Liczba produktów: 4
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw akcesoriów do szerokiej gamy rejestratorów. W jego skład wchodzą: osłona przeciwwietrzna, mocowanie do gorącej stopki, etui oraz dwa kable mini Jack 3.5 mm. Osłona skutecznie zabezpieczy nagranie przed zarejestrowaniem szumu wiatru podczas pracy w plenerze, adapter pozwoli zamocować mikrofon na kamerze lub lustrzance, etui ułatwi transport i przechowywanie, a kable umożliwią podłączenie rejestratora do kamery lub lustrzanki.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Akcesoria przydatne podczas korzystania z poręcznych rejestratorów z serii DR. AK-DR11GMKII oferuje uchwyt ułatwiający nagrywanie z ręki, etui, osłonę przeciwwietrzną, zasilacz i kabel umożliwiający podłączenie słuchawek i monitorowanie sygnału w trakcie nagrywania. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw akcesoriów do szerokiej gamy rejestratorów. W jego skład wchodzą: osłona przeciwwietrzna, uchwyt na rejestrator, etui i zasilacz sieciowy. Osłona skutecznie zabezpieczy nagranie przed zarejestrowaniem szumu wiatru podczas pracy w plenerze, uchwyt ręczny pozwoli na wygodne nagrywanie wywiadów, etui ułatwi transport i przechowywanie, natomiast zasilacz sieciowy
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw akcesoriów do rejestratorów Tascam DR-70D oraz DR-701D. W jego skład wchodzą: osłona przeciwwietrzna, mocowanie do gorącej stopki oraz dwa kable mini Jack 3.5 mm. Osłona skutecznie zabezpieczy nagranie przed zarejestrowaniem szumu wiatru podczas pracy w plenerze, adapter pozwoli zamocować mikrofon na kamerze lub lustrzance, a kable umożliwią podłączenie rejestratora do kamery lub lustrzanki.

Najczęściej kupowane