Liczba produktów: 4
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pomimo swych kompaktowych rozmiarów mini torba PGY zapewnia wiele miejsca na Twój sprzęt. Została stworzona specjalnie dla drona DJI Mavic 2. Stylowa konstrukcja typu hard-shell stanowiąca kombinację nylonu, materiału EVA i flaneli zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale również bezpieczeństwo zawartości. Potrójna warstwa materiału EVA jest trwała i wytrzymała. Wodoszczelne zamki błyskawiczne z gumowymi, antypoślizgowymi uchwytami ułatwiającymi otwieranie i zamykanie dodatkowo zwiększają funkcjonalność torby.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wysokiej jakości walizka to istota wygodnego i bezpiecznego przenoszenia i przechowywania drona. Model od PGY będzie doskonałym zabezpieczeniem cennego sprzętu. Zapewni dobrąą ochronę, a Ty znajdziesz w niej miejsce na wszelkie niezbędne akcesoria.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Estetyczne etui stworzone z myślą o dronie DJI Mavic. 2. Pozwala na łatwy transport i przechowywanie drona wraz z akumulatorami, kablami, osłonami śmigieł itp. Etui ma kompaktowe rozmiary i jest bardzo poręczne (posiada wygodny uchwyt ręczny). Wewnątrz zostało wzmocnione twardym materiałem, który posiada wyżłobienia na drona i akcesoria. Dzięki temu sprzęt jest nie tylko bezpieczny, ale również nie przemieszcza się w trakcie transportu. Wysokiej jakości, wodoszczelny zamek błyskawiczny pozwala na łatwe zamknięcie i chroni zawartość przed wilgocią. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wodoodporna walizka zaprojektowana z myślą o dronie DJI Mavic 2, okularach FPV DJI Goggles i pozostałych akcesoriach. Główna komora zapewnia miejsce na wszystkie niezbędne elementy, gwarantując bezpieczeństwo i zapobiegając przemieszczaniu się sprzętu. Na krawędziach torby znajdują się gumowe uszczelki zapobiegające przenikaniu do wnętrza wilgoci. Na wewnętrznej stronie klapy zostały umieszczone dodatkowe pokrowce na sprzęt.

Najczęściej kupowane