Cyfrowe.pl

Panasonic

Korzyści dla Klientów:

  • Wyjątkowa obsługa – doradztwo specjalistów
  • Pełna i aktualna oferta sprzętu marki Panasonic
  • Dostęp do produktów nie wprowadzonych do powszechnej dystrybucji
  • Możliwość wypożyczenia i testowania wybranych produktów
  • Konkurencyjna oferta cenowa
  • Bezpłatne warsztaty i prezentacje sprzętu w naszych salonach

Polecamy

Promocje i rekomendacje Panasonic

2 729
Wysyłamy w 24h
2 099
Wysyłamy w 24h

Najczęściej kupowane

2 259
Na zamówienie
3 399
Na zamówienie
4 180
Na zamówienie

Nowości Panasonic

9 499
Przedsprzedaż

W strefie aparatów i obiektywów Panasonic znajdziesz sprzęt producenta, który swoje doświadczenie w produkcji elektroniki skutecznie wykorzystuje także w segmencie urządzeń foto-wideo. Dzięki aparatom i obiektywom Panasonic możesz z łatwością tworzyć materiały wideo na kinowym poziomie. Modele aparatów Panasonica łączą w sobie mobilność, ekstremalną wydajność i doskonałą jakość obrazowania, tak aby zawsze zachwycać zdumiewającą jakością obrazu.

Superzoomy Panasonic - aparaty do każdego zadania

W ofercie aparatów Panasonica można znaleźć wiele różnych modeli. Wśród nich ciekawą propozycję stanowią tzw. superzoomy, które oferują ultra szeroki zakres ogniskowych. Modele takie jak np. Panasonic Lumix DC-FZ82 zapewniają aż 60-krotny zoom optyczny. Oznacza to, że taki aparat kompaktowy z dużym zoomem umożliwia robienie zarówno ujęć szerokokątnych, jak i z bardzo dużym powiększeniem. Sprawdzi się więc do fotografii krajobrazowej i przyrodniczej.

Zaawansowane aparaty kompaktowe Panasonic

Wśród amatorów fotografowania i filmowania bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zaawansowane kompakty. Takie sprzęty są ciekawym kompromisem pomiędzy smartfonami, przekraczając dalece ich możliwości, a bezlusterkowcami, w przeciwieństwie do których nie wymagają dokupowania obiektywów. Panasonik oferuje takie kieszonkowe aparaty cyfrowe, które w małej obudowie zapewniają np. filmowanie w 4K, 1-calową matrycę MOS czy obiektywy Leica.

Aparaty Micro 4/3 Panasonica

Sprzęt fotograficzny Panasonica odpowiada za rozwój systemu Micro 4/3, a tym samym popularyzację aparatów bezlusterkowych. System Micro 4/3 to świetny kompromis dla tych, którzy poszukują nieco tańszego sprzętu, ale zachowującego świetną wydajność i pełną funkcjonalność profesjonalnych aparatów bez lustra. Panasonici z serii Lumix DMC-G wyróżniają się bardzo ergonomiczną konstrukcją i często są wybierane przez makrofotografów, fotografów prasowych czy przyrodniczych lub sportowych.

Panasonic 4K Photo - zdjęcia z filmów 4K

Aparaty Panasonic oferują unikatową funkcję, która pozwala na przechwytywanie klatek filmów 4K w formie zdjęć. To daje tak naprawdę dostęp do trybu zdjęć seryjnych działającego z prędkością 30 kl./s. Takie rejestrowanie świata pozwala na łatwe uchwycenie decydującego momentu i zdobycie kluczowej klatki. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich fotografów, którzy obrazują bardzo dynamiczne sceny - fotografów przyrodniczych, sportowych, reporterów, ślubnych, ulicznych czy fotografów dzieci.

Pełnoklatkowe bezlusterkowce Panasonic - seria S

Panasonic S to seria pełnoklatkowych bezlusterkowców, które zostały opracowane zarówno dla fotografów, jak i filmowców. Oferują świetne matryce Full Frame z technologią Dual Native ISO. Aparatu Panasonik Lumix S dają dostęp do zaawansowanych funkcji filmowych, które dotychczas były zarezerwowane dla profesjonalnych kamer wideo. Wśród nich można znaleźć np. filmowanie w jakości 10-bit, funkcje V-Log i V-Gamut czy stabilizację obrazu Dual I.S. 2.

Kamery Panasonic dla amatorów

Jeśli poszukujesz prostej kamery, która umożliwi Ci zapisywanie najpiękniejszych chwil Twojej rodziny, a jednocześnie przewyższa możliwościami smartfony, to kamera Panasonik będzie świetnym rozwiązaniem. Małe, poręczne i ergonomiczne kamery cyfrowe Panasonica zapewnią Ci znakomitą mobilność i wydajność. Intuicyjna obsługa umożliwia uchwycenie każdego wspaniałego momentu i uzyskanie świetnej jakości nawet początkującym operatorom.

Kamery Panasonic dla profesjonalistów

Jeśli chcesz stworzyć kinowy obraz i podbić serca widzów, to sięgnij po profesjonalną kamerę Panasonic. W ofercie tego producenta znajdziesz znakomite urządzenia adresowane do zawodowców. Kamery Panasonica oferują znakomite obiektywy opracowane wraz z Leica. Możesz także sięgnąć po modułową kamerę DC-BGH1, która pozwala na rozbudowanie jej o obiektywy i dodatkowe akcesoria, tak aby dopasować sprzęt idealnie do realizowanych ujęć.

Obiektywy Panasonic L - obiektywy do bezlusterkowców

Obiektywy z mocowaniem L to optyka opracowana wspólnie przez producentów aparatów Panasonic i Leica. Dzięki doświadczeniu kultowej niemieckiej firmy, możliwe jest wyprodukowanie obiektywów, które zachwycają rozdzielczością, ostrością i minimalizowaniem wad optycznych. W ofercie Panasonika znajdziesz zarówno obiektywy szerokokątne, jak i tele. Producenci sprzętu fotograficznego Panasonic i Leica tworzą wspólnie także obiektywy dla filmowców. Niezależnie więc czy używasz aparatów Panasonic Lumix czy kamer cyfrowych tego producenta, z łatwością dobierzesz świetny obiektyw.

Akumulatory Panasonic - do aparatów i baterie AA

Panasonic to producent, który zdobył uznanie wśród fotografów i filmowców nie tylko za sprawą lustrzanek, kompaktów i bezlusterkowców. To także świetny wytwórca baterii AA. W ofercie posiada uznane przez profesjonalistów na całym świecie akumulatorki AA z serii Eneloop. Jeśli więc poszukujesz baterii do lampy błyskowej czy innego sprzętu, Panasonic Eneloop zapewnią Ci zdumiewającą wydajność i szybkie ładowanie.

Nasze autoryzacje: