Liczba produktów: 0
Nie znaleziono ofert spełniających zadane kryteria.
Usuń wybór z niektórych filtrów lub wyłącz wszystkie.

Najczęściej kupowane

Aparaty cyfrowe Samsung to cała gama produktów, skierowanych do najbardziej wymagających użytkowników. Wśród dostępnego u producenta asortymentu znajdują się, m.in nowoczesne aparaty kompaktowe z serii NX oraz profesjonalne lustrzanki. Sprzęt fotograficzny Samsunga od lat cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników, zmierzających do osiągnięcia jak najlepszej jakości obrazów przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii.

Do niedawna flagowym produktem był kompakt z wymienną optyką – NX200, wykorzystujący najnowsze osiągnięcia technologii zamknięte w eleganckiej obudowie. Aparat cyfrowy Samsung to model z przejrzystym panelem obsługi, a jednocześnie oferującym użytkownikowi wysokie parametry pracy. Niebywałą wydajność gwarantuje czuła matryca o rozdzielczości 20,3 MP oraz szybki AF, dzięki któremu można fotografować ruchome obiekty z zaskakującą precyzją i z prędkością 7 kl./s. Aparat został dodatkowo wyposażony w wyświetlacz VGA AMOLED o przekątnej 3cale oraz funkcję filmowania w rozdzielczości Full HD.

Nowym liderem w segmencie aparatów z wymienną optyką jest następca NX200 – utrzymany w stylu retro – NX300. Model otrzymał prestiżową nagrodę EISA 2013-2014 i został wyposażony w najnowsze zdobycze technologii. Posiada czułą matrycę, pozwalającą na pracę aparatu w zakresie czułości ISO od 100 do 25600 oraz wydajny procesor DRIMe IV, który umożliwia szybkie przetwarzanie obrazu i przyczynia się do uzyskiwania wysokiej jakości zdjęć w każdych warunkach. Aparat fotograficzny Samsung NX300 to także idealny sprzęt do nagrywania filmów w standardzie Full HD. Model sprzedawany jest z wymiennym obiektywem 18-55 mm oraz lampą błyskową SEF-8A.

Nie zapominając o fanach kieszonkowych modeli, producent zaprojektował obecnie jeden z popularniejszych modeli na rynku – WB800F. Aparat posiada wydajny obiektyw i zoom, umożliwiający 21-krotne przybliżenie kadru. Stylowy kompakt sprawdzi się podczas aktywnego wypoczynku, a także w trakcie rodzinnych uroczystości, zapewniając wysoką jakość obrazu i łatwość obsługi w każdym momencie. Ergonomiczny sprzęt został wyposażony w matrycę BSI CMOS oraz innowacyjną technologię Smart Camera, ułatwiającą bezprzewodową komunikację aparatu z innymi urządzeniami. Ponadto aparat fotograficzny Samsung posiada dotykowy ekran LCD i umożliwia filmowanie w standardzie Full HD z prędkością 30 kl/s.

Aparaty cyfrowe Samsung są nieustannie udoskonalane, tak by spełniały nawet najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników. Standardowe kompakty oraz kompakty z wymienną optyką to flagowy asortyment producenta, który powinien przypaść do gustu, zarówno amatorom jak i profesjonalistom. Oddając Państwu do użytku aparaty fotograficzne Samsung, mamy nadzieję, że staną się one niezastąpionym sprzętem na każdą okazję.