Liczba produktów: 69
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Ochrona sprzętu podczas wypraw w teren jest bardzo ważna. Pokrowiec na obiektyw Canon 70-200 f2.8 IS I&II/100-400 IS od firmy LensCoat będzie idealnym zabezpieczeniem podczas transportu. Świetnie ochroni sprzęt przed wstrząsami czy uderzeniami. W tej ofercie dostępny jest w kolorze czarnym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Jeśli jesteś fotografem przyrody, pamiętaj, aby chronić swój sprzęt podczas każdej wyprawy w teren. Idealny do tego będzie pokrowiec na obiektyw Canon 70-200 f2.8 IS I&II/100-400 IS. Doskonale ochroni sprzęt przed wstrząsami czy uderzeniami. W tej ofercie dostępny jest w kolorze Digital Camo.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Jeśli jesteś fotografem przyrody, często wyruszasz na wyprawy w teren to potrzebujesz doskonałej ochrony swojego sprzętu. Pokrowiec na obiektyw od firmy LensCoat będzie idealnym akcesorium w trakcie transportu. Tu dostępny jest w zielonym kolorze o nazwie Forest Green.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zabezpieczenie sprzętu podczas wypraw w teren jest bardzo ważna. Pokrowiec na obiektyw Canon 70-200 f2.8 IS I&II/100-400 IS od firmy LensCoat zapewni doskonałą ochronę przed wstrząsami czy uderzeniami podczas transportu. W tej ofercie dostępny jest w kolorze nazwanym przez producenta Realtree AP Snow.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Jesteś fotografem przyrody i często wyruszasz na wyprawy w teren? W takim razie potrzebujesz doskonałej ochrony swojego sprzętu. Pokrowiec na obiektyw od firmy LensCoat będzie idealnym akcesorium w trakcie transportu. W tej ofercie dostępny jest w kolorze nazwanym przez producenta Realtree Max4.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chroń swój wrażliwy sprzęt podczas każdej wyprawy w teren. Pokrowiec na obiektyw Tamron 150-600 będzie idealnym zabezpieczeniem. Ochroni Twój obiektyw przed wstrząsami czy uderzeniami podczas transportu. W tej ofercie dostępny jest w kolorze czarnym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zabezpiecz swój sprzęt podczas wypraw w teren. Fotografowanie przyrody wiąże się z pracą w trudnych warunkach, dlatego potrzebne jest dobre zabezpieczenie wrażliwych elementów. Pokrowiec na obiektyw Tamron 150-600 idealnie ochroni go przed wstrząsami czy uderzeniami podczas transportu. W tej ofercie dostępny jest w kolorze Digital Camo.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chroń swój sprzęt podczas każdej wyprawy w teren. Pokrowiec na obiektyw Tamron 150-600 będzie idealnym zabezpieczeniem podczas transportu. Ochroni Twój obiektyw przed wstrząsami czy uderzeniami. W tej ofercie dostępny jest w kolorze Forest Green.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chroń swój delikatny sprzęt podczas wypraw w teren. Pokrowiec na obiektyw Tamron 150-600 sprawdzi się idealnie. Zabezpieczy Twój obiektyw przed wstrząsami czy uderzeniami w trakcie noszenia. W tej ofercie dostępny jest z motywem w liście, o nazwie Realtree Max4.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
W trakcie wypraw w teren sprzęt powinien być odpowiednio chroniony. Robienie zdjęć natury wiąże się z pracą w nie zawsze sprzyjających warunkach, dlatego pokrowiec na obiektyw to produkt, który powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego fotografa. Tu znajdziesz osłonę na obiektyw Canon 300 f/2.8 IS I/II w kolorze czarnym. Świetnie ochroni sprzęt przed wstrząsami czy uderzeniami.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Podczas każdej wyprawy w teren sprzęt powinien być odpowiednio chroniony. Robienie zdjęć przyrodzie wiąże się z pracą w trudnych warunkach, dlatego pokrowiec na obiektyw to produkt, który powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego fotografa. Tu znajdziesz osłonę na obiektyw Canon 300 f/2.8 IS I/II w kolorze Digital Camo. Doskonale ochroni sprzęt przed wstrząsami czy uderzeniami.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Częste wyprawy w teren wymagają doskonałej ochrony sprzętu przed wstrząsami czy uderzeniami. Pokrowiec na obiektyw od firmy LensCoat będzie idealnym akcesorium w trakcie transportu. Tu dostępny jest w zielonym kolorze o nazwie Forest Green i pasuje do obiektywu Canon 300 f/2.8 IS I/II.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Jeśli jesteś fotografem przyrody, często wyruszasz na wyprawy w teren to potrzebujesz doskonałej ochrony swojego sprzętu. Pokrowiec na obiektyw od firmy LensCoat będzie idealnym akcesorium w trakcie transportu. Tu znajdziesz osłonę na obiektyw Canon 300 f/2.8 IS I/II w kolorze nazwanym przez producenta Realtree Snow. Świetnie ochroni sprzęt przed wstrząsami czy uderzeniami.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Jesteś fotografem przyrody? Częste wyprawy w teren to Twój chleb powszedni? W takim razie potrzebujesz doskonałej ochrony swojego sprzętu. Pokrowiec na obiektyw Canon 300 f/2.8 IS I/II od firmy LensCoat będzie idealnym akcesorium w trakcie transportu. Tu dostępny jest w kolorze o nazwie Realtree Max4.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Oryginalna torba na obiektyw LensCoat 3Xpandable zaprojektowana tak, aby zwiększyć komfort fotografa podczas pracy w terenie. Wymiary 3Xpandable można regulować, tak aby dostosować go do długości obiektywu. Torba posiada szereg rozwiązań mających zwiększyć bezpieczeństwo transportowanego sprzętu oraz zadbać o wygodę użytkownika.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Oryginalna torba na obiektyw LensCoat 4Xpandable zaprojektowana tak, aby zwiększyć komfort fotografa podczas pracy w terenie. Wymiary 4Xpandable można regulować, tak aby dostosować go do długości obiektywu. Torba posiada szereg rozwiązań mających zwiększyć bezpieczeństwo transportowanego sprzętu oraz zadbać o wygodę użytkownika.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
LensCoat BODY BAG Forest Green Como to osłona korpusu aparatu wykonana z miękkiego neoprenu, który pochłania wstrząsy i chroni sprzęt przed zarysowaniami i zadrapaniami. Dodatkowo zabezpiecza urządzenie przez kurzem, brudem i pyłem oraz warunkami atmosferycznymi.  Zapięcie na rzep ułatwia dostęp do zawartości i zwiększa dodatkowo jej bezpieczeństwo. Etui świetnie sprawdzi się w trakcie każdej podróży, a także podczas przechowywania sprzętu w domu. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Zastosowanie: Canon 16-35 II 2.8
Oryginalna nakładka na obiektyw LensCoat® dla obiektywu Canon 16-35 III 2.8 to doskonałe akcesorium dla fotografów przyrodniczych. Produkt zaprojektowano w taki sposób, aby był idealnie dopasowany do korpusu obiektywu, z zachowaniem dostępu do pierścieni oraz przycisków
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Zastosowanie: Canon 16-35 II 2.8
Pokrowiec na obiektyw Canon 18-135 od firmy LensCoat to niezastąpione akcesorium dla każdego fotografa przyrody. Praca w terenie i ciągła zmiana miejsca zwiększają ryzyko uszkodzenia sprzetu. Opisywany pokrowiec doskonale zabezpieczy obiektyw przed wszelkimi obiciami i uderzeniami podczas transportu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wyściełane szelki do futerałów 3Xpandable oraz 4Xpandable. Zostały wykonane z grubego, wygodnego i wytrzymałego tworzywa, oraz pokryte wodoodpornym nylonem 400D. Powierzchnia przylegająca do ciała wykonana z siatki pochłaniającej wilgoć. Regulowany pasek piersiowy zwiększa wygodę i komfort noszenia futerału.