Liczba produktów: 18
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dwukanałowy, profesjonalny mikser audio przeznaczony do współpracy z lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami i kamerami wideo. Składa się z dwóch mikrofonów pojemnościowych oraz wszystkich niezbędnych złączy pozwalających na używanie CaMixer’a zaraz po wyjęciu z pudełka.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dwukanałowy adapter audio, sprawdzi się podczas nagrywania profesjonalnego audio przy pomocy lustrzanki cyfrowej lub kamery. Posiada standardowe mocowanie - do gorącej stopki oraz wbudowane złącze audio jack.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Dwukanałowy, aktywny mikser audio z przedwzmacniaczem i zasilaniem Phantom +48V specjalnie zaprojektowany do użytku z lustrzankami DSLR, bezlusterkowcami i kamerami. Saramonic SR-PAX1 jest wyposażony w 2 wejścia XLR, 2 wejścia 3,5 mm (TRS) i 2 wejścia 6,3 mm, które umożliwiają zbieranie sygnału z szerokiej gamy mikrofonów lub rejestratorów liniowych. Poziomy sygnałów mogą być regulowane za pomocą poręcznych pokręteł. Gniazdo słuchawkowe pozwala na monitorowanie audio w czasie rzeczywistym w trakcie rejestracji.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Jeżeli chcesz podłączyć profesjonalny mikrofon do swojego urządzenia Apple wyposażonego w złącze Lightning - to nic prostszego! Skorzystaj z wysokiej jakości adaptera Saramonic SmartRig Di, który obejmuje przedwzmacniacz mikrofonowy, umożliwiając tym samym korzystanie z zaawansowanych rozwiązań audio w Twoim iPhonie lub iPadzie. Wykorzystywane okablowanie posiada certyfikat MFI, który gwarantuje pełną kompatybilność z urządzeniami Apple.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Jeżeli chcesz podłączyć profesjonalny mikrofon do swojego urządzenia mobilnego wyposażonego w złącze mini jack 3,5 mm - to nic prostszego! Skorzystaj z wysokiej jakości adaptera Saramonic SmartRig II, który obejmuje przedwzmacniacz mikrofonowy, umożliwiając tym samym korzystanie z zaawansowanych rozwiązań audio w Twoim smartfonie lub tablecie z systemem iOs lub Android.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Bezprzewodowy system rejestracji audio wykorzystujący nadajnik i odbiornik. Zestaw może być wykorzystywany w trakcie realizowania nagrań przy użyciu lustrzanek, bezlusterkowców, kamer cyfrowych, rejestratorów i mikserów. Wykorzystanie bezprzewodowej technologii transmisji 5.8 GHz pozwala na przesyłanie wysokiej jakości dźwięku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Bezprzewodowy system rejestracji audio wykorzystujący 2 nadajniki i odbiornik. Zestaw może być wykorzystywany w trakcie realizowania nagrań przy użyciu lustrzanek, bezlusterkowców, kamer cyfrowych, rejestratorów i mikserów. Wykorzystanie bezprzewodowej technologii transmisji 5.8 GHz pozwala na przesyłanie wysokiej jakości dźwięku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Bezprzewodowy system rejestracji audio wykorzystujący 3 nadajniki i odbiornik. Zestaw może być wykorzystywany w trakcie realizowania nagrań przy użyciu lustrzanek, bezlusterkowców, kamer cyfrowych, rejestratorów i mikserów. Wykorzystanie bezprzewodowej technologii transmisji 5.8 GHz pozwala na przesyłanie wysokiej jakości dźwięku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Przeciwwietrzna osłona futerkowa zaprojektowana z myślą o mikrofonach Saramonic Vmic i Vmic Recorder. Zapobiega szumom wiatru w nagranym materiale, niezbędna podczas nagrywania w plenerze podczas bardzo wietrznych warunków.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw Saramonic LavMic to kompleksowe rozwiązanie służące do nagrywania audio za pośrednictwem aparatów DSLR, kamer sportowych czy smartfonów. Obejmuje on wysokiej jakości pojemnościowy mikrofon krawatowy o charakterystyce dookolnej, dwukanałowy adapter audio i 3 kable kompatybilne odpowiednio z aparatami, kamerami sportowymi i smarfonami. Adapter umożliwia podłączenie do 2 mikrofonów z wtyczkami mini jack 3,5 mm jednocześnie i korzystanie ze słuchawek w celu monitorowania sygnału. Możliwe jest sterowanie głośnością nagrań i wybieranie pomiędzy trybem mono i stereo. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Saramonic RX9 to dwukanałowy odbiornik bezprzewodowy dedykowany do systemu Saramonic UWMIC9. Posiada szerokie pasmo przenoszenia RF, czytelny wyświetlacz LCD i synchronizację z nadajnikiem i odbiornikiem w podczerwieni. Funkcja automatycznego wyszukiwania dostępnych częstotliwości zdecydowanie ułatwia pracę
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw 3 futrzanych osłon przeciwwietrznych sprawdzających się podczas trudniejszych warunków, w których osłona piankowa nie daje rady zapewnić nagrań o odpowiedniej jakości. Saramonic LM-WS została zaprojektowanadla mikrofonów SR-UM10-M1 i SR-UM9-M1, które wchodzą w skład zestawów UwMic9, VmicLink5, UwMic10 oraz UwMic15. Osłona współpracuje również z innymi mikrofonami krawatowymi Saramonic i pozostałymi tego typu mikrofonami o średnicy od 6 do 8 mm. LM-WS jest idealnym rozwiązaniem podczas rejestrowania nagrań w warunkach dużego natężenia wiatru. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw obejmujący poręczny, bezprzewodowy mikrofon SR-HM4C i odbiornik SR-WM4C. To idealne rozwiązanie do realizowania filmów, przeprowadzania wywiadów, prezentacji biznesowych i naukowych, a także kręcenia odcinków vlogów. Mikrofon i odbiornik zapewnią doskonałą jakość dźwięku i znakomitą jakość sygnału.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Mikrofon kierunkowy zapewniający profesjonalną jakość dźwięku. Idealnie sprawdza się w nagrywaniu materiału za pomocą kamery, bezlusterkowca lub lustrzanki wyposażonych w wejście mikrofonowe mini stereo Jack 3.5 mm. Kompaktowe urządzenie zapewnia wysoką funkcjonalność i komfort w trakcie realizowania nagrań.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Saramonic SR-XLR4C umożliwia podłączenie dowolnego mikrofonu XLR do bezprzewodowego systemu Saramonic SR-WM4C. Obsługuje 4 kanały, co pozwala na uniknięcie zakłóceń. Pozwala na przesyłanie dźwięku w odległości 60 m. Dzięki temu uzyskasz dostęp do swobodnej, wygodnej i prostej w konfigurowaniu instalacji audio.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw obejmujący odbiornik Saramonic RX-9 i mikrofon Saramonic HU-9. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie prostej w obsłudze konfiguracji, pozwalającej na bezprzewodowe nagrywanie wywiadów, rozmów, prezentacji, odcinków vlogów itp.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw obejmujący odbiornik Saramonic RX9, nadajnik Saramonic TX9 i mikrofon Saramonic HU9. Pozwala na skonfigurowanie funkcjonalnego i prostego w obsłudze zestawu do rejestracji audio, przydatnego podczas realizowania wywiadów, filmów, odcinków vlogów itp.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Saramonic SR-M500 to para mikrofonów pojemnościowych o świetnej, studyjnej jakości. Charakteryzują się ultra niskim poziomem szumów i szerokim zakresem rejestrowanych częstotliwości. Poza zastosowaniami stricte muzycznymi mikrofony Saramonic SR-M500 sprawdzą się również podczas realizacji nagrań wideo. Mikrofony wykorzystują 14 mm kapsuły ze złoconą membraną.