Cyfrowe.pl

Sony

Korzyści dla Klientów:

  • Gwarancja profesjonalnego doradztwa
  • Lepsza dostępność sprzętu
  • Konkurencyjna oferta cenowa
  • Pewne zakupy u autoryzowanego sprzedawcy
  • Możliwość wypożyczania wybranych modeli sprzętu
  • Dedykowane akcje promocyjne

Sony – bezlusterkowce na miarę XXI wieku

Sony Corporation (Sonī Kabushiki Kaisha) to japońska korporacja o zasięgu międzynarodowym z siedzibą w Kōnan, Minato, która została założona 7 maja 1946 roku przez inżyniera Masaru Ibukę i fizyka Akio Moritę.

Sony to czołowy producent aparatów i sprzętu fotograficznego na świecie, będący jednym z trzech najpotężniejszych rynkowych producentów. Nieustannie rozszerzana oferta aparatów, obiektywów i akcesoriów fotograficznych jest odpowiedzią na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i amatorów fotografii.

Nie tylko aparaty i obiektywy – video i elektronika użytkowa

Od ponad 40 lat firma Sony rozwija swoje portfolio wprowadzając na rynek kolejne innowacyjne produkty. Począwszy od pierwszej matrycy masowo produkowanej przez Sony w latach 70, przez pierwszy aparat elektroniczny Sony Mavica w latach 80., aż do debiutu aparatu Sony „Cyber-shot” wyposażonego w 1,8-calowy ciekłokrystaliczny ekran umieszczony z tyłu korpusu, w latach 90. Rewolucyjnym produktem Sony, a zarazem jednym z najważniejszych wydarzeń epoki była premiera aparatu bez lustra, operującego w formacie pełnej klatki – Sony Alpha 7. Od wprowadzenia tego produktu minęła niemal dekada, a aparat, który stał się standardem fotografii profesjonalnej doczekał się swoich godnych i ulepszonych następców.

Pełnoklatkowe bezlusterkowce Sony Alfa

W portfolio firmy znajdziemy pełnoklatkowe aparaty fotograficzne z wymienną optyką. Mowa o bezlusterkowcach Sony Alfa, np. Sony A7 III, Alfa7rIV, Alfa7sll, Sony 9II oraz wiele innych. W tej serii aparatów powstały m.in. aparaty dedykowane do filmowania z literą „S” w nazwie, np. Sony A7 S. Literą „R” natomiast określa się modele z bogatszą w piksele matrycą, np. Sony A7R, polecane do fotografii studyjnej, komercyjnej, produktowej i zdjęć architektury oraz innych dziedzin, gdzie detal oraz rozmiar matrycy mają szczególne znaczenie. Bezlusterkowce Sony to obecnie bestsellery, jeśli chodzi o branżę ślubną, wykorzystywane przez fotografów ślubnych i operatorów filmowych.

Sony E – najlepsze bezlusterkowce do filmowania w 4K

Wśród modeli z matrycą APS–C Sony może pochwalić się całą serią aparatów fotograficznych typu premium, np. Sony A6400 i bardziej przystępnymi cenowo Sony A6300. Polecane zwłaszcza do filmowania w 4K znajdują zastosowanie zarówno w profesjonalnym jak i amatorskim video.

Obiektywy Sony FE i Sony E

W ofercie znajduje się też szeroki wybór obiektywów stałoogniskowych i zmiennoogniskowych a wśród nich niezawodna seria GMaster i ponad 25 obiektywów z optyką Sony / ZEISS.

Sony – ceny i promocje

Oprócz bezlusterkowców Cyfrowe.pl posiada szeroką ofertę kompaktów Sony, w której znajdują się zarówno kieszonkowe kompakty premium, np. Sony RX100 (cała seria) – doskonały aparat na wakacje; kompakty z mega zoomem (seria Sony RX10), np. do fotografowania dzikich zwierząt i sportu, a także niezbędne akcesoria fotograficzne, takie jak lampy błyskowe, karty pamięci, akumulatory oraz torby i plecaki fotograficzne. Wszystko, co potrzebne, aby robić piękne zdjęcia.

W ofercie sklepu internetowego Cyfrowe.pl znajdziemy również profesjonalne kamery video FS7II i wiele innych, rekordery a także amatorskie kamery Sony Handycam HDR lub FDR. Dostępne są również oryginalne akcesoria Sony takie jak rejestratory dźwięku, szybkie karty pamięci Sony XQD oraz mikrofony kompatybilne z każdym aparatem / kamerą Sony.

Nasze autoryzacje: