Liczba produktów: 4
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Reduktor ogniskowej kompatybilny z teleskopami Edge HD o średnicy 11" i konstrukcji optycznej Schmidta-Cassegraina. Redukcja ogniskowej zwiększa pole widzenia sensora o 43% oraz minimalizuje winietowanie na pełnoklatkowych matrycach, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografowania galaktyk i mgławic.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Reduktor ogniskowej kompatybilny z teleskopami Edge HD o średnicy 14" i konstrukcji optycznej Schmidta-Cassegraina. Redukcja ogniskowej zwiększa pole widzenia sensora o 43% oraz minimalizuje winietowanie na pełnoklatkowych matrycach, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografowania galaktyk i mgławic.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Reduktor ogniskowej kompatybilny z teleskopami Edge HD o średnicy 8" i konstrukcji optycznej Schmidta-Cassegraina. Redukcja ogniskowej zwiększa pole widzenia sensora o 43% oraz minimalizuje winietowanie na pełnoklatkowych matrycach, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografowania galaktyk i mgławic.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Uniwersalny reduktor ogniskowej zwiększający światłosiłę teleskopów o konstrukcji Schmidta-Cassegraina z f/10 na f/6.3 oraz z f/11 na f/7, dzięki czemu można uzyskać dwa instrumenty optyczne znacznie różniące się właściwościami optycznymi. Instalacja reduktora nie wymaga narzędzi i przebiega bardzo sprawnie.