Cyfrowe.pl

OM System

Korzyści dla Klientów:

  • Możliwość wypożyczenia i testowania wybranych produktów
  • Pełna i aktualna oferta produktów marki OM System
  • Gwarancja doradztwa specjalistów
  • Pewne zakupy u autoryzowanego dealera
  • Udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach i dniach otwartych
  • Konkurencyjna oferta cenowa

Poznaj serie produktów OM System

Polecamy

Promocje i rekomendacje OM System

3 499
4 090 zł
Wysyłamy w 24h
449
499 zł
Wysyłamy w 24h
1 439
1 599 zł
Wysyłamy w 24h

OM SYSTEM to firma, którą doskonale znasz i uwielbiasz.

Po 85 latach od wypuszczenia na rynek pierwszego aparatu Olympus firma Olympus Corporation przekształciła się w OM System. Produkty, które wyprodukowane zostały przed zmianą nazwy, nadal widnieją jako Olympus, jednak wszystkie nowości znajdziesz już pod nazwą OM System.

OM SYSTEM wyznaje takie wartości jak:

  • rozwój technologii obrazowania,
  • dostarczenie klientom nowych możliwości,
  • dbałość o dotychczasowe dziedzictwo firmy Olympus,
  • dostarczanie kompaktowego sprzętu najwyższej jakości.

Zaufaj OM SYSTEM i pozwól się oczarować.

Aparaty Om System – ponad 100 lat zaawansowanej technologii

Om System karierę w świecie optyki zaczynał od produkowania urządzeń medycznych oraz mikroskopów. To ogromne doświadczenie z dziedziny optyki zapoczątkowało produkcję i wprowadzenie na rynek aparatów fotograficznych i obiektywów, które dziś są bestsellerami sprzedaży.

Firma Om System powstała dokładnie 12 października 1919 roku jako przedsiębiorstwo naukowe Takachiho Seisakusho. Jego założycielami byli prawnicy Takeshi Yamashita i Shintaro Terada. Dwa lata później nazwa firmy została zmieniona na Olympus. Nazwa ta funkcjonowała przez stulecie, aż w końcu w 2022 ponownie została zmieniona i dziś znamy jej produkty pod nazwą OM System. W swoje karierze OM System wprowadził wiele rewolucyjnych rozwiązań z dziedziny fotografii i tworzenia aparatów fotograficznych.

Obiektywy Zuiko i system micro 4/3 (m43) – największe dokonania marki

Marka OM System jako jedna z pierwszych na świecie zaproponowała swoim klientom tzw. bezlusterkowce, zwiastując tym samym rychły koniec ery lustrzanek. Oferta aparatów fotograficznych marki OM System opiera się dziś na systemie bezlusterkowców z mocowaniem micro 4/3, które jest oryginalnym rozwiązaniem, niespotykanym w modelach innych koncernów, takich jak Nikon czy Canon.

Bezlusterkowce OM System zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

OM System OM-1 docenią profesjonaliści, którzy wymagają od swojego sprzętu pracy na wysokim poziomie. Natomiast OM-5 sprawdzi się doskonale w rękach amatorów i osób początkujących, jednocześnie zapewniając świetną jakość obrazu i bezproblemową pracę.

Aparaty z matrycą micro 4/3 mają niewielkich rozmiarów, lekkie body, które współpracując z obiektywami m.Zuiko dają profesjonalną jakość zdjęć. Wyposażone w uszczelnienia przeciwko złej pogodzie, będą świetnym kompanem każdej podróży i sesji w plenerze. Sprawdzają się także w fotografii architektury, krajobrazu, w fotografii macro, portretowej czy w warunkach o słabym oświetleniu.

Aparaty wodoodporne i lornetki

W ofercie sklepu Cyfrowe.pl znajdziemy też sprzęt do zadań specjalnych, np. serię aparatów kompaktowych OM System Tough, której możemy użyć do filmowania na śniegu oraz pod wodą. Cała seria Tough, np. Olympus TG 6 to aparaty kompaktowe dobre także dla dzieci, jako prezent na komunię itp. okazje (z uwagi na wysoką odporność na upadki).

Doświadczenie w tworzeniu perfekcyjnej optyki widać też w ofercie lornetek OM System. W sklepie Cyfrowe.pl zamówić można m.in. uniwersalne lornetki turystyczne z powiększeniem 8x42 oraz specjalistyczne, np. porropryzmatyczne lornetki żeglarskie, wypełnione azotem, a więc również wodoszczelne.

Zamów on-line lub stacjonarnie

Cyfrowe.pl posiada szeroką ofertę produktów OM System, w której znajdują się bezlusterkowce oraz obiektywy do lustrzanek i bezlusterkowców. Szeroka oferta aparatów z serii OM-D oraz PEN i obiektywów do bezlusterkowców M.Zuiko gwarantuje trafny wybór i dopasowanie aparatu fotograficznego do własnych, indywidualnych potrzeb. Do każdego kupionego zestawu oferujemy także oryginalne torby i plecaki fotograficzne Olympus, a także akcesoria takie jak zamienniki baterii oraz karty pamięci czy lampy błyskowe.

Nasze autoryzacje: