Liczba produktów: 26
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zapraszamy na warsztaty z cyklu Sony Wedding Roadshow, gdzie poznasz tajniki pracy z parą, rozbudujesz swoje portfolio oraz przetestujesz najnowsze produkty Sony. Warsztaty obejmują część praktyczną w plenerze z udziałem pary oraz teoretyczną, podczas której prowadzący Karolina i Adam z Time of Joy, opowiedzą o swoim unikalnym podejściu do fotografii ślubnej oraz innych aspektach swojej twórczości i pracy. Poznasz odpowiedzi na pytania, jakie obiektywy i ustawienia aparatu są najlepsze do tego typu fotografii. Podczas części praktycznej będziecie mieli możliwość bezpłatnego wypożyczenia aparatów i obiektywów Sony oraz konsultacji z ekspertami, którzy doradzą Ci, jaki sprzęt wybrać. Uczestnicy mogą również skorzystać z dedykowanej oferty na wybrane modele aparatów i obiektywów, idealnie dostosowanej do potrzeb fotografów ślubnych.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się komponować piękne kadry oraz otrzymasz receptę na to, jak robić dobre zdjęcia w najczęstszych sytuacjach: portret, plener, architektura, ruch lub zdjęcia nocne.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Ten kurs jest dla każdego, kto chce rozpocząć pracę z programem Final Cut Pro lub już pracuje na tym programie do montowania filmów, ale chce podszkolić swój warsztat, uporządkować swoją wiedzę lub polepszyć umiejętności z obsługi wybranych obszarów tego programu. Wbrew pozorom Final Cut Pro posiada wiele przydatnych funkcji, które często nie są widoczne i wiele osób nie wie o ich istnieniu. Zdecyduj się na kurs i przekonaj się, jak łatwy może być montaż filmów! 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić interesujące zdjęcia tu i teraz, jak zrobić idealne selfie, jak zrobić doskonałe zdjęcia z wakacji niczym z aparatu oraz wiele innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii mobilnej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wybierz się w podróż z Szymonem Brodziakiem, wielokrotnie nagradzanym mistrzem fotografii czarno-białej. Zobacz, jak Szymon realizuje autorską sesję zdjęciową i dzieli się swoim 25-letnim doświadczeniem. Decydując się na kurs online, zyskujesz ogromną dawkę wiedzy niezbędnej do twórczego rozwoju, 12-miesięczny dostęp do kursu, zaproszenie do inspirującej grupy na FB oraz wiele innych wartościowych rzeczy! 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
3. edycja festiwalu foto-video ŚwiatłoSiła zbliża się wielkimi krokami, a my przygotowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego! Fantastyczny gość specjalny - Joe McNally, który wyruszy w podróż ze Stanów Zjednoczonych do Polski specjalnie na zaproszenie Cyfrowe.pl. To inspirujące spotkanie pozwoli Ci zanurzyć się w profesjonalną fotografię na światowym poziomie. Zapisz się na to wyjątkowe wydarzenie, którego tematem będzie: Twórz mistrzowskie zdjęcia - Jak skutecznie i szybko pracować w terenie z kompaktowym oświetleniem i pracuj z zawodowymi modelkami pod okiem jednej z największych światowych ikon fotograficznych! Podczas warsztatów uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, otrzymasz cenne wskazówki i rady. Dodatkowo każdy uczestnik wydarzenia otrzyma certyfikat. To będzie jedyne takie wydarzenie w Polsce. Drugiej takiej okazji może już nie być!
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zapisz się na kurs, którego prowadzącym jest Dawid Mazur i naucz się profesjonalnej obróbki wykorzystując program Capture One oraz Adobe Photoshop. Na kursie dowiesz się jak obrabiać zdjęcia z różnych dziedzin fotografii, by uzyskać pożądany efekt. Przed Tobą prawie 17 godzin przydatnej wiedzy, dziesiątki przykładów i natychmiastowy dostęp bez ograniczeń. Wznieś swoją fotografię na wyższy poziom i nadaj swoim zdjęciom niepowtarzalnego klimatu dzięki obróbce. Kurs odbywa się w formie filmów oraz materiałów szkoleniowych, do których masz bezterminowy dostęp.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Zapisz się na kurs, którego prowadzącym jest Dawid Mazur i naucz się pracy ze światłem błyskowym. Na kursie dowiesz się, jak sprawić, by Twoje zdjęcia były atrakcyjne oraz jak wykorzystywać światło błyskowe, by uzyskać pożądany efekt. Przed Tobą 8 godzin przydatnej wiedzy oraz natychmiastowy dostęp bez ograniczeń. Wznieś swoją fotografię na wyższy poziom i nadaj swoim zdjęciom niepowtarzalnego klimatu dzięki obróbce. Kurs odbywa się w formie filmów oraz materiałów szkoleniowych, do których masz bezterminowy dostęp.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Ten kurs jest dla każdego, kto chce rozpocząć pracę z programem iMovie lub już pracuje na tym programie do montowania filmów, ale chce podszkolić swój warsztat, uporządkować swoją wiedzę lub polepszyć umiejętności z obsługi wybranych obszarów tego programu. Wraz z zakupem otrzymujesz dożywotni dostęp do aktualnych oraz przyszłych materiałów. Ponadto kursanci będą mieli dostęp do zamkniętej społeczności na Discord. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chcesz nauczyć się fotografii mobilnej? Marzą Ci się czarujące zdjęcia z wakacji, ale nie chcesz dźwigać ze sobą ciężkiego aparatu? Pragniesz nauczyć się robić świetne zdjęcia sobie lub komuś innemu przy użyciu tego, co masz zawsze pod ręką? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie, ten kurs jest dla Ciebie! Na kursie dowiesz się jak wykorzystać pełny potencjał swojego telefonu oraz jak zrobić piękne zdjęcia niczym z profesjonalnego aparatu. Wszystko to odbywa się w formie filmów oraz materiałów ćwiczeniowych, do których masz bezterminowy dostęp. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Chcesz edytować swoje zdjęcia szybko, profesjonalnie i efektywnie? Pragniesz mieć absolutną kontrolę nad swoimi edycjami? Dążysz do odnalezienia swojego oryginalnego stylu? Chcesz nauczyć się obsługi programu Lightroom od A do Z i poznać jego tajniki? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie, ten kurs jest dla Ciebie! Na kursie dowiesz się jak poznać i zrozumieć wszystkie narzędzia w Lightroomie. Wszystko to odbywa się w formie filmów oraz materiałów ćwiczeniowych, do których masz bezterminowy dostęp. 
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kiedy ostatnio przeglądałeś swoje fotografie sprzed lat? Zdjęcia porozrzucane po różnych urządzeniach, dyskach, telefonach, albo wiszące gdzieś "w chmurze", w folderach, do których nikt nie zagląda, brzmi znajomo? Zapomnij o chaotycznym archiwum rozproszonym po różnych urządzeniach - dzięki Tookapic, Twoje wyjątkowe zdjęcia gromadzone są w jednym miejscu, tworząc fascynujący dziennik fotograficzny. Daj się zaskoczyć i przekonaj się sam, jak często będziesz przeglądać swój dziennik na Tookapic.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wszyscy mamy aparaty, jednak tak niewielu z nas potrafi ich używać. Każdego dnia robimy zdjęcia, jednak tak wiele z nich nie pokazuje tego, co byśmy chcieli w sposób, jaki mamy w głowach. Do czego służą te wszystkie pokrętła? Co zrobić, żeby zdjęcia przestały być poruszone, a stały się poruszające? Jak uchwycić piękne chwile w sposób, który nie pozbawi ich piękna? Wybierz kurs Wojtka Białego z Podstaw Fotografii i raz na zawsze opanuj sztukę tworzenia zdjęć oraz ustawienia swojego aparatu! W 3 tygodnie wznieś swoją fotografię na wyższy poziom i nie zwalniaj tempa!
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Wszyscy mamy aparaty, jednak tak niewielu z nas potrafi ich używać. Każdego dnia robimy zdjęcia, jednak tak wiele z nich nie pokazuje tego, co byśmy chcieli w sposób, jaki mamy w głowach. Do czego służą te wszystkie pokrętła? Co zrobić, żeby zdjęcia przestały być poruszone, a stały się poruszające? Jak uchwycić piękne chwile w sposób, który nie pozbawi ich piękna? Wybierz kurs Wojtka Białego z Podstaw Fotografii i opanuj sztukę tworzenia zdjęć oraz ustawienia swojego aparatu raz na zawsze! Wznieś swoją fotografię na wyższy poziom i nie zwalniaj tempa!
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety, jak i czym oświetlać osoby, by wyszły na zdjęciu korzystnie, jak dobrać obiektyw i ogniskową oraz wielu innych rzeczy z zakresu fotografii sensualnej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety, jak i czym oświetlać osoby, by wyszły na zdjęciu korzystnie, jak dobrać obiektyw i ogniskową oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii portretowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak robić piękne portrety w plenerze, jak poradzić sobie w różnych warunkach, jak wykorzystywać światło błyskowe w plenerze oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu fotografii portretowej.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak dobrze obrabiać zdjęcia, jak przyśpieszyć i usprawnić swoją pracę, jak retuszować, by nie przesadzić oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu retuszu w programie Capture One.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak tworzyć klimatyczne zdjęcia, jak pracować z kolorem i robić wyjątkowe czarno-białe portrety, jak uratować popsute zdjęcia oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu retuszu w programie Lightroom.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Kurs wideo z bezterminowym dostępem online do aktualnych i przyszłych materiałów z certyfikatem! Nauczysz się jak tworzyć klimatyczne zdjęcia, jak poprawić ostrość na zdjęciu, jak retuszować, by nie przesadzić oraz wielu innych przydatnych rzeczy z zakresu retuszu w programie Photoshop.

Najczęściej kupowane

Rozwiń skrzydła z Cyfrowe.pl. Kurs fotografii cyfrowej pomoże Ci wnieść Twoje zdjęcia na nowy poziom, rozwijać umiejętności, odpowie na wiele pytań i da motywację do dalszych działań. Z naszymi kursami fotografowania nauka fotografowania staje się przyjemna i niezwykle inspirująca. Zajęcia fotograficzne mogą odbywać się stacjonarnie, ale możesz też wybrać kurs fotografowania online.

Kurs fotografii - dla kogo?


W naszej ofercie znajduje się zarówno kurs podstaw fotografii, jak i zajęcia fotograficzne na różne tematy, adresowane do bardziej zaawansowanych pasjonatów robienia zdjęć. Kurs profesjonalnej fotografii cyfrowej przyda się wszystkim tym, którzy chcą wykonywać swoje zdjęcia w pełni świadomie, dążą do perfekcji podczas budowania kadrów i marzą o bezproblemowej obsłudze profesjonalnego sprzętu. 

Wszechstronny kurs fotograficzny dostępny w ofercie Cyfrowe.pl przyda się każdemu, niezależnie, jaki sprzęt fotograficzny posiada - wśród kursów fotograficznych można znaleźć nawet szkolenie z fotografii mobilnej. Pośród wielu ciekawych szkoleń znajdzie się coś dla miłośników fotografii błyskowej, studyjnej, plenerowej, krajobrazowej, ślubnej czy portretowej. Słowem każdego, kto uwielbia obserwować świat przez wizjer aparatu.

Kurs fotografowania - początkujący fotograf


Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z fotografią, to szkolenia fotograficzne online i stacjonarne z  Cyfrowe.pl będą świetnym punktem startu. Podczas nich poznasz wszystkie podstawy obsługi aparatu cyfrowego, a także dowiesz się, jak odpowiednio naświetlać zdjęcia ślubne, krajobrazowe, portretowe i inne. Z pewnością po takim kursie robienia zdjęć uda Ci się robić lepsze zdjęcia. 

Najlepsze warsztaty fotografii i obróbki zdjęć


Ale umiejętności fotograficzne nie dotyczą wyłącznie obsługi aparatu. Równie ważne jest opanowanie zdolności skutecznej edycji zdjęć. Dlatego właśnie podczas naszych kursów fotograficznych tak szeroko omawiana jest obróbka zdjęć w Photoshopie czy Lightroomie. Po takich warsztatach retusz fotografii będzie przebiegał sprawnie i zgodnie z tym, czego oczekujesz od tworzonych przez siebie obrazów. 

Szkolenia fotograficzne z różnych dziedzin fotografii


Jeśli pasjonuje Cię jakaś konkretna dziedzina fotografii, to zapisz się na szkolenia fotograficzne poświęcone poszczególnym gatunkom fotografii. Nasze warsztaty fotograficzne dotyczą m.in. portretów, fotografii sensualnej czy fotografii czarno-białej. Każdy z powyższych przykładów obejmuje część praktyczną i teoretyczną - umożliwia zrobienie zdjęć wraz z profesjonalistami. Daje także dostęp do tajników ich pracy i umożliwia podejrzenie, jak oni sami pracują z modelami i ze światłem.

Indywidualny kurs fotograficzny


Indywidualny kurs fotografii i zajęcia MasterClass umożliwią Ci przeżycie wspaniałej przygody pod okiem profesjonalnych, uznanych fotografów. Niech staną się Twoimi mentorami i pomogą Ci odnaleźć własny styl. Internetowy, indywidualny kurs fotografii umożliwi Ci spotkanie swoich ulubionych fotografów, takich jak np. Szymon Brodziak. Niezależnie od tego, z kim chcesz pracować, wiedza fotograficzna będzie podawana w merytoryczny sposób. 

Kursy stacjonarne


Spotkaj się z grupą takich samych pasjonatów jak Ty, i przeżyjcie razem niezwykle pouczającą, fotograficzną przygodę. Praca w grupie to wyjątkowe doświadczenie, które umożliwia poznanie wielu inspirujących ludzi, wymienienie się doświadczeniem czy wspólne poszukanie rozwiązań problemów, które każdy napotyka na swojej fotograficznej ścieżce. Taka forma zajęć z fotografii to także niższe ceny kursów - sprawdź atrakcyjną ofertę i już dziś zmień swoje fotografowanie. 

Internetowy kurs fotografii - jak to działa?


Szkoła fotografii w Twoim domu? Nic prostszego! Pozwolą Ci na to warsztaty fotograficzne online, które umożliwią Ci naukę fotografowania w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy, że będziesz mieć połączenie z internetem i już możesz zacząć naukę. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci na naukę fotografowania nawet jeśli mieszkasz w mniejszym mieście. Co więcej, możesz skorzystać z materiałów np. przebywając poza granicami kraju, czy w czasie urlopu. 

Warsztaty fotograficzne online obejmują materiały, które będę dostępne także po zakończeniu kursu. Dzięki temu możesz wielokrotnie wracać do dostępnej wiedzy, tak aby na nowo się inspirować lub po prostu przypominać sobie pewne zagadnienia. Internetowy kurs fotografii to także możliwość dowolnego dostosowania pory nauki - ucz się rano lub wieczorem, wtedy gdy masz na to czas i chęci. Terminy kursów fotograficznych dostosują się do Ciebie - nie Ty do nich. 

Kursy filmowania - sprawdź ofertę


Coraz częściej fotografowie rozpoczynają przygodę z filmowaniem. Nasze kursy pomogą Ci w zdobyciu niezbędnej wiedzy także w zakresie filmowania. Kursy wideo dotyczą zarówno obsługi aparatu lub kamery, jak i obróbki zgromadzonego materiału. Zawartość kursu obejmuje treści związane z popularnymi programami - skorzystaj z kursu iMovie czy szkolenia z Final Cut Pro.