Liczba produktów: 11
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Strumienica z plastrem miodu i filtrami to uniwersalny zestaw przeznaczony do punktowego oświetlania tła, postaci, twarzy, włosów. Wyposażona w mocowanie typu Bowens pasuje do większości lamp studyjnych.
7/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Zestaw akcesoriów oświetleniowych obejmujący wrota, plaster miodu i filtry kolorowe. Dzięki nim możliwe jest modyfikowanie oświetlenia emitowanego przez lampy i uzyskiwanie różnorodnych efektów. Dostosuj światło do własnych potrzeb i zrealizuj każde zaplanowane ujęcie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesoria z serii Profoto Clic pozwalają na swobodne modelowanie i modyfikowanie światła podczas pracy z lampami Profoto C1 Plus, A1X i A1. Dzięki nim uzyskasz dostęp do ogromnych możliwości twórczych. W zestawie znajduje się 7 kolorowych filtrów żelowych, pozwalających na uzyskiwanie różnorodnej barwy światła.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesoria z serii Profoto Clic pozwalają na swobodne modelowanie i modyfikowanie światła podczas pracy z lampami Profoto C1 Plus, A1X i A1. Dzięki nim uzyskasz dostęp do ogromnych możliwości twórczych. Filtry żelowe pozwalają na zmianę temperatury barwowej fotografii. Zestaw zawiera 3 filtry: Full CTO, Half CTO i Quarter CTO.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Średnica (cm): 13 cm
Reflektor Profoto Clic Magnum zaprojektowany został z myślą o wydobywaniu optymalnej mocy lamp błyskowych Profoto z serii A. Dzięki niemu będziesz mógł pracować w silnym świetle zastanym oraz oświetlać dalsze plany, a to wszystko sprawi, że rozwiniesz swoją kreatywność. W zestawie z plastrem miodu i futerałem transportowym.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Profoto Clic Snoot to strumienica, która znacznie zmniejsza rozproszenie światła padającego z lamp. Gwarantuje ostre światło o skupionej charakterystyce oraz okrągłym i wyraźnym kształcie. Konstrukcja z magnetycznym mocowaniem umożliwi Ci szybki i bezproblemowy montaż na lampie. Istnieje możliwość połączenia strumienicy z żelowymi filtrami Clic Gel oraz siatkami Clic Grid. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Średnica (cm): 70 cm
Profoto Clic Softgrid 2.3 Octa 70 cm to plaster miodu, który dedykowany jest do Clic Octa. Opcjonalna miękka siatka sprawia, że światło jest bardziej ukierunkowane i eliminuje jego boczne rozpraszanie, tym samym  umożliwiając kształtowanie światła z jeszcze większą precyzją.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Średnica [cm]: 15
Kompaktowy i lekki reflektor o średnicy 15 cm. Jego wnętrze charakteryzuje się wysokim poziomem odbicia światła, dzięki czemu zwiększa wydajność lampy o 1.2 stopnia przysłony. Nowatorską funkcją niniejszego produktu jest możliwość zmiany kąta rozchodzenia się wiązki świetlnej w zakresie od 55 st. do 85 st. Oznacza to, iż znajdzie on zastosowanie w fotografii sportowej jak i portretowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Pierścień żelowy przeznaczony do stosowania z głowicami Profoto B10, B10 Plus i B1X. Montowany za pośrednictwem mocowania magnetycznego do OCF II Grid i uchwytu na filtr żelowe Gel Holder Barndoor. Pierścień żelowy jest kompatybilny z dowolnym spośród 12 żeli lub 3 gridów oferowanych przez Profoto. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wrota zaprojektowane z myślą o lampach Profoto B10, B10 Plus i B1X. Wykorzystują standardowe gumowe mocowanie, które umożliwia szybkie i pewne zamontowanie modyfikatora. 4-elementowa konstrukcja pozwala na swobodne modyfikowanie wiązki światła. Wszystkie skrzydła mogą być pozycjonowane osobno, co daje pełna swobodę w zakresie dostosowywania oświetlenia. Magnetyczne mocowanie pozwala na połączenie wrót z filtrami żelowymi i gridami.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uchwyt do akcesoriów wchodzących w skład tego zestawu jest dostosowany do lamp B10, B10 Plus i B1X. Posiada zintegrowany uchwyt magnetyczny, który umożliwia szybkie mocowanie filtrów żelowych lub modyfikatorów. Co więcej pozwala na łączenie zamontowanych akcesoriów.