Liczba produktów: 11
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
SYNCO S6E to dookólny mikrofon krawatowy o niewielkich rozmiarach i dużych możliwościach. Niezawodna jakość, naturalny dźwięk i praktyczna kompaktowość to jego podstawowe zalety. Poznaj jego możliwości i sprawdź, czym może Cię jeszcze zaskoczyć!
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
SYNCO M3 to nakamerowy mikrofon kardioidalny z odsłuchem, dzięki któremu zarejestrujesz najdrobniejszy szczegół. Mimo niewielkich rozmiarów, poradzi sobie z tym znakomicie, oddając najwyższej jakości dźwięku. Mikrofon SYNCO M3 wyposażony jest w dobrze zaprojektowaną, 3-stopniową regulację wzmocnienia, filtr górnoprzepustowy 100 Hz i poręczne akcesoria codziennego użytku, które zapewnią Ci wygodną i łatwą pracę, a jej efekty przerosną Twoje oczekiwania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
 SYNCO S6D to innowacyjny, podwójny mikrofon krawatowy do zadań specjalnych. Idealnie sprawdzi się do nagrywania wywiadów, konferencji, podcastów na YouTube, nauczania, umożliwiając swobodne prowadzenie rozmów bez konieczności przekazywania mikrofonu. Sprawdź jego jakość i przetestuj niezawodne działanie.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
SYNCO S6M to mały, dookólny mikrofon krawatowy z odsłuchem. Jego podstawową wyróżniającą cechą, jest możliwość bezpośredniego podłączenia słuchawek i prowadzenie monitorowania sygnału audio w czasie rzeczywistym (System RAMS). Jego niewielkie rozmiary, niezawodność, wszechstronność zastosowań i możliwości ładowania przez USB, powoduje, że jest on jednym z najlepszych mikrofonów krawatowych dostępnych na rynku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
SYNCO D1 to profesjonalny mikrofon typu shotgun o charakterystyce hiperkardioidalnej, którego stosunek sygnału do szumu (SNR) wynosi 78dB. Posiada ulepszoną, metalową konstrukcję CNC z mosiądzu i pozłacane złącze XLR. Wyposażony jest w wybieralny filtr górnoprzepustowy, który minimalizuje niepożądane szumy i dudnienia poniżej 180 Hz. Nadaje się do większości profesjonalnych kamer wideo, mikserów i urządzeń nagrywających, które dostarczają zasilanie typu Phantom 48 V, a także tych, które nie są w nie wyposażone, takich jak lustrzanki cyfrowe i komputer. SYNCO D1 Z pewnością zapewni dźwięk wysokiej jakości nagrywany zarówno w studiu, jak i w innych przestrzeniach.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Mikrofon kierunkowy SYNCO D30 to idealne narzędzie dla profesjonalistów, którzy stawiają na najwyższą jakość nagrywanego dźwięku i zależy im na pełnej, łatwej i szybkiej kontroli wykonywanej pracy. Mikrofon SYNCO D30 wyposażony jest w bezstopniowe pokrętło analogowej regulacji wzmocnienia sygnału, które zapewnia możliwość bezstopniowego, nieliniowego regulowania wzmocnienia sygnału w zakresie od -10dB do 15dB.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
SYNCO G1 A1 to uniwersalny, bezprzewodowy system mikrofonowy pracujący w paśmie 2,4 GHz, który wyróżnia się wyjątkowo małymi gabarytami, wszechstronnością i prostotą użycia. Nadajnik może działać zarówno jako samodzielny mikrofon typu "clip-on" lub zostać przymocowany do paska i współpracować z dodatkowym mikrofonem krawatowym. Podstawą transmisji sygnału audio w SYNCO G1 jest unikalny algorytm kodowania transmisji - SyncoderTM, który pozwala na precyzyjny odbiór sygnału między nadajnikiem a odbiornikiem. SYNCO G1 wyposażony jest w opcjonalny filtr górnoprzepustowy oraz kontrolę wzmocnienia sygnału, które umożliwiają poprawę jakości nagrywanego dźwięku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
SYNCO G1 A2 to zestaw składający się z 2 nadajników z wbudowanym mikrofonem i 1 odbiornika umożliwiających bezprzewodową wymianę sygnałów między urządzeniami oddalonymi maksymalnie o 50 metrów od siebie a litowe akumulatory gwarantują 5-godzinną pracę zestawu. SYNCO G1 A2 to świetny wybór do nagrywania 2-osobowych wywiadów, prezentacji i występów podczas których nieskrępowani kablami mówcy, mogą prowadzić swobodną rozmowę.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
SYNCO M1S to najlepszy wybór wśród mikrofonów do rejestracji dźwięku za pomocą smartfonów, aparatów kompaktowych oraz bezlusterkowych. Ultrakompaktowy mikrofon z systemem tłumienia wibracji, który zapewnia mobilnym twórcom wideo i dziennikarzom wyjątkową wygodę, łatwość użytkowania oraz doskonałą jakość dźwięku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
SYNCO M2S to nakamerowy mikrofon zaprojektowany do nagrywania głównie w plenerze, dzięki któremu zarejestrujesz najdrobniejszy szczegół, szybko odcinając niepożądane szumy otoczenia uzyskując najwyższej jakości dźwięk. SYNCO M2S wyposażony jest w wybieralny filtr górnoprzepustowy 100Hz, który po włączeniu minimalizuje niepożądane szumy i dudnienia pochodzące z otoczenia. Aby uzyskać jak najwięcej szczegółów nagrywanego dźwięku, współczynnik SNR skonfigurowany został na 76dB. Jego ważąca zaledwie 32 gramy metalowa konstrukcja, świetnie izoluje zakłócenia RF nie obciążając znacząco zestawu fotograficznego. Niewielkie zapotrzebowanie mikrofonu na energię umożliwia 4-dniową, ciągłą pracę przy zastosowaniu 1 baterii typu AAA.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
SYNCO MA38 to ramię mikrofonowe, które zostało zaprojektowane tak, aby Twój mikrofon zawsze był na swoim miejscu, gotowy do pracy. Dzięki elastycznej budowie w każdej chwili możesz zmienić kąt nachylenia mikrofonu, odchylić ramię w dowolnym kierunku lub przesunąć bliżej do ust, tak aby ustawić mikrofon w odpowiedniej pozycji. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, unikalna konstrukcja z zawieszanym ramieniem nożycowym i z wbudowanym 3 metrowym przewodem XLR sprawi, że praca z mikrofonem będzie wygodna, swobodna i komfortowa a Twój mikrofon będzie bezpiecznie, i stabilnie zamocowany.