Liczba produktów: 78
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw 3 futrzanych osłon przeciwwietrznych sprawdzających się podczas trudniejszych warunków, w których osłona piankowa nie daje rady zapewnić nagrań o odpowiedniej jakości. Saramonic LM-WS została zaprojektowanadla mikrofonów SR-UM10-M1 i SR-UM9-M1, które wchodzą w skład zestawów UwMic9, VmicLink5, UwMic10 oraz UwMic15. Osłona współpracuje również z innymi mikrofonami krawatowymi Saramonic i pozostałymi tego typu mikrofonami o średnicy od 6 do 8 mm. LM-WS jest idealnym rozwiązaniem podczas rejestrowania nagrań w warunkach dużego natężenia wiatru. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw obejmujący poręczny, bezprzewodowy mikrofon SR-HM4C i odbiornik SR-WM4C. To idealne rozwiązanie do realizowania filmów, przeprowadzania wywiadów, prezentacji biznesowych i naukowych, a także kręcenia odcinków vlogów. Mikrofon i odbiornik zapewnią doskonałą jakość dźwięku i znakomitą jakość sygnału.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Mikrofon kierunkowy zapewniający profesjonalną jakość dźwięku. Idealnie sprawdza się w nagrywaniu materiału za pomocą kamery, bezlusterkowca lub lustrzanki wyposażonych w wejście mikrofonowe mini stereo Jack 3.5 mm. Kompaktowe urządzenie zapewnia wysoką funkcjonalność i komfort w trakcie realizowania nagrań.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Saramonic SR-XLR4C umożliwia podłączenie dowolnego mikrofonu XLR do bezprzewodowego systemu Saramonic SR-WM4C. Obsługuje 4 kanały, co pozwala na uniknięcie zakłóceń. Pozwala na przesyłanie dźwięku w odległości 60 m. Dzięki temu uzyskasz dostęp do swobodnej, wygodnej i prostej w konfigurowaniu instalacji audio.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw obejmujący odbiornik Saramonic RX-9 i mikrofon Saramonic HU-9. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie prostej w obsłudze konfiguracji, pozwalającej na bezprzewodowe nagrywanie wywiadów, rozmów, prezentacji, odcinków vlogów itp.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw obejmujący odbiornik Saramonic RX9, nadajnik Saramonic TX9 i mikrofon Saramonic HU9. Pozwala na skonfigurowanie funkcjonalnego i prostego w obsłudze zestawu do rejestracji audio, przydatnego podczas realizowania wywiadów, filmów, odcinków vlogów itp.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Saramonic SR-M500 to para mikrofonów pojemnościowych o świetnej, studyjnej jakości. Charakteryzują się ultra niskim poziomem szumów i szerokim zakresem rejestrowanych częstotliwości. Poza zastosowaniami stricte muzycznymi mikrofony Saramonic SR-M500 sprawdzą się również podczas realizacji nagrań wideo. Mikrofony wykorzystują 14 mm kapsuły ze złoconą membraną.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Adapter zasilający K6 dla baterii i zasilania fantomowego jest podstawą profesjonalnych systemów kondensatorowo-modułowo-mikrofonowych K6 modular.
5/10 (1 opinia) Czytaj opinie
Adapter zasilający K6P do zasilania fantomowego jest podstawą profesjonalnych systemów kondensatorowo-modułowo-mikrofonowych K6 modular.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Me 66 to moduł mikrofonowy,który pasuje do adapterów zasilających K6 i K9. Nadaje się szczególnie do reportaży, produkcji filmowych i emisji cichych sygnałów w głośnym otoczeniu, gdyż oddźwięki są tłumione poza obszarem jego zasięgu. Powierzchnia: czarna, matowa, odporna na zadrapania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
ME 67 to moduł mikrofonowy,który pasuje do adapterów zasilających K6 i K9P. Ze względu na swoje cechy można go używać wszędzie, gdzie niemożliwe jest ustawienie mikrofonu blisko źródła dźwięku. Obudowa: czarna, matowa, odporny na zadrapania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Osłona przeciwwietrzna przeznaczona do mikrofonu Sennheiser ME 66. Zapobiega powstawaniu nie potrzebnego szumu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Osłona przeciwwietrzna przeznaczona do mikrofonu Sennheiser ME 67. Zapobiega powstawaniu nie potrzebnego szumu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw akcesoriów do rejestratorów Tascam DR-70D oraz DR-701D. W jego skład wchodzą: osłona przeciwwietrzna, mocowanie do gorącej stopki oraz dwa kable mini Jack 3.5 mm. Osłona skutecznie zabezpieczy nagranie przed zarejestrowaniem szumu wiatru podczas pracy w plenerze, adapter pozwoli zamocować mikrofon na kamerze lub lustrzance, a kable umożliwią podłączenie rejestratora do kamery lub lustrzanki.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw akcesoriów do rekordera Zoom H4n Pro rozszerzający jego możliwości. Poszczególne elementy pozwalają osiągnąć lepszą jakość audio nagrywanego przez rekorder oraz podłączenie go do komputera lub lustrzanki cyfrowej.
10/10 (2 opinie) Czytaj opinie
Zestaw akcesoriów do rekordera Zoom H5 rozszerzający jego możliwości. Poszczególne elementy pozwalają osiągnąć lepszą jakość audio nagrywanego przez rekorder oraz podłączenie go do komputera lub lustrzanki cyfrowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw akcesoriów do rekordera Zoom Q2n rozszerzający jego możliwości. Jego elementy pozwalają na poprawienie jakości rejestrowanych materiałów, ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi lub rozszerzają możliwości mocowania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesorium do zdalnego sterowania rejestratorem Zoom H4n. Akcesorium pozwala na rozpoczynanie, kończenie czy pauzowanie rejestracji dźwięku. Możliwe jest także odtwarzanie kolejnego lub poprzedniego pliku z poziomu pilota oraz wybór źródła dźwięku. W zestawie z urządzeniem znajduje się kabel o długości 2 metrów oraz 3-metrowy przedłużacz.