Cyfrowe.pl

DJI

Korzyści dla Klientów:

  • Wyjątkowa obsługa – doradztwo specjalistów
  • Pełna i aktualna oferta sprzętu marki DJI
  • Możliwość wypożyczenia i testowania wybranych produktów
  • Konkurencyjna oferta cenowa
  • Bezpłatne warsztaty i prezentacje sprzętu w naszych salonach

Polecamy

Promocje i rekomendacje DJI

9 849
Wysyłamy w 24h
3 099
Wysyłamy w 24h
699
749 zł
Wysyłamy w 24h
699
749 zł
Wysyłamy w 24h

DJI to uznany wśród profesjonalistów producent dronów, kamer, kamer sportowych, stabilizatorów czy gimbali. Dodatkowo do swoich sprzętów oferuje szereg akcesoriów, które umożliwiają rozbudowywanie ich funkcjonalności. Drony DJI są jednymi z najpopularniejszych na świecie i wyznaczają standardy w branży. Zajrzyj więc do strefy DJI, aby odkryć możliwości wykonywanie zdumiewających ujęć powietrznych i niezwykle płynnych filmów.

Dron DJI dla amatorów

Oferta dronów DJI obejmuje zarówno amatorskie, jak i profesjonalne modele. Amatorzy latania rozpoczynający dopiero przygodę w przestworzach mogą sięgnąć po drona dla początkujących takiego jak np. DJI Tello czy DJI Mini SE. Takie quadrocoptery oferują samouczki, które umożliwiają postawienie pierwszych kroków w przestworzach. To także świetna propozycja dla dzieci i młodzieży, które chciałyby zacząć zabawę z dronami.

Mały dron DJI do filmowania i fotografowania

Ciekawym kompromisem pomiędzy profesjonalnymi dronami a tymi przeznaczonymi dla amatorów są małe jednostki latające, takie jak np. DJI Mini 2. Mają one kompaktowe rozmiary, które pozwalają na zachowanie mobilności i łatwą zmianę lokalizacji, tak aby móc latać wszędzie tam, gdzie potrzebujesz zrealizować świetne ujęcia. Możesz schować takie małego drona do torby lub plecaka i mieć go zawsze pod ręką jako uzupełnienie np. fotografii ślubnej.

DJI Mavic Air 2 - filmowanie z powietrza w 4K

Jednym z najpopularniejszych modeli dronów DJI jest DJI Mavic Air 2. Ten model zapewnia szereg zaawansowanych funkcji, wśród których można wymienić przede wszystkim nagrywanie w jakości 4K z 60 kl./s, 3-osiową stabilizację kamery, matrycę 1/2’’ CMOS, transmisję wideo do 6 km 1080p itp. To także dron z długim czasem lotu wynoszącym 34 minuty. DJI Mavic Air 2 umożliwia więc realizowanie zarówno świetny filmów z lotu ptaka, jak i fotografii powietrznej.

Profesjonalne drony z kamerą

Najbardziej wymagający użytkownicy, którzy profesjonalnie zajmują się wideo i filmowaniem z powietrza mogą zasiąść za sterami zaawansowanych dronów DJI takich jak np. DJI Mavic 3 czy DJI Inspire 2. To drony z kamerą 5K lub wymiennymi kamerami Zenmuse. Zapewniają zdumiewającą jakość obrazowania, którą dodatkowo można dostosowywać do własnych potrzeb poprzez stosowanie obiektywów do dronów z różnymi ogniskowymi. Czas lotu takich quadrocopterów wynosi do 46 minut.

DJI Care Refresh - zwiększona ochrona Twojego sprzętu

Jeśli potrzebujesz dodatkowej gwarancji na drona, to skorzystaj z ochrony DJI Care Refresh. Wykupując dostęp do tej usługi zyskasz prawo do dwukrotnej wymiany zepsutego sprzętu. Wystarczy uiścić drobną opłatę, która jest dużo niższa niż niekiedy naprawy bądź zakup nowego sprzętu, aby móc po krótkim czasie cieszyć się kolejnymi lotami czy nagraniami. Możesz skorzystać z ochrony na okres 1 roku lub 2, tak aby zachować spokój podczas różnych zdarzeń losowych z dronem. DJI Care Refresh obejmuje także zdarzenia z winy użytkownika sprzętu.

Gimbale DJI i systemy stabilizacji

DJI słynie nie tylko z produkcji doskonałych dronów i kamer sportowych, ale także niezwykle wydajnych gimbali i systemów stabilizacji. Wśród nich można znaleźć sprzęty z serii DJI Ronin, która pozwala na tworzenie płynnych ujęć i uzyskiwanie ciekawych efektów. W ofercie dostępne są zarówno gimbale do smartfonów, jak i profesjonalnych kamer oraz bezlusterkowców. Możliwa jest ich rozbudowa o dodatkowe akcesoria dla operatorów, tak aby stworzyć profesjonalny sprzęt wideo.

Kamera sportowa DJI Osmo Action

Świat jest obecnie niezwykle dynamiczny i możliwość łatwego dostosowywania treści do zmieniających się technologii i gustu odbiorców jest kluczowa. Dlatego podczas realizacji ekstremalnych ujęć świetnie sprawdzają się kamery sportowe DJI Osmo Action o modułowej konstrukcji. Dzięki niej możesz z łatwością dopasować kamerę ekstremalną do swojego stylu życia. Vlogowanie stanie się niezwykle łatwym i wciągającym zajęciem.

Akcesoria do dronów, stabilizatorów i kamer sportowych

Strefa DJI Polska w Cyfrowe zawiera nie tylko znakomite modele dronów, stabilizatorów, gimbali czy kamer sportowych tego producenta. To także szereg akcesoriów i części zamiennych, które umożliwiają zachowanie pełnej wydajności przez cały okres eksploatacji urządzeń. Wśród nich znajdziesz m.in. oryginalne zapasowe śmigła do dronów, inteligentne akumulatory, sterowniki lotu, kontrolery do dronów, nadajniki pilotów, filtry optyczne do dronów, hub do baterii DJI czy osłony gimbala FPV oraz osłony śmigieł.

Akcesoria do filmowania i fotografowania smartfonem od DJI

Sprzęt DJI ułatwia fotografowanie i filmowanie smartfonem, sprawiając, że Twoje urządzenie mobilne stanie się profesjonalnym sprzętem dla vlogerów czy twórców innych treści. Przede wszystkim możesz skorzystać z małego, mobilnego stabilizatora DJI Osmo Mobile, który gwarantuje płynne ujęcia. Jego składana, zminiaturyzowana konstrukcja sprawia, że możesz go mieć zawsze przy sobie, tak aby sięgać po niego swobodnie np. podczas realizowania vloga podróżniczego.

Nasze autoryzacje: