Liczba produktów: 4
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chroń delikatne części swojego drona. PGY stworzył blokadę śmigieł do drona, która idealnie zabezpieczy tę wrażliwą część przed uszkodzeniami i samoczynnym rozłożeniem. Prezentowana blokada pasuje do dronów DJI Mavic.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zabezpiecz wrażliwe elementy swojego drona. Firma PGY stworzyła blokadę śmigieł do drona, która doskonale ochroni tę delikatną część przed uszkodzeniami i samoczynnym rozłożeniem. Prezentowana blokada pasuje do dronów DJI Spark.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Osłona śmigieł stworzona specjalnie z myślą o dronie DJI Mavic 2 zwiększa bezpieczeństwo sprzętu w trakcie lotu, startowania i lądowania. Solidne wykonanie i zastosowanie materiałów o wysokiej jakości gwarantują pewność w trakcie użytkowania. Wygodny system zatrzasków sprawia, iż zainstalowanie i zdemontowanie osłon jest niezwykle łatwe i przebiega bardzo sprawnie. Dzięki temu już po chwili możesz cieszyć się lotem lub przenieść się w inną lokalizację. Opływowy kształt i niska waga sprawiają, że akcesoria te nie wpływają na jakość lotu, zachowanie drona czy czas lotu. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Osłona śmigieł z wbudowanym oświetleniem LED. Stworzona z myślą o dronie DJI Mavic 2. Oświetlenie posiada własny, zintegrowany akumulator, dzięki czemu nie wpływa na funkcjonalność drona.