowym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Soundbar oferujący technologie Virtual Dolby Atmos i JBL Multibeam, które zapewniają wyjątkowy dźwięk przestrzenny w Twoim kinie domowym. Urządzenie posiada wbudowaną technologię Chromecast, AirPlay i Alexa Multi-Room Music (MRM), które zapewniają wyjątkowo łatwe i swobodne strumieniowanie ulubionej muzyki. Łączność bezprzewodowa Bluetooth umożliwia łatwe przesyłanie ulubionych multimediów z urządzeń mobilnych i parowanie soundbara ze smartfonem, tabletem czy komputerem. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Soundbar 5.1 zapewniający dźwięk przestrzenny z technologią Multibeam. Oferuje moc 550W, która pozwoli na wypełnienie dźwiękiem nawet dużego salonu. Łączność bezprzewodowa pozwala na łatwą konfigurację w Twoim kinie domowym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Soundbar z mocnym bezprzewodowym subwooferem 10'", który zapewnia głęboki bas. Moc 820W wypełni dźwiękiem nawet duże pomieszczenie. Łatwa konfiguracja i łączność bezprzewodowa zapewniają komfortowe użytkowanie w Twoim kinie domowym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
8-kanałowy soundbar typu All-in-One. Gwarantuje efekty przestrzenne bez konieczności stosowania dodatkowych przewodów czy głośników. Umożliwia strumieniowanie audio poprzez Wi-Fi i zapewnia wbudowany Chromecast
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Soundbar obsługujący dźwięk przestrzenny 5.1. Posiada w zestawie mocny subwoofer. Oferuje dźwięk przestrzenny, znakomitą jakość brzmienia, wbudowaną funkcję Chromecast i prostą konfigurację.