Cyfrowe.pl

Canon Pro Partner

Korzyści dla Klientów:

  • Pełna oferta i lepsza dostępność produktów marki Canon
  • Autoryzowana sprzedaż wybranych aparatów Canon
  • Bezpłatne warsztaty i szkolenia
  • Możliwość testowania produktów
  • Doradztwo przeszkolonego personelu
Czytaj więcej

Poznaj serie produktów Canon:

Polecamy

Promocje i rekomendacje Canon

5 299
5 999 zł
Wysyłamy w 24h
13 999
14 999 zł
Wysyłamy w 24h
3 799
Wysyłamy w 24h
1 419
Wysyłamy w 24h

Najczęściej kupowane

5 140
5 419 zł
Wysyłamy w 24h
7 639
8 009 zł
Na zamówienie
10 999
11 499 zł
Wysyłamy w 24h
1 419
Wysyłamy w 24h
1 365
Wysyłamy w 24h
669
Wysyłamy w 24h

Nowości Canon

Obiektywy i aparaty Canon - wszystko czego może potrzebować fotograf!

Canon to marka fotograficzna, która ma swoją siedzibę w mieście Oto. powstała w 1933 roku w Japonii i od tego czasu stara się zapewnić swoim użytkownikom niezawodny sprzęt fotograficzny. Dziś to jeden z niekwestionowanych liderów na rynku aparatów i optyki.

Oferta aparatów firmy jest niezwykle szeroka i można w niej znaleźć zarówno aparaty dla amatora, jak i profesjonalisty. Kompakty, lustrzanki, bezlusterkowce, kamery i masa akcesoriów w postaci obiektywów, pokrowców, filtrów, akumulatorów pozwolą stworzyć idealnie dobrany zestaw spełniający konkretne potrzeby!

Bezlusterkowiec dla amatora - Canon M50

Choć przez wiele lat firma tworzyła głównie lustrzanki, to w ostatnich latach do oferty dołączono również aparaty bezlusterkowe. Popularne bezlusterkowce zdobyły serca klientów, a wśród najpopularniejszych modeli można wymienić między innymi Canon M50.

Jest to mały aparat, który idealnie sprawdza się w podróży czy podczas codziennego spaceru. Ma on szereg przydatnych funkcji i rozwiązań znanych z bardziej zaawansowanych lustrzanek. Możliwość zmiany obiektywów oraz duża fizyczna wielkość matrycy zapewniają ogrom możliwości. Dzięki prostocie obsługi, zaawansowanym funkcjom, wysokiej jakości i niskiej cenie jest on również chętnie wybierany przez amatorów zaczynających przygodę z filmowaniem i fotografią. Aparat ten doczekał się ulepszonej wersji nazwanej Canon M50 Mark II, którego dodatkowe funkcje powinni docenić zwłaszcza vlogerzy i twórcy wideo.

Canon EOS R - rewolucyjny bezlusterkowiec

Firma z Oto nie zapomniała o profesjonalistach i bardziej zaawansowanych miłośnikach fotografii. W 2019 roku zaprezentowano nowy, pełnoklatkowy aparat Canon R.

Aparat ten był pierwszym bezlusterkowcem wyposażonym w pełnoklatkową matrycę. Choć Canon EOS R był początkowo niedoceniany, z czasem stał się jednym z najpopularniejszych aparatów na rynku. Z czasem pokazano również kolejne bezlusterkowce takie jak: Canon EOS RP, który przeznaczony jest dla podróżników i amatorów, czy zaawansowane modele dla profesjonalistów jak EOS R3, EOS R6 i EOS R5. Cała seria Canon EOS R jest bardzo często wykorzystywana nie tylko do tworzenia fotografii, ale również filmów.

Drukarka Canon Pixma, Seplhy i imagePROGRAF

Aparaty to jednak wyłącznie część tej marki. Producent ten tworzy kompletne rozwiązanie, które ma umożliwić nie tylko zrobienie fotografii, ale także jej wydruk. Można powiedzieć, że Canon pozwala przejść całą drogę - od zrobienia zdjęcia, po zawieszenie go na ścianie.

Dla użytkowników domowych i biurowych producent ten stworzył linię Canon Pixma. Pixma to połączenie drukarki domowej, czy też biurowej, z funkcjami pozwalającymi na wydruk zdjęć.

Osoby, które skupiają się wyłącznie na wydruku fotografii powinny zwrócić swoją uwagę na serię Canon imagePROGRAF. Wśród jej przedstawicieli można spotkać nie tylko profesjonalne drukarki do zdjęć, ale także zaawansowane plotery.

Ciekawostką jest również Canon Selphy - to zarówno drukarki jak i aparaty działające na zasadzie termosublimacji. Drukarki Canon Selphy pozwalają na wydruk wysokiej jakości zdjęć w domu lub podróży.

Nasze autoryzacje: