Liczba produktów: 480
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zoom U-44 to kompaktowy interfejs audio  4 wejściami i 4 wyjściami, który umożliwia nagrywanie i zaawansowaną obsługę audio gdziekolwiek przebywasz. Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że mieści się w dłoni, a jednocześnie zapewnia funkcje niezbędne do nagrywania dźwięku w jakości 24-bit/96 kHz. U-44 oferuje ten sam wysokiej jakości przedwzmacniacz mikrofonowy, co w zaawansowanych rejestratorach H5 i H6. Dodatkowo jest kompatybilny z wymiennymi kapsułami Zoom. U-44 może współpracować z komputerem PC i Mac lub iPhone'em czy iPadem przez USB jako samodzielny konwerter lub przedwzmacniacz mikrofonowy. To bezkonkurencyjne rozwiązanie pod względem wszechstronności i wydajności. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zestaw pięciu osłon przeciwwietrznych z gąbki zaprojektowana z myślą o mikrofonach krawatowych Zoom. Zapobiega rejestracji szumu wiatru w materiale, niezbędna podczas nagrywania w plenerze podczas bardzo wietrznych warunków. W skład zestawu wchodzi pięć osłon (dwie czarne, szara, niebieska i czerwona).
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wymienny moduł, na który składają się dwa jednokierunkowe mikrofony pojemnościowe ustawione pod kątem 90 stopni. Mikrofony umieszczono w specjalnej obudowie odpornej na wstrząsy, wykorzystującej wytrzymałe zewnętrzne przewody oraz elementy z gumy tłumiące wibracje mogące negatywnie wpłynąć na jakość rejestrowanego materiału. Produkt znajdzie zastosowanie między innymi podczas rejestracji nagrań w studio, koncertów na żywo czy transmisji telewizyjnych. Urządzenie jest kompatybilne z następującymi urządzeniami firmy Zoom: H5, H6, Q8, U-44, F4, F8 oraz ECM-3.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Moduł wymienny do produktów firmy Zoom (H5, H6, Q8, U-44, F3, F8, ECM-3). Kapsuła posiada dwa jednokierunkowe mikrofony w układzie X/Y, których ustawienie może być regulowane w zakresie od 90 do 120 stopni. Takie ustawienie pozwala na rejestrację dźwięku o charakterystyce kardioidalnej oraz dźwięk dobiegający sprzed rejestratora, natomiast czułość na dźwięki docierające z boków rejestratora jest mniejsza. Produkt znajdzie zastosowanie między innymi podczas rejestracji nagrań w studio, występów na żywo czy transmisji telewizyjnych.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Niezależnie od tego czy stawiasz pierwsze kroki, czy rozbudowujesz swój sprzęt do podcastów, zestaw Zoom ZDM-1 pomoże Ci stworzyć podcasty o profesjonalnej jakości. W skład zestawu wchodzą, mikrofon, słuchawki zamknięte, statyw stołowy, osłona przeciwwietrzna, bezpłatna licencja na oprogramowanie do edycji podcastów Steinberg WaveLab i kabel o długości 2 m.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zoom U-22 to mobilny interfejs audio, który łączy nagrywanie i znakomitą wydajność w innowacyjnej, ultraprzenośnej konstrukcji. Urządzenie oferuje 2 wejścia i 2 wyjścia, które umożliwiają podłączenie iPhone'a, iPada lub komputera i tworzenie doskonale brzmiącego dźwięku gdziekolwiek przebywasz. Interfejs został wyposażony w wysokowydajny, cichy przedwzmacniacz mikrofonowy, pozwalający na nagrywanie wokali, instrumentów itp. Rejestrator gwarantuje  nieskazitelną jakość dźwięku - 24-bit/96 kHz. Zoom U-22 zapewnia tej samej jakości dźwięk co Zoom U-44 i U-24, oferując jeszcze bardziej kompaktową obudowę. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kompaktowy interfejs audio posiadający 2 złącza IN i 4 OUT, wyposażony we wszystkie funkcje umożliwiające profesjonalne nagrywanie dźwięku 24-bit/96 kHz wszędzie tam gdzie potrzebujesz. Za wysoką jakość dźwięku odpowiadają przedwzmacniacze wykorzystywane w uznanych rejestratorach Zoom H5 i H6. Możesz podłączyć Zoom U-24 to komputera PC, Mac lub iPad'a poprzez złącze USB i nagrywać sygnał z mikrofonów, instrumentów itp.