
Kolumna centralna przeznaczona do statywów Manfrotto serii 190. Wyposażona w półkulę umożliwiającą zamocowanie głowicy z gwintem mocowania 3/8 cala.
Cechy kolumny
Wykonana z aluminium
Kolumna została w całości wykonana z aluminium co zapewnia jej wysoką wytrzymałość. Maksymalne obciążenie wynosi 5 kg. Jej waga, wynosząca tylko 455 g w niezznacznym stopniu zwiększa wagę statywu.
Długość 40.4 cm
Długość kolumny to ponad 40 cm. Pozwala to na znaczne zwiększenie całkowitej wysokości statywu.
Poziomnica sprytusowa
Zastosowanie poziomnicy spirytusowej w kolumnie ułatwia dokładne ostawienie poziomu nóg lub kadru w przypadku korzystania z głowic bez poziomnic.
Śruba z gwintem 3/8 cala
Kolumna została wyposażona w półkulę z gwintem 3/8 cala. Pozwala to na zamontowanie wszystkich głowic Manfrotto lub głowic innych firm wyposażonych w gwint 3/8 cala.
Kolumna centralna przeznaczona do statywów Manfrotto serii 190. Wyposażona w półkulę umożliwiającą zamocowanie głowicy z gwintem mocowania 3/8 cala.